Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

A tu się właśnie mylisz. Nie jest wymagane samopoziomowanie, wystaczy manualne, ale cisnieniowe zmywanie lamp jest obowiązkowe.

 

Nie chodziło mi że jest wymagane przez prawo samopoziomowanie tylko o to żeby było albo samopoziomowanie albo manualne bo często samopoziom nie działa, a do pokrętła manualnego mało kto wtyka palec od niechcenia i w ten sposób ludzie oślepiają innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Koledze bardziej chodziło o obowiązkowe spryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak świecą fajnie, kosztują dużo ale ile świecą? 3 miesiące max poł roku.

 

Ja od siebie polecam Tungsram ale wersja max +50%

 

U mnie juz 8 miesiąc swieca i nic sie nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci napiszą, że to dlatego bo mało jeździsz:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

które z lamp będą bardziej pasowały do passata w kolorze LD7W??

http://allegro.pl/reflektor-vw-passat-b5-fl-ring-angel-eyes-depo-fk-i5291345877.html

czy może:

http://allegro.pl/lampy-przod-vw-passat-b5fl-3bg-angel-eyes-chrom-fk-i5274106609.html

 

Chodzi mi głownie czy ciemne lmapy nadają się do tego koloru samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to daruj sobie te ringi :-) Jaśniejsze lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał ciemne bez ringów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jakieś ciekawe propozycje?? może ktośma fotki pasków z ciemnymi lampami?

Generalnie to daruj sobie te ringi :-)

Uważasz że lepiej w oryginale??

Edytowane przez Arekr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może jakieś ciekawe propozycje?? może ktośma fotki pasków z ciemnymi lampami?

Uważasz że lepiej w oryginale??

 

Pewnie. Wiadomo, każdy zakłada co mu się podoba. Ale ringi to patent z BMW i tam wyglądają super. A gdzie VW do BMW :fajny

Poza tym już tu wcześniej pisali posiadacze, że wymiana spalonej żarówki w ringu jest bardzo trudna, wiec następny minus za obsługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuję zakup Passata ale mam zastrzeżenie co do reflektorów. Może ktoś wie co to za model ?

6is51w.jpg

Czy ja dobrze widzę że są tam trzy lampy ? Ta zewnętrzna soczewka to mijania ? Środkowa to drogowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bi-xenon. Z zewnątrz jest soczewka pod nią palnik D2S i tam są światła mijania i drogowe. Pośrodku jest kierunkowskaz, a od wewnętrznej strony światła na żarówkach H7, które zapalają się jak włączysz drogowe. A służą głównie do mrugania jak pociągniesz wajchę i masz wyłączone światła. Bo palnikiem nie da się mrugać, gdyż jego zapłon jest dość powolny.

 

Reasumując - z tymi światłami jest wszystko OK - tak powinny wyglądać.

 

xenon.jpg

 

A tak to powinno działać:

 

 

Włącz światła, odpal silnik i sprawdź czy po odpaleniu światła idą w dół i w górę oracz czy obie przesłony odskakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wytłumaczenie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam matowe klosze, porysowane od środka, do tego stoi ręczna regulacja do czego przyczepił się diagnosta.

W związku z tym postanowiłem poszukać czegoś nowego. Ktoś ma doświadczenie z zamiennikami, jak to świeci, jak z matowieniem?

Np takie: http://allegro.pl/vw-passat-b5-fl-00-05-reflektor-lampa-nowa-l-p-bs-i5576866955.html

albo takie czarne, pasowały by do białego ;)http://allegro.pl/angel-eyes-lampy-ringi-vw-passat-b5-fl-black-depo-i5415187990.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te drugie żenada jak dla mnie [emoji12]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej.. . osobiście byłbym za czarnymi ale tylko w ori wyglądzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w wyborze reflektorów

 

Passat B5 '97

Klosze bez przeciwmgielnych

 

Są w tragicznym stanie. Klosze zżółknięte i zmatowiałe, odbłyśniki uszkodzone.

Zastanawiam się nad wymianą na zamienniki DEPO tego samego typu (przedlift).

Potrzebuję opinii na temat jakości. Mam złe wspomnienia związane z wymianą na TYC w innym samochodzie (słaba jakość wykonania, problemy z regulacją i montażem silniczków, przepalanie się przewodów).

 

Ewentualnie jakaś inna opcja, za wyjątkiem dokładania ksenonów i ringów - musi być homologacja, samochód jeździ na zachód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję pomocy w wyborze reflektorów

 

Passat B5 '97

Klosze bez przeciwmgielnych

 

Są w tragicznym stanie. Klosze zżółknięte i zmatowiałe, odbłyśniki uszkodzone.

Zastanawiam się nad wymianą na zamienniki DEPO tego samego typu (przedlift).

Potrzebuję opinii na temat jakości. Mam złe wspomnienia związane z wymianą na TYC w innym samochodzie (słaba jakość wykonania, problemy z regulacją i montażem silniczków, przepalanie się przewodów).

 

Ewentualnie jakaś inna opcja, za wyjątkiem dokładania ksenonów i ringów - musi być homologacja, samochód jeździ na zachód.

 

Jezeli ktos chce soczewke na h7 to szczerze polecam depo rewelacja. U siebie przerabialem na xenon ale na ori przetwornicach i lampy takze mocowanie d2s z homologacja. 5 letnia bmwica serii 5 ma gorsze oswietlenie niz nowe depo w pasku pewnie to wynika z wypalenia odbysnika ale to jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ktos chce soczewke na h7 to szczerze polecam depo rewelacja. U siebie przerabialem na xenon ale na ori przetwornicach i lampy takze mocowanie d2s z homologacja. 5 letnia bmwica serii 5 ma gorsze oswietlenie niz nowe depo w pasku pewnie to wynika z wypalenia odbysnika ale to jest fakt.

 

Miałem Depo na xenon z homologacją po 5 latach zmieniłem na ori xenon Helli 13-sto letnie i dopiero to swieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności