Skocz do zawartości
Gość Forest

Czy delta 6 ma wyjście na wzmacniacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Forest

Jak w temacie. Jeśli nie ma to jak i gdzie można dorobić wyjście line-out? Jak podłączam u siebie wzmacniacz przez przejściówkę z iso na rca to jest cisza. I tak myślę, że może w ogóle wyjścia na wzmacniacz tam nie ma :-). Jak ktoś to przerabiał to proszę o info. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobacz jeszcze może, czy w samym radiu w setupie nie ma możliwości ustawienia wyjść głośniki-wzmacniacz. Bo w MFD się to przełącza naciskając odpowiednie klawisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest

Właśnie nie ma nic takiego. Też myślałem, że może gdzieś jest to zakodowane VAG-iem albo coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wygrzebałem tak stary wątek ponieważ nie znalazłem odpowiedzi. Jak to w końcu jest, fabryczna Delta 6 z B5 FL ma wyjście na wzmacniacz czy trzeba kombinować? Myślałem o nowym odtwarzaczu ale nie chcę rezygnować ze sterowania w kierownicy. A może da się podłączyć jakiegoś Clarion-ka albo Alpine-a tak, żeby sterowanie z kiery działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moj pierwszy wątek.

Mam problem z radyjkiem. Delta 6.

CD dziala bez zarzutów ale FM juz lipa,

raz na jakis czas cos wskoczy i nieczysto slychac ale po chwili znow lipa.

Bylem u elektryka, podłaczyl kawalek nowego kabla do anteny na dachu i zlikwidowal ten wzmacniacz antenowy pod dachem co jest zamontowany w tej stopce antenowej bo i tak juz z niego nic nie bylo, caly czarny i zaśnieziały..

Jak stalo chwile u niego w warsztacie to zetka grała prawie czysto przez chwile ale jak juz wsiadłem i odpalilem to znow zaczal sie tylko szum i tak jest caly czas prawie, rzadko cos tam łapnie

i problem pozostał, nie łapie prawie nic. :/

Radio oryginalnie z tego auta bo po odlaczeniu nie woła kodu..

Co moze byc przyczyną, co sprawdzic jeszcze, czy moze byc uszkodzone w jakis sposob ze nie bedzie dobrze sciagac fali?

Z góry dzieki za pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że radio jest sprawne tylko potrzebny jest wzmacniacz nowy (w miejsce tego co został usunięty ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, to moj pierwszy wątek.

drugi tu jest pierwszy

 

 

podłaczyl kawalek nowego kabla do anteny na dachu i zlikwidowal ten wzmacniacz antenowy pod dachem co jest zamontowany w tej stopce antenowej bo i tak juz z niego nic nie bylo, caly czarny i zaśnieziały..

 

zamontuj nowy wzmacniacz (bez zadnego sztukowania kabli)

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, pisalem wtedy w dwoch miejscach bo nie wiedzialem czy tamto wq ogole ktos przeczyta bo bylo w bardzo starym watku.

A co do radia to jednak nie o wzmacniacz chodzi bo zawiozlem je wczoraj do elektronika i jak podlaczyl inne radio to wszystko dzialalo, czyli jednak cos w radiu jest nie tak, mowil cos ze moze jakas glowica od samego radia jest uszkodzona. Jak znajdzie tajle to sprobuje naprawic. Jak nie to trzeba bedzie nowe kupic.

Ale dzieki za próbe pomocy,

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, odgrzewam kotleta czy jak tam jeszcze zwał ;) jak w temacie chodzi o zewnętrzny wzmacniacz i suba, czy można to podłączyć do radia delta 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wzmacniacz dsp nokia pasuje do tej delty?

Mam ten wzmacniacz o nr 1j0035456, panel sterowania, gamma v i 8 głośników. A chcialbym wlasnie sie przesiasc z tej gammy na delte 6 i nie wiem czy to wszystko bedzie pasowalo.

 

Dobra, dowiedziałem się, że samo radio delta ma w sobie dsp, teraz pytanie jak podłączyć te 8 głośników do radia?

Edytowane przez Sebax88x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z radia wychodzi na 4 głośniki.

Domyślam się że o to chodzi, dopiero dalej separowane na gwizdki i średnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię to tylko w oparciu o opis kostek oraz dostępne schematy, które "studiowałem" - otóż Delta 6 nie ma wyjścia na sterowanie wzmacniaczem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności