Skocz do zawartości
Gość wero

mapa na trase anglia -polska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wero

witam

zakupiłem nawi lark 35.3

jaka mapę mi polecicie na trasę anglia polska

jade 1 raz wiec nie chciałbym sie pogubić na niemieckich autostradach

do tej nawi mogę wrzucić dowolna mape np. automape mapamap igo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydoawanie tom tom i nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... jade 1 raz wiec nie chciałbym sie pogubić na niemieckich autostradach ...

 

Tam nie da sie zgubic.

Wszystko jest pieknie opisane.

W miastach to owszem, ale na autobahnie raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wero

raczej chodzi mi o dobór najkrótszej drogi

możliwości ustawiania głównych punktów przejazdowych ażeby uniknąć dziwnych skrótów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Route 66 , i może garmin?

ale zdecydowanie Route ;)

automapa jest dobra na polske.i tylko na polske.

a jak wiesz gdzie masz jechać to na niemieckiej autobanie sie nie zgubisz chyba żeś totalny antytalent :P ale skoro już sie tam wybierasz to nie sądze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgraj sobie tom toma i bedzie ok nie raz jeździlem na nim z polski do angli prowadzi pieknie do samego celu.ustawia sie zawsze najszybsza trase nigdy najkrótrzej bo bys tydzien jechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem z Birmingham do Łodzi na TomTomie z wgraną mapą Western and Central Europe. Trasa dobrana idealnie przez całą Europę i nie było żadnych problemów na trasie. Jedynym mankamentem jest to, ze TomTom domyślnie prowadzi Cię do Folkstone na tunel, ale to wystarczy zrobić jako punkt przez którąś z tras promowych, które są widoczne na tomtomie i poprowadzi Cię pod sam terminal promu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taką trase robiłem z Automapą 4 z mampą EU. zero problemów. Prowadziła idealnie nawet ulice w miejscowości były i wszystkie uliczki jednokierunkowe się zgadzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem te trase 4 razy na roznych mapach. Czy wgrasz sobie TomToma, czy AutoMape, nie zauwazysz zadnej, ale to zadnej roznicy. Jedna i druga poprowadzi idealnie od samego poczatku do konca. Ustaw sobie tylko najszybsza trase, zastanow sie czy chcesz omijac platne odcinki czy nie i smialo mozna jechac. Nie musisz od razu ustawiac trasy od samego poczatku do konca, ja sobie ustawilem do portu we Francji, jak juz doplynalem do UK, wtedy od nowa ..

 

szerokosci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności