Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Doc, zaczekaj, coś mi tu nie pasuje, baster chce sprzedać w tym wątku:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35580

zestaw, który twierdzi, że sugerowałeś mu ten komplet HIDów wraz z lampkami DEPO D2S do jego Passata. Mnie zastanawia fakt, dlaczego pozbywa się tego tak prędko, bo twierdzi, że ma je miesiąc. Mniemam, że pewnie zakłócenia o których wspomniałeś. Mi powiedział, że ma na oku ori i dlatego zmienia. Ja myślę, że mu tak świrowała elektronika, że sobie poradzić nie może i dlatego wywala to w chol...e.

 

Majlowałem też ze sprzedawcą tych HIDów (xenonowe.pl), zapewniał, że nic nie będzie wariować, że zestawy super 1-2% reklamacji i takie tam. Mogę podobno wsadzić dowolny palnik D2S jak mi się te skończą i będzie wszystko git. Ewentualne reklamacje to on rozpatruje, nie wysyła nigdzie tego do ekspertyzy, normalnie cud, miód i orzeszki... :D

 

Kurde! I kto ma rację, a kto kręci?

 

edit:

A jeśli chodzi o Xenony z zachowaniem halogenów, to chyba jedynym rozwiązaniem jest zakup nowych kloszy + zestaw Xenonów DENSO na H7 jak sugeruje Doc. Nic innego wymyślić się chyba nie da.

 

Czyli wychodzi tak:

URL%5Dh4h7aq8.jpg

oraz DENSO na H7, czyli:

densoh7ri7.jpg

URL%5D

Edytowane przez sipowitz
kontynuacja postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doc, zaczekaj, coś mi tu nie pasuje, baster chce sprzedać w tym wątku:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35580

zestaw, który twierdzi, że sugerowałeś mu ten komplet HIDów wraz z lampkami DEPO D2S do jego Passata. Mnie zastanawia fakt, dlaczego pozbywa się tego tak prędko, bo twierdzi, że ma je miesiąc. Mniemam, że pewnie zakłócenia o których wspomniałeś. Mi powiedział, że ma na oku ori i dlatego zmienia. Ja myślę, że mu tak świrowała elektronika, że sobie poradzić nie może i dlatego wywala to w chol...e.

 

Majlowałem też ze sprzedawcą tych HIDów (xenonowe.pl), zapewniał, że nic nie będzie wariować, że zestawy super 1-2% reklamacji i takie tam. Mogę podobno wsadzić dowolny palnik D2S jak mi się te skończą i będzie wszystko git. Ewentualne reklamacje to on rozpatruje, nie wysyła nigdzie tego do ekspertyzy, normalnie cud, miód i orzeszki... :D

 

Kurde! I kto ma rację, a kto kręci?

 

edit:

A jeśli chodzi o Xenony z zachowaniem halogenów, to chyba jedynym rozwiązaniem jest zakup nowych kloszy + zestaw Xenonów DENSO na H7 jak sugeruje Doc. Nic innego wymyślić się chyba nie da.

 

Czyli wychodzi tak:

URL%5Dh4h7aq8.jpg

oraz DENSO na H7, czyli:

densoh7ri7.jpg

URL%5D

 

mam zestaw jak baster i nic mi nie zakłuca jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zestaw jak baster i nic mi nie zakłuca jest wszystko ok

Masz CB radio? Żadnych objawów, o których pisał Doc? Żadnego mrugania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz CB radio? Żadnych objawów, o których pisał Doc? Żadnego mrugania?

 

mam FIS mam CB i żadnycego mrugania po za tym że mniej więcej co 2 miesiące przepala mi sie żarówka od pozycji po stronie pasażera a zaczeło sie to po tym jak ją wymieniłem na białą diodową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej co 2 miesiące przepala mi sie żarówka od pozycji po stronie pasażera a zaczeło sie to po tym jak ją wymieniłem na białą diodową

Ja również mam przykre doświadczenia z diodówkami, padały jak muchy, wróciłem do W5W i mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edit:

A jeśli chodzi o Xenony z zachowaniem halogenów, to chyba jedynym rozwiązaniem jest zakup nowych kloszy + zestaw Xenonów DENSO na H7 jak sugeruje Doc. Nic innego wymyślić się chyba nie da.

xenon do ryflowanego szkła?! sorry ale jak taki misiek jedzie naprzeciw mnie to daje tak po gałach, że g...o widze.

NIE WOLNO :krzeslem: stosować czegoś takiego! nie dość że taki wynalazek nie ma homologacji to jeszcze oślepia wszystkich i może być :dzwon:

a wracając do topicu ;) co powiecie na TAKIE lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wracając do topicu ;) co powiecie na TAKIE lampy?

 

moje osobiste zdanie to brzydkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grgz

Panowie, dzisiaj założyłem te lampy DEPO (zamienniki ori) i różnica - w porównaniu do starych, wypalonych już i brudnych w środku reflektorów - jest ogromna. Nie dość, że o wiele lepiej widać, to jeszcze auto wygląda o parę lat młodziej :) Jestem zadowolony i śmiało mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grgz

Na razie mam same soczewki a efekt i tak dużo lepszy ... myślę teraz żeby włożyć tam HIDy, kupić może jakiś zestaw porządny typu PHILIPS i zobaczymy jak będzie. Pożyjemy, zobaczymy :) W każdym razie wymiana na soczewki i tak trochę poprawia, przynajmniej poprawiła sytuację przy moich zabrudzonych, zmatowiałych reflektorach w 3B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając lampe DEPO H7/D2S jest mozliwość zamontowania na sam przegląd zamiast D2S zarówki H7 gdyby diagnoscie nie spodobał sie xenon i czy na H7 bedzie odpowidni strumień swiatla oczywiscie wszystko pod kątem przeglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grgz

Miałem, teraz nie mam. Mówi się trudno. Ale i tak moim zdaniem efekt jest na plus, więc myślę, że było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem, teraz nie mam. Mówi się trudno. Ale i tak moim zdaniem efekt jest na plus, więc myślę, że było warto.

 

Rozumiem, że mówisz o lampka Depo na H7/H7. Nie ma problemu z nimi podczas ustawiania na stacji, tzn czy regulacja jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doc, zaczekaj, coś mi tu nie pasuje, baster chce sprzedać w tym wątku:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35580

zestaw, który twierdzi, że sugerowałeś mu ten komplet HIDów wraz z lampkami DEPO D2S do jego Passata. Mnie zastanawia fakt, dlaczego pozbywa się tego tak prędko, bo twierdzi, że ma je miesiąc. Mniemam, że pewnie zakłócenia o których wspomniałeś. Mi powiedział, że ma na oku ori i dlatego zmienia. Ja myślę, że mu tak świrowała elektronika, że sobie poradzić nie może i dlatego wywala to w chol...e.

 

Majlowałem też ze sprzedawcą tych HIDów (xenonowe.pl), zapewniał, że nic nie będzie wariować, że zestawy super 1-2% reklamacji i takie tam. Mogę podobno wsadzić dowolny palnik D2S jak mi się te skończą i będzie wszystko git. Ewentualne reklamacje to on rozpatruje, nie wysyła nigdzie tego do ekspertyzy, normalnie cud, miód i orzeszki... :D

 

Kurde! I kto ma rację, a kto kręci?

 

edit:

A jeśli chodzi o Xenony z zachowaniem halogenów, to chyba jedynym rozwiązaniem jest zakup nowych kloszy + zestaw Xenonów DENSO na H7 jak sugeruje Doc. Nic innego wymyślić się chyba nie da.

 

Czyli wychodzi tak:

URL%5D

oraz DENSO na H7, czyli:

 

URL%5D

 

Cześć. Tak, zasugerowałem mu te przetwornice jakiś czas temu. Niestety niesłusznie, ale cóż, po kilku mc doszły mnie dopiero słuchy jak one działają.

Dlaczego sprzedaje je, tego nie wiem. Sam montowałem mu całość. Nic mi nie mówił. ( żeby była janość. Nie sprzedawałem, a montowałem całość )

 

Sprzedawca HIDów zawsze powie Ci, że wszystko jest ok.

Poczekaj na komentarze innych za pół roku.

 

Do zwykłych lamp broń Cię Panie Boże montować xenony.

 

Pozdrawiam

Doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grgz
Rozumiem, że mówisz o lampka Depo na H7/H7. Nie ma problemu z nimi podczas ustawiania na stacji, tzn czy regulacja jest ok?

Tak Depo H7/H7. Wczoraj dopiero zamontowałem. Dzisiaj pojadę ustawić je na stacji diagnostycznej, bo wczoraj już nie zdążyłem. Ale dużo osób już o tym pisało, że wszystko ok, więc nie spodziewam się problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Męczę sprzedawcę o kratki do zderzaka oraz sposób podłączenia pod instalację (złączki, przewody, itp.)

a nie sprawdzałeś czy nie podejdą kratki od pasiaka po lifcie ?

np. coś takiego http://moto.allegro.pl/item454763551_vw_passat_b5_01_nowa_kratka_ramka_halogenu.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety te nie pasują do 3B.

Jedynie, jak pisałem wcześniej, pozostaje rzeźba od 3B. Ostatnio widziałem śmiesznie zamontowane soczewki halogenowe w starym Vento, zezowały w dół i wystawały jak oczy człowieka, którego dręczy tarczyca. ;)

W wolnej chwili obcykam te kratki i zobaczę jakie są techniczne możliwości montażu tam halogenów...

 

edit:

Dla porównania kratki z tej samej strony:

kratkaflbk9.jpgkratka3bpc4.jpg

 

edit2:

A ja drążę temat Xenonów dalej i znalazłem takie coś o:

 

clear3biz9.jpg

 

Fajne cleary, nie ma ryfli, więc chyba HIDy można wsadzić bez większych kłopotów? O homologacje i inne nie pytajcie... ;)

Edytowane przez sipowitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mi się bardzo podobają. Dużo nowych samochodów nie ma soczewek a posiada xenony, warunek to gładki klosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności