Skocz do zawartości
Łysy

Meczyk piwko i pożegnanie Danka

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, a ja sie nie zalapalem na fote:(

 

Niestety w Babigoszczy robił tylko Danek. Ja zacząłem u Łysego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano All :!: Juz to napisalem w watku alkoholowym, ze do swojego lozka trafilem :D Tylko mialem problem z namierzeniem swojego budynku, bo mi nawigacja zdechla. Tzn bateria zrobila "kaputt" i musialem " na czuja" isc - heheh! Imprezka byla suuuuper :!: Podziekowania dla wszystkich, ktorzy postanowili mnie pozegnac. Nie wiem, czy komus mam dziekowac wiecej, komus mniej - nie chce zeby sie ktos poczul urazony lub niedoceniony. DZIEKS gospodarzom z Gryfic :hyhy: , Jackowi za zawiezienie moich "czterech liter" tu i tam, artminowi, weso, kubusowi za przybycie, wszelkim kobietom, jakie tam rowniez byly :): Jesli o kims zapomnialem to z gory przepraszam. Naprawie to przy nastepnym wejsciu na NET. A zdjec nie widze bo tu cos maja z przegladarka - wrrrrr...... Foty na poczcie widac a na forum NI HU... HU..... :confused: A co do kuczlawa to niestety nie zlapalem go. Co prawda mialem jakies dwa numery ale jeden nieaktualny a drugi byl wylaczony :kwasny: pisaem tez esa do lysego ale mi nic nie odpisal - lysy obraziles sie na cos czy co :?::D Chyba nic zlego w chacie nie zrobilem :D

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
isaem tez esa do lysego ale mi nic nie odpisal - lysy obraziles sie na cos czy co

 

??????????????? Danek a w jakim stanie go pisałeś ?? :D Nie dostałem żadnego sms od Ciebie :P

 

Ps. Wiem jedno :) Takiego fotografa z taka fantazję zazdroszczą nam wszystkie grupy. Jacek :padam:

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pisał sam do siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy.... na pewno do ciebie wyslalem :D Ale dla pewnosci sprawdze biling. Chyba ze numer masz inny, bo z nieznanego mi telefonu przyszedl dzis sms. A ja mam wpisany twoj ze Spaly, czyli: 502......76. Ale dobra - kuczlawa i tak bym nie zlapal. Nie bylem nawet w stanie ... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koleżeństwo... Godnie nam Danka pożegnaliście;) Może jakieś wspólne powitanie z kujawsko-pomorskim i wielkopolską? Uroczyście mianuję Was organizatorami:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Danek nie śmignie jak kuczlaw to pewnie się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności