Skocz do zawartości
126tomek

Lusterko prawe pomoc w wyborze i montażu

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda bo kurcze jestem w czarnej kropce

 

Podstawa lustra lub ramię (ten trójkąt mocowany do drzwi) od małego prawego lustra absolutnie nie pasuje do dużego prawego lustra z kierunkowskazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, może ktoś sie orientuje. Mam prawe duże lusterko od Seata Toledo II z wersji angielskiej, otóż ono chyba nie rożni się od tego w passacie (chodzi o obudowe i "wnętrzności" bo ten trójkąt co sie montuje do drzwi to jest inny)?? I dalej ono jest elektrycznie składane, a ja nie mam składanych lusterek, to mogę to lusterko zamontować, oczywiście pozostawiając trójkąt od mojego małego lusterka?? Czy pozniej bedą problemy??

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest składane to kostka od instalacji pewnie będzie inna i trzeba będzie przerabiać. Pozostałe wnętrzności są te same.

 

Jakby kogoś interesowało to mam DUŻE PRAWE LUSTERKO w kolorze zielonym LB6G (zielony) w wersji UK, czyli wnętrze do przełożenia ze starego małego lusterka. Info na priv ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz juz będę mógł spokojnie przełożyc środek z małego lusterka do duzego od angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja mam problem . Tez planuje zmienic na anglika tylko ze z tym małym mam problem. Czy wy tez tak macie ze trzeba to małe tak składac na uchwycie ze nawet na max skreconym na silniku ze itak nic nie widac ?

Edytowane przez rafalbazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty chyba masz w tym małym lusterku środek od angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

które dokładnie elementy wnętrza z małego lusterka ( wersja europejska ) trzeba przełożyc do prawego dużego lusterka z wesji angielskiej foty mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniej kupisz w kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba z anglika....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
które dokładnie elementy wnętrza z małego lusterka ( wersja europejska ) trzeba przełożyc do prawego dużego lusterka z wesji angielskiej

 

tylko tą część mocowaną na stałe do auta (ten nie składany trójkąt przy szybie - tzw adapter)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. X, tobie chodzi o tą częśc co zaznaczyłem w kółku no to przełożylem i nadal jest tak jak było no chyba że trafiło mi się juz lusterko w którym ktoś zrobił taką podmiankę

lus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mr. X, tobie chodzi o tą częśc co zaznaczyłem w kółku no to przełożylem i nadal jest tak jak było no chyba że trafiło mi się juz lusterko w którym ktoś zrobił taką podmiankę

 

tak o tą część mi właśnie chodziło

jeśli pozostawiłeś tą część z małego lustra na aucie a założyłeś resztę z lustra angola to powinno być ok więc najlepiej sprawdź czy długość ramienia tego trójkąta jest większa niż w lewym lustrze, jeśli oba ramiona są równe na bank masz ten trójąt z wersji angielskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od jakiegoś czasu prawe lusterko z angola i teraz kupiłem małe na zamianę bebechów i jest do dupy jak bym wiedział to bym tego oryginalnego nie sprzedawał tylko zostawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dawno zmienilem prawe na angola i wszystko byloby oki tylko sprawa rozbija sie oblokade lusterka ktore laczy skorupe z trojkatem. Moim zdaniem trzeba by bylo troszke przerobic kat zapadki ,albo wogole od nowa zrobic pozycjonowanie. Teraz jak sie odchyle w fotelu kierowcy to widze oki w lustrze, ale normalnie siedzac niebardzo.Za to wspolpasazer widzi lala. Jest tez metoda na zapalke, poprostu trzeba zablokowac lusterko minimalnie je przyciagnac do budy i jest oki.

 

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:18 ----------

 

Pawelvw bebechow nie przelozysz bo mocowanie skorupy nie pasi ,tez tak chcielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze sterowaniem lusterka od angola, nie ma żadnych problemów??? Ustawiając jednocześnie kierowcę ustawiamy również pasażera i ustawiając samego pasażera wszystko działa jak należy?? Chcę się upewnić przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie tak jest jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lusterko-zewnetrzne-passat-b5-i1629986770.html

 

Brać pod kolor angola, chyba przed liftem, czy po liftowe

 

http://allegro.pl/lusterko-prawe-passat-b5-fl-2001-rok-cale-i1623852537.html,

 

bez przerabiania kostek. I tak wypadałoby pomalować nawet pod kolor lusterko, bo pewne różnie się jakoś nie znacznie. Pomalować znaczy w tym wypadku wypada chyba obydwa lusterka czy tylko pasażera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbierz takie żeby kolorem pasowało do twojego passata i żeby miało to co ty masz czyli el. rególacja i podgrzewane szkło ale pamietaj że musisz ze swojego prawego zostawić ten cały trujkąt co jest przykręcany do drzwi i do tego założyć tą obudowę z angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prześledziłem cały temat, czarny trójkąt od małego lusterka (DE), a reszta czyli kolorowa obudowa, szkło i bebechy (wnętrze - silniczki) od angola. No i pytanie jeszcze by obudowy są symetryczne te w pasacie B5 i B5 FL, żeby nie było tak, ze mój B5 FL będzie miał jedno lusterko inne i drugie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności