Skocz do zawartości
JACU6X6

Lista świętokrzyskie i podkarpackie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jestem równiez i ja. Pozdrawiam Wszystkich......:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy zawsze tam..hehe. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Czy ktoś ma informację o najbliższych spotach w świętokrzyskim ? coś na święta się szykuję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do pytania kolegi powyżej :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spot będzie w styczniu info wkrótce miejscówka po środku podkarpacko-świętokrzyskiego czyli Sandomierz chyba że będzie inna koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy ;)

tylko dajcie znac troche wczesniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja ! moje auto oznakowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do listy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również piszę się na listę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muchacho ale wywaliles z tym pytaniem,widzisz tu gdzies rozmowe na ten temat i to mnie wlasnie wpienia my tu o spotkaniach a ty ??????????

Jacku moze przeniesiesz jego posta w odpowiednie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek w świętokrzyskim nie mogę tylko czasi i józko ale poraportujmy post ten wykrzyknik po lewej na dole a kolega Duży się tym zajmie bo on lubi porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muchacho ale wywaliles z tym pytaniem,widzisz tu gdzies rozmowe na ten temat i to mnie wlasnie wpienia my tu o spotkaniach a ty ??????????

 

Posprzątane :);):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was pasaciarze, wszystkich i każdego z osobna, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam was pasaciarze, wszystkich i każdego z osobna,

 

Mam nadzieję że to nie twój pierwszy i ostatni post w tym dziale jak to miało miejsce wiele razy, zapraszam jutro na kawkę pomiędzy 9-12 koksi też będzie gdzie masz w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właścicieli Pasków. Na początku się ucieszyłem że jest takie regonalne forum. Szkoda tylko że w żaden sposób nie da się do niego zapisać ( wysłać prośby o przyjęcie do grupy świętokrzyskiej ) bo przeglądarka ciągle wywala błąd że kolega od akceptacji wniosków ma skrzynkę full i dziekuję. Trochę to dziwnie wygląda, chyba mało profesjonalnie. Stąd też moje pytanie, czy to forum jeszcze istnieje i czy jest jakaś szansa na zapisanie się do grupy? Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie? A może szykuje się jakiś spocik niebawem i może tam mógł bym się czegoś na ten temat dowiedzieć? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki pełnej na pewno nie mam inni też, wypadało by poczytać zanim się coś napisze

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/117651-Spot-SANDOMIERZ-3-CZERWCA-2012-od-godziny-11-do-ostatniego-goscia-)

 

jak być poczytał byś wiedział gdzie spot się szykuje

 

i jak byś poczytał to byś wiedział że nowym zapał szybko mija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam właścicieli Pasków. Na początku się ucieszyłem że jest takie regonalne forum. Szkoda tylko że w żaden sposób nie da się do niego zapisać ( wysłać prośby o przyjęcie do grupy świętokrzyskiej ) bo przeglądarka ciągle wywala błąd że kolega od akceptacji wniosków ma skrzynkę full i dziekuję. Trochę to dziwnie wygląda, chyba mało profesjonalnie. Stąd też moje pytanie, czy to forum jeszcze istnieje i czy jest jakaś szansa na zapisanie się do grupy? Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie? A może szykuje się jakiś spocik niebawem i może tam mógł bym się czegoś na ten temat dowiedzieć? Pozdrawiam

 

Zapraszam na Majóvwke 8-10 czerwca ;) Ułęż k. Ryk;) Więcej tu: http://www.majovwka.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na Majóvwkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na forum od jakiegoś czasu....... niestety blizej mi do malopolskiego (do krakowa) niż do kielc.... dlatego nie wpisałem sie tutaj... No ale mieszkam w świetokrzyskim wiec może się kiedyś spotkamy na drodze ;)

 

pozdrawiam Wojtas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do listy. Na drodze ciężko mnie zidentyfikować, bo nie mam wlepy forumowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności