Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie bez jaj, takim klejem to skleisz na amen

 

Jeśli wysmarujesz 3 tubkami to owszem.

 

Ale jeśli podejdzie do tego z głową, wyczyści idealnie stary uszczelniacz, odtłuści powierzchnię...

Wystarczy odrobina, by zrobić to estetycznie, szczelnie i odwracalnie.

 

Swoją drogą po co rozbierać to ponownie?

Oryginalny reflektor po modernizacji wnętrza poświeci dobre 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświeci i z 10 lat, ale dużo wcześniej się zakurzy i z tego powodu trzeba mi otworzyć reflektor. Mam założone pokrywki oraz oryginalne odpowietrzenie reflektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o najzwyklejszych reflektorach http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00-lampy-reflektory-migacze-h4h7-i4678140951.html

Spełniają one swoją role i w połączeniu z dobrymi żarowkami będą w nocy świeciły jak należy? Moje już strasznie pożółkły i w nocy praktycznie widać tylko 6m przed samochodem na mijania, drogowe lepiej świecą ale też rewelacji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a co myślicie o najzwyklejszych reflektorach http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00-lampy-reflektory-migacze-h4h7-i4678140951.html

Spełniają one swoją role i w połączeniu z dobrymi żarowkami będą w nocy świeciły jak należy? Moje już strasznie pożółkły i w nocy praktycznie widać tylko 6m przed samochodem na mijania, drogowe lepiej świecą ale też rewelacji nie ma.

 

Dołóż parę zł i kup lampy firmy DEPO (pewniejszy zamiennik)

Coś takiego http://allegro.pl/nowe-lampy-vw-passat-b5-97-00-h7-h4-depo-kierunki-i4705691698.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo poświęć godzinkę i strzel polerkę ,będą jak nowe za kilka złotych.Ostatnio robiłem koledze ,z masakrycznie żółtych wyszły idealnie przezroczyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zamierzam kupić takie lampki

http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-fl-3bg-01-04r-do-jazdy-dziennej-i4684329879.html

jak oceniacie warto czy lepiej regenerować?

tylko nie uśmiecha mi się być bez auta :/

Kolego jedno wielkie g...wno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego jedno wielkie g...wno.

 

właśnie tego się spodziewałem :/

chyba trafi mi pomyśleć nad regeneracja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić używane ORI w lepszym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej kupić używane ORI w lepszym stanie?

Lepiej dać swoje do regeneracji, Ori używka i tak będzie miała wypalony odbłyśnik, po regeneracji tego elementu dopiero będzie poprawa.

Widać różnicę:

Zdjęcie0239.jpg

Polerka z zewnątrz jeśli konieczna i czyszczenie od środka szkła i wszystkie chińskie zamienniki się chowają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej dać swoje do regeneracji, Ori używka i tak będzie miała wypalony odbłyśnik, po regeneracji tego elementu dopiero będzie poprawa.

Widać różnicę:

[ATTACH=CONFIG]124445[/ATTACH]

Polerka z zewnątrz jeśli konieczna i czyszczenie od środka szkła i wszystkie chińskie zamienniki się chowają.

Gdzie kolega robił regenerację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kolega robił regenerację?

Hubert Cugier - gdzieś na forum był wątek o miejscach gdzie można zregenerować.

Ja zrobiłem u niego bo miałem odbłyśniki zregenerowane przysłane do domu (za kaucją) a swoje zdemontowałem i odesłałem do tego Pana (nie mam gdzie trzymać rozebranego auta).

Co do jakości polecam. Cenowo można taniej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się samemu rozkleić te lampy, ponoć to bardzo trudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy do piekarnika i ładnie się odklei po za tym na forum jest opis jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udało Ci się samemu rozkleić te lampy, ponoć to bardzo trudne?

Nie musialem:

Zdjęcie0247.jpg

 

Lampy do piekarnika i ładnie się odklei po za tym na forum jest opis jak to zrobić

W b5 tak a w polifcie to chyba nie tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne masz lampy xenon, tam nie potrzeba demontować szyby aby wyjąć soczewkę, ja mam niestety zwykłe lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kolega robił regenerację?

 

z chęcią bym wysłał tylko muszę do pracy dojeżdżać

ale napewno w przyszłości je wyślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z chęcią bym wysłał tylko muszę do pracy dojeżdżać

ale napewno w przyszłości je wyślę

Kolego ja miałem ten sam problem ale zapłaciłem kaucje i dostałem zregenerowane odbłyśniki, wyjąłem lampy zamieniłem odbłyśniki i zużyte odesłałem. Zwrot kaucji minus kasa za usługę i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z chęcią bym wysłał tylko muszę do pracy dojeżdżać

ale napewno w przyszłości je wyślę

 

Też borykałem się co zrobić bo nie mogę postawić auta na kilka dni , kupiłem nowe zamienniki po 195 szt. i nastała jasność na drodze i liście na drzewach się palą i to na żarówkach po 10zł szt. , byłem w hurtowni i dostałem do ręki do wyboru TYC i Depo , kupiłem TYC bo w Depo na obwodzie soczewki patrząc przez klosz jest widoczna obwódka która wyglądała na stalową i kijowo to wygląda - wiadomo czy nie skoroduje , a w TYC tej obwódki nie widać.

W Depo na kloszu jest mały napis Depo natomiast w Tyc jak w orginale - brak napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat mam TYC i są ok, do tego dobre żarówki i będzie pan zadowolony:). Minusem u mnie, są zsuwające się gumy - te zaślepki zasłaniające żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też borykałem się co zrobić bo nie mogę postawić auta na kilka dni , kupiłem nowe zamienniki po 195 szt. i nastała jasność na drodze i liście na drzewach się palą i to na żarówkach po 10zł szt. , byłem w hurtowni i dostałem do ręki do wyboru TYC i Depo , kupiłem TYC bo w Depo na obwodzie soczewki patrząc przez klosz jest widoczna obwódka która wyglądała na stalową i kijowo to wygląda - wiadomo czy nie skoroduje , a w TYC tej obwódki nie widać.

W Depo na kloszu jest mały napis Depo natomiast w Tyc jak w orginale - brak napisów.

 

 

gdzie je kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności