Skocz do zawartości
makeć

Spot Październik

Rekomendowane odpowiedzi

haha już teraz kumam :D bo wczoraj to jakos niezaskakiwałem ;) . jestem za . 26.10 niedziela którakolwiek rano mi odpowiada. Będę z żonką i dwójką moich dwóch wynalazków ;) julka 5 lat i kacper 7 lat. to się dzieciaki rozerwą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha już teraz kumam :D bo wczoraj to jakos niezaskakiwałem ;) .

 

prawda.. cięzko Ci to szło :).. ale masz wybaczone ;)

 

ja jak zjade do domu to zobacze jakie mam plany na cały tydzień, i może kto wie, może sie spotkamy w niedziel ...

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p@tryk nie wiem czy byłes tam kiedyć ale wyglada to tak . ojciec aktualnego właściciela kiedyś pozwoził różne nasiona i sadzonki , zasiał zasadził no i teraz wyrósł mu lasek za 4 zł/os .

byłem tam dwa razy i w sumie hmm... no , w sumie . nie wiem jak to opisać

moze trzeba tam na wiosnę jechac by zobaczyć jakieś ciekawe pąki czy kwiaty bo tak to lipa

Ps. lipe tez tam gość zasadził ;)

 

niedaleko tez sa Węsiory a tam:

http://www.kaszebe.com/serwis/news/news.php?id=95 ale pewnie też nie na taki spot , sami zdecydujcie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olo xxx nie byłem, dlatego pytam ale kamienne kręgi też warte zobaczenia - byłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stonehenge ciekawsze na pewno niż ogród botaniczny ale wydaje ni się że raczej opcja na wiosnę. Kurdęęę, jaką my tu promocję kultury regionu wyprawiamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kur... znowu dupa ze spotu :mad: :mad: :mad: dziś w nocy dziecko mi sie rozchorowało i zawiozłem je do rodziców bo w robocie wolnego nie da razy załatwić i jade po niego dopiero w sobote wieczorem :mad: tak że kur... znowu mnie ominie fajny spot :mad: bawcie sie dobrze i może następnym razem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, Ty to masz pecha do tych spotów, maybe next time ;) oby brzdąc wyzdrowiał jak najszybciej

 

ps. znowu będziesz musiał się zadowolić fotkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek, Ty to masz pecha do tych spotów, maybe next time ;) oby brzdąc wyzdrowiał jak najszybciej

 

ps. znowu będziesz musiał się zadowolić fotkami :P

 

najgorsze że napaliłem sie na to muzeum jak arab na kurs pilotarzu :mad: a mój mały bardzo lubi ciuchcie :mad: no nic licze na obszerną fotorelację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wydać ostateczny werdykt ;)

Spotykamy się o 9.45 na stacji "Orlen" w Żukowie.

mapkaxv9.th.jpg

Czas odjazdu to max 10.15 , do Kościerzyny mamy 40 km, dokładnie do muzeum nie wiem a dobrze by było jak byśmy tam na 11.00 byli :)

... ilu było faktycznie chętnych to okaże się na miejscu :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój teść postanowił zrobić imieniny...no qwa w niedziele :idiota: ! W dodatku nie popijemy bo w poniedziałek do pracy... :( Ale postaram się pojawić na spocie i najwyżej się zerwę wcześniej :cenzura:

 

Jacku, na 11 napewno się zdązy.. ja "normalnym" tempem robię tą trasę w 45 minut i to 2 razy w tygodniu, a co dopiero Twoim tempem :D

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe ! Parowozownia znajduje sie na ulicy Towarowej 7. Do zobaczenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A macie może jakieś pomysły w razie deszczu ??

Może dam rade pojawić sie z rodzinką.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w razie deszczu ??

nie ma takiej opcji ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) a co dopiero Twoim tempem :D

 

Będzie jakieś specjalne tempo? Mam nadzieję że nadążę moją fałer szóstką :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Jjacekkx będzie na przodzie to tempo będzie zaje....e. Ja moim 2.8 V6 nie nadążam za nim he he. Mnie tym razem nie bedzie panowie bo moja chrześniaczka ma roczek ale na odprawe na Orlen przyjadę. Ps. jakby ktoś mógł to niech weźmie lapka bo mi sie check zapalił. Z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Passka. Ja swojego mam dopiero od miesiąca i od tego momentu regularnie czytam to forum nie mogąc wyjść z podziwu ile można tu przeczytać pożytecznych informacji. Trafiłem też na ten temat dla ludzi z woj. Pomorskiego, widzę że szykuje się spotkanko w niedziele. Chętnie bym się wybrał do tego muzeum a zwłaszcza do Szymbarka, ale już obiecałem ten weekend rodzince. Także jak uda mi się namówić moją drugą połową to wpadnę do Żukowa razem z moim 8-msc brzdącem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś będzie miał lapka z kablem na com'ie? Jak mi się uda namówić kolegę co świerzo nabył 3bg to czeka czteropak za ustawienie mu szybek z pilota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś będzie miał lapka z kablem na com'ie? Jak mi się uda namówić kolegę co świerzo nabył 3bg to czeka czteropak za ustawienie mu szybek z pilota ;)

mogę wziąć :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Jacku naprawiony kabelek :) na 90% nowy użytkownik 3b5 fl się pojawi na spocie, szybki chciał uruchomić jak ja :D To do zobaczenia, ja swojego tesh wezmę jakby 311 lub 4.9 miał komuś sie przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności