Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Te ostatnie są razem z kierunkami a ułamany zaczep nie jest istotny zawsze można do zespawać za grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgaduje że to wersja bez halogenów? Więc ciekawe jak przerobił sprzedający te halogeny w zderzaku jak na 3 zdjęciu

 

PS. nie zebym był pedantyczny ale w 3 aukcji pisze ze ma wylamany dolny zatrzask. A w 2 aukcji brak kierunków które tez bym chciał odrazu ...

 

ja to u mnie zrobilem tak

20140225_160422 forum.jpg

20140225_160953for.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ksenonowych reflektorów nie potrzebne są halogeny.

Żadna żarówka nie biedzie świeci dalej niż reflektor ksenonowy - tym bardziej umieszczona niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja xenon nie miała halogenów,były montowane w wersji US i Kanada w zderzaku.

Kierunki kupisz za śmieszne pieniądze,ważne że reflektory są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po POLSKU :)

ja regenerowałem oryginalne HELLA i wyszło ponad moje oczekiwania :sese

i jestem mega zadowolony .Pozdrawiam !!!

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

to do slawekm 65

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te ostatnie są razem z kierunkami a ułamany zaczep nie jest istotny zawsze można do zespawać za grosze

 

Gadałem z gościem co sprzedaje to mówił ze bez spryskiwaczy ani rusz.

 

ja to u mnie zrobilem tak

[ATTACH=CONFIG]116485[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]116486[/ATTACH]

 

To sdą ramki od skody?

 

 

http://allegro.pl/lampa-przednia-prawa-i-lewa-vw-passat-b5-kpl-hella-i4078583163.html

 

i dalej zapytam o stan tych używek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś nie widać na lampie żadnych oznaczeń Heleny (szkło bez logo, górna czarna część bez oznaczenia konta, brak widocznej homologacji). Po za tym to dwie różne lampy biorąc pod uwagę zaślepki i klosze.

Edytowane przez bmateuszd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

To sdą ramki od skody?

 

od skody tylko lampy sa

kratki sa przyciete i wmontowane lampy

 

 

ostatnio jak jechalem w mgle to nie zaluje ze dorobilem przeciwmgielne

o niebo lepsza widocznioss pobocza byla niz na samych mijania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie najgorsze jest to ze większosc sprzedających wstawia takie foty małe pisąc oryginalne hella a na zdjeciach nic nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, interesują mnie opinię odnośnie użytkowania zamienników (np. Depo) lamp przednich - żarówki H7, do 3BG. Brakuje mi informacji jak długo wytrzymują zamienniki, jak świecą, czy są jakieś problemy. Nie wiem czy decydować się na regenerację czy wymianę, a jeśli na wymianę to oryginał czy zamiennik.

Edytowane przez slawekm65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś handlowałem lampami, DEPO było najtańszą lampą i różnie może się zdarzyć ze spasowaniem raz jak w renaulcie zakładałem to nie leżały jak trzeba, teraz u siebie mam założoną jedną z xenonem to jako tako w świeceniu różnicy nie ma tylko np przenosi drgania na soczewkę a na oryginale tego nie było i nie ma na drugiej. Jak bym Ci miał polecać zamiennik to poleciłbym TYC z tego co pamiętam tego szło w cholere i nikt nie narzekał. Ja na depowskiej już rok prawie śmigam i jest ok po za drganiami no i oczywiście nie leżą jak oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie tylko że moje miały białe środki . W ringach jeśli przepalą Ci się zarówki to cięzko się je zmienia . Jest ich 6 i z tego co pamiętam do dwóch jest cholernie cięzki dostęp. A na jakość ich świecenia nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym przypadku lepiej pytac przed :)

 

Anyway, przerobilem wiele postow na forum dotyczacych reflektorow, przy czesci wyszarpywalem sobie wlosy z glowy :) Sa ladne wersje, jasne, czarne, z ledami i bez, ale z postow wynika ze wielu jednak poleca zamienniki DEPO, no chyba ze ktos ma dostep do oryginalnych reflektorow Helli.

 

Ja w kazdym badz razie zdecydowalem sie na Depo, jako ze moje oryginalne juz ledwo daja rade, wiec czekam na wersje soczewkowa D2S+H7, a potem dorzuce HIDa i wybiore sie na przeglad, zobaczyc co powie diagnosta. Kilku znajomych juz jezdzi na takich zestawach i do tej pory nie mieli bynajmniej przygod podczas kontroli.

Edytowane przez shrekin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tej pory nie mieli bynajmniej przygod podczas kontroli.

Jak będziesz miał dobrze ustawione światła i żarnik nie miał nie wiadomo ile kelwinów to nie będzie przypału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum ;) przeczytałem większą część tego wątku ponieważ stoję teraz przed wymianą lamp w moim pasku. Stare oczywiście mocno zmatowiały i poszukuję dobrych lamp które daleko i dobrze świecą i do tego żeby ładnie wyglądały ;) Co powiecie o tych? http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-96-00-soczewki-depo-i4132240910.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie sa średnie. kumpel ma w połaczeniu z xenonem i szału nie robi.

Duzo bardziej sobie chwalą depo bez soczewek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności