Skocz do zawartości
Gość bibek78

WYDECH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bibek78

Czesc!!!

 

Mam problem z dobraniem tlumikow (srodkowego i koncowego) do mojego auta (VW PASSAT KOMBI 1,8gt 90r SILNIK PG) Prosilbym o pomoc.Moze ktos wie gdzie mozna kupic te tlumiki? Pisalem juz do kilku sklepow internetowych ale za kazdym razem dostaje odpowiedz ze w tej sprawie mi nie pomoga. Bylem juz w 5ciu sklepach ale generalnie jest kupa. Prosze pomozcie bo zaniedlugo albo bede ciagnal tlumik po ziemi albo bede musial jezdzic bez niego. Z gory wielkie dziek za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibek78

czesc

 

juz bylem na stronce i bosala i izawitu i asmetu i walkera silnik mam na 100% PG. Moze jakies inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tpolo

kowalski motor wychodzi, albo jakaś nieautoryzowana przekładka. sprawdź naklejkę papierową w bagarzniku lub sprawdź po numerze budy co powinieneś założyć, lub jeśli to niepomoże to jeździj od warsztatu do warsztatu i jak będzie stał passat właściciela pod jakimś to tam zajdź tylko on Ci pomoże. możesz mieć tak zwany CÓD pod podłogą, czyli zamontowany zestaw ze zbieraniny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmos

pg, czyli inaczej g60. to masz niezly odkurzacz :twisted:

nie wiem skad jestes, jesli z poznania to moge polecic http://www.kalinski.pl. serwis osobiscie wielokrotnie sprawdzony i zawsze wszystko bylo ok.

w ostrowie wlkp. sa 2 firmy ktore robia kompletne uklady wydechowe do nawet takiej egzotyki jak yugo, avia czy moskwicz. sprobuj moze sie odezwac, nie sadze zeby ci czegos nie zaoferowali:

->http://www.ferroz.com.pl

->http://www.edex.com.pl

 

w ostatecznosci zadzwon do aso i spytaj ile kosztuja czesci, ktore potrzebujesz. wbrew pozorom i opinii ceny w aso czasem potrafia mile zaskoczyc. nr-y czesci masz na wydruku ktory przeslalem ci na priva (sprawdz je uwaznie ze swoim vin-em).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KUDEL

CZEŚC!!!

MAM DOSTEP DO TŁUMIKÓW PLOCIENNIKA (ALUMINOWE)

MOGĘ PRZESŁAĆ RYSUNEK I CENY (DOBRE CENY!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kotleta odgrzeję :D

Jaką ma średnica rury wydechu B4 ABS :confused: (katalizator w grzechotkę się zamienił :( )

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na allegro jest sprzedający o nicku TŁUMIKI MOTO ART. Polecam człowieka. Napewno dobierze i Tobie. No i zapłaciłem na dobrą sprawę prawie połowę tego, co chcieli odemnie w intercarsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności