Skocz do zawartości
Mr. X

Chromowane nakładki na progi z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś kupował nakładki na progi od TEGO allegrowicza?

co prawda było podobne pytanie Charakterka z tym, że link od tamtej aukcji jest już nieaktywny więc nie wiem czy o takie same nakładki było pytanie

nie napisane jest w aukcji czy są one wykonane z kwasówki lub z jakiego konkretnego materiału więc jeśli ktoś takie zanabył proszę o opinię

cena nie jest duża więc zastanawiam się nad nimi tym bardziej, że ori z aso są aluminiowe a te z aukcji podobają mi się bardziej

z góry dziękuję za wszelkie sugestie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupowałem ale przyznam, że też się przyczajam na nie. Jakbyś kupił pierwszy to daj znać w tym temacie jak to się sprawuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem rok temu. To nierdzewka polerowana. Dla mnie są ok. Jestem z nich zadowolony. Ładnie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem nawet od tego samego sprzedawcy ale do Fabii ok dwóch lat wstecz, tył nie pasował mi idealnie i go nie założyłem natomiast z przodu było OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam takie od roku i są już nieźle porysowane i nie wyglądają już tak ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem u tego sprzedawcy. Nie są idealnie dopracowane, lekko odstają z tyłu. Z tym ,ze da sie to jeszcze zaakceptować. Taśma jest mocna nawet mycie cinieniowe im nie zaszkodziło. Dość szybko sie rysują - to minus. Przeszkadza wystający gumowy element u spodu drzwi (nie wiem jaką funkcje spełnia) i za każdym razem ociera o nakładkę. Po kilku, kilkunastu otwarciach pozostawia już trwały ślad.

Generalnie progi wyglądają lepiej z niż bez nakładek:)

Sprzedawca z tych średnio solidnych. Umówiłem się z nim, ze będę w Łodzi przejazdem, podałem konkretny dzień, godzinę, żeby przygotował nakładki. Niestety musiałem półtorej godziny czekać aż ktoś mu dowiezie z zakładu... Ani słowa przepraszam, ani nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dość szybko sie rysują - to minus. Przeszkadza wystający gumowy element u spodu drzwi (nie wiem jaką funkcje spełnia) i za każdym razem ociera o nakładkę. Po kilku, kilkunastu otwarciach pozostawia już trwały ślad.
Ja mam zamontowane nakładki aluminiowe ( kupione w marcu b.r. w ASO )są dopasowane idealnie , taśma samoprzylepna 3M mocno trzyma,wygląd ekstra.Jedyny minus jest taki, że również rysują się :636: w miejscu zamontowanych gum pod spodem drzwi.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komplet ?

 

Tak to cena za komplet.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się na nie przyczajam :) i mój Passat nie ma już tych gumowych elementów - zauważyłem że coś zmienili pod koniec produkcji Lifta (mam 2005) - po prostu tego nie montują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wstyd przyznać, ale ja mam lakier zdarty lekko przy prograch ... Jakaś k*** wsiadając nóg nie podnosiła ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może gdyby było więcej chętnych to ktoś z Łodzi mógby do nich podjechać i wynegocjować zniżkę dla forumowiczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności