Skocz do zawartości
Gość Kisila

Stukot - potrzebny mechanik ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kisila

Witam,

 

Mam stukot w kolumnie kierownicy - znajomy mechanik stwierdzil ze to krzyżak ( co to jest tak BTW ? ) ale nie zrobil mi tego przez ostatnie dwa tygodnie wiec ... jak nie chce zarobic to nie. Pytanie - przejzalem dzial polecanych mechaników ale tam jakos nie za wiele ( jest Józefów pod wawa - ale nikt tam nie odbiera telefonu ) możecie kogoś polecić z czystym sumieniem w DC ? Zwlaszcza ze tez bede robil pasek rozrzadu za jednym zamachem wiec rozsady czlowiek jest potrzebny.

 

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Jest gość ,pracuje w ASO a po godzinach robi u siebie tel.606382332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Robisz u niego ? Znasz go ? Polecasz ? Piaseczno dla mnie idealne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Ja jeszcze nie miałem potrzeby robienia u niego czegokolwiek.Ale mój kumpel który mi go polecił mówił że gość jest rzeczowy i solidny.Za wymianę rozrządu w TDI wiął 130pln.Ja zaraz po kupnie wymieniałem za 250pln.Niestety wtedy jeszcze nie wiedziałem o nim.Jedyną niedogodnością jest to że robi tylko popłudniami.Tyle mogę powiedzieć na jego temat.

Przed paskiem miałem Octavie .Jeżdziłem do warsztatu na ul.Syreny za ten warsztat dam sobie rękę uciąć.Przez cztery lata zero wpadki z ich strony.Przed kupnem Passata byłem tam aby go zobaczyli.Oni też robili mi pierwszy przegląd po zakupie.Jednak czas oczekiwania wynosi min.7 dni.Teraz jeszcze więcej(urlopy).W razie potrzeby podam namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Dla mnie super - jutro do niego dzwonie i próbuje sie umówić - dam znać jak poszło :)

Wielkie dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Wielkie dzięki - już kojarzę gdzie to jest :)

Dzwoniłem do niego - wydaje sie być przez telefon rzeczowy - trochę na początku byl przestraszony ( nie wiem czemu ;) ale ogolne wrazenie jak najbardziej ok - umowilem sie z nim - zobaczymy jak pojdzie dalej !

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Ok.Jak możesz to napisz na PW jak było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności