Skocz do zawartości
Gość ReplayPL

Chip tuning Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ReplayPL

Cześć!

Chciałbym byście mi polecili sprawdzony Cip tuning w Poznaniu.

Planowyłem wadać około 1000. Mam ofertę za 700 stów ale warsztat nie ma hamowni i tylko wgrywają soft na nakładke.

Mam 130 to konnego paska na pompowtryskiwaczach z 2003 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

master's. tylko dozbieraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
master's. tylko dozbieraj.

 

Masz na myśli Geko ? Pytanie tylko na ile znaja się na konstrukcjach VW ? (Wiadomo, że w dzisiejszych czasach każdy mechanik twierdzi, że zna zasady napraw wszystkich aut, co z reguły jest g... prawdą :-)

Wszak Opel to jednak cos innego :-)

Czy masz swoje doświadczenia z Tą firmą ? Czy robia program dla Ciebie czy wgrywaja gotowce Mastersa ?

Napisz coś więcej nt swoich doświadczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam doswiadczen, bo mieszkam hen hen daleko :) softy zapewne maja od mastersa, czyli ok. na zyczenie zapewne moga dorzucic koksu albo przesunac moment w gore albo...

 

jesli nie geko to do pleszewa do goodhope'a jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli nie geko to do pleszewa do goodhope'a jechac.
dokładnie. Mariusz widać konkretny człowiek-sam robiłem u niego jakoś 3 miesiące temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GEKO

souler - co ty za pierdoły opowiadasz ?

 

Z Mastersem w ogóle nie współpracujemy i nic od niego nie kupujemy !

 

Programy robimy sami do większości turbodiesli jakie można spotkać na Polskich drogach

 

Najwięcej modyfikacji robimy w autach z grupy VW

 

Nie wgrywamy gotowców

 

Każde auto poddane jest diagnostyce np.VAG-iem przed i po modyfikacji

 

Hamownie używamy nie tylko do pomiaru początkowego i końcowego ale i do strojenia

 

Nie rzadko podczas modyfikacji auto jest hamowane wiele razy wszystko po to aby uzyskać właściwy efekt

 

Każdej modyfikacji poświęcamy tyle czasu ile jest konieczne - sama diagnostyka i hamownia przed i po trwa ok. 1.5h do tego dochodzi czas na dopieszczenie modyfikacji i robi się już kilka godzin

 

Jeżeli komuś nie zależy na precyzji i bezpieczeństwie a główny priorytet to cena to musi zrobić to gdzieś indziej

 

Standardowo cena modyfikacji programu w 1.9TDI 130KM wynosi 1200zł efekt to 170KM i 390Nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GEKO czipowali mi paska 3bg 101km przyrost 28 koni czyli ma 130 robilem to rok temu i z samochodem niemam zadnych problemow oczywiscie wszystkie wymiany na czas na czipie zrobilem 35000 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś może o nich powiedzieć znalazłem przez przypadek jeszcze nie dzwoniłem ,www.elektronic-serwis.pl

a ktoś coś może powiedzieć czy warto się szarpnąć na turbine od 130KM i zrobić chipa czy samego chipa i nie ruszać turbo?

Edytowane przez kubam76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GEKO a jakie parametry mozna uzyskac z silnika BGW 136KM w 3BG 2004 rok i jaki jest koszt wirusowania u was.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GEKO a jakie parametry mozna uzyskac z silnika BGW 136KM w 3BG 2004 rok i jaki jest koszt wirusowania u was.

pozdr.

 

 

ok. 165 KM i 370 Nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil77

witam, myslałem o podniesieniu mocy mojego paska bo podobno idzie w parze z tym też spadek spalania, jaki warsztat polecacie w poznaniu czy okolicach i jaki to jest koszt mniej więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że tak zapytam co za problem podjechać do Warszawy? Jest tam wybór renomowanych firm i można się dogadać co do ceny. Ja tak zrobiłem. W Geko zniechęciło mnie, że mam przyjechać zostawić auto i odebrać później. Ja akurat lubię widzieć co się dzieje z moim autem jak ktoś w nim grzebie i jakie są tego efekty.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, myslałem o podniesieniu mocy mojego paska bo podobno idzie w parze z tym też spadek spalania, jaki warsztat polecacie w poznaniu czy okolicach i jaki to jest koszt mniej więcej?
a czytać tematu nie potrafimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość viper126p
ktoś coś może o nich powiedzieć znalazłem przez przypadek jeszcze nie dzwoniłem ,www.elektronic-serwis.pl

a ktoś coś może powiedzieć czy warto się szarpnąć na turbine od 130KM i zrobić chipa czy samego chipa i nie ruszać turbo?

Witam Ja robiłem u nich i 2 moich kumpli nie maja hamowni ale zrobili ok,jesteśmy zadowoleni oni współpracują z jakąś firma z Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony już któryś raz mogę polecić Mariusza i jego firmę http://www.goodhope.pl Przykładów jego dobrej pracy mi nie brakuje, niedowiarków zapraszam do dyskusji w dowolny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile można wycisnąć z B5(3B) 1.9TDI-PD 115KM (AJM) ??? I jai to koszt?

Pytanie głównie do GEKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie głównie do GEKO

na te pytanie nie odpowie Ci już GEKO. Nie ma go na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czy ktoś ma może informacje ile można z mojego autka wycisnąć na max i ile jest bezpieczne? przebieg 170tys ale z kompa sprawdziłem i było 250tys.

 

Jestem Nowy na forum ale myślałem o chiptuningu mojego paska tyle, że jestem z Gorzowa Wlkp. Gdzie najbliżej mam sprawdzonego fachowca z hamownią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było, było, było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności