Skocz do zawartości
SlawekS

Otwory w podwoziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie dzisiaj będac na kanale zauwazyłem że w podwoziu mam 2 otwory nie zakryte tymi gumowymi korkami. I tu moje pytanie czy zgubiłem te korki i powinny być wszystkie otworyi zamknięte czy dobrze jest?? Dodam że brak tych korków jest po obu stronach w tych samych miejscach i są one mniej więcej w tym miejscu gdzie trzymaja nogi kierowca i pasażer.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekS ;

Korki być powinny - ja nigdzie w swoim nie miałem braków.

Zobacz co jest zamontowane z zaślepek na poniższych rysunkach płyty podłogowej.;)

 

b5pytapodwoziahc8.th.pngthpix.gifb5zalepkipodlogoqz0.th.pngthpix.gif

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korki być powinny - zakryj je jak najszybciej - inaczej grozi uszkodzeniem modułu komfortu i alarmu jeśli dużo sie jeździ w deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Chociaż JurekW trochę ciezko w twoich rysunkach sie połapać. Ale skoro maja być to pędze je kupić. Chyba w ASO je najlepiej dostać?? Czy też w innych sklepach mogą być??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki chłopaki. Chociaż JurekW trochę ciezko w twoich rysunkach sie połapać. Ale skoro maja być to pędze je kupić. Chyba w ASO je najlepiej dostać?? Czy też w innych sklepach mogą być??

Pozdrawiam

W ASO powinny być , jak wiesz w którym miejscu dokładnie brakuje, to pokażesz na monitorze w ASO w/g rys podwozia. Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję mega kotleta ale nie mam tych zaślepek też po obu stronach trochę dziwne by mogły one same wypaść, bo dobrze się trzymają

wkładając zaślepkę pasuje idealnie więc chyba powinny być...

jednak dziwi mnie fakt, że akurat tylko w tych miejscach wypadły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zdemontował żeby woda która się gromadziła pod wykładziną swobodnie spływała. Z kolei woda dostawała się tam przez podszybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś zdemontował żeby woda która się gromadziła pod wykładziną swobodnie spływała. Z kolei woda dostawała się tam przez podszybie.

takiej możliwości nie ma... fura od nowości u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem że nie mam zaślepek 

Powinny być ? po lewej i prawej stronie brak zaślepek :(

Czy możecie zobaczyć jak u was to wygląda ?

20220908_130916.jpg

Edytowane przez Marek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności