Skocz do zawartości
Gość andrzejos

Passat B3 wersja skandynawska

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi zbiornikami od T4 jest jak z Yeti, wszyscy słyszeli ale nikt nie widział :D

Nasz pasek ma zbiornik taki sam jak T4, do obydwóch wchodzi 105l pod korek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a b4 jeszcze minimalnie mniejsze. zawsze można jeszcze zbiornik rozdmuchać

 

Qdlis co Ty gadasz ostatnio pod korek 105 literek wlazlo :D Ale auto padlo i na lince do cpn haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qdlis co Ty gadasz ostatnio pod korek 105 literek wlazlo Ale auto padlo i na lince do cpn haha

to że brakło to raz a oszukujący dystrybutor na Ukrainie to 2 :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty powiem Ci ze jednak jak staje na 2 klocki to wchodzi wiecej :D i po raz pierwszy zdarzylo mi sie na lince pod cpn zajechac hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że miejsca między bakiem i zderzakiem jest jeszcze spoko na 90 litrów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt faktem że miejsca między bakiem i zderzakiem jest jeszcze spoko na 90 litrów

dlatego zbiornik 180 litrów można włożyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio kolo wlał 70 litrow a mam na wskazówe 70 i powiedzialem mu ze wiecej tu nie przyjade,

wersja skandynawska to znaczy ze co ma, jak wyglada to webasto bo mam na przodzie cos takiego z 3 bolcami i nie wiem do czego pozatym klima i el szyberdach, el szyby przod ,klima, a i silnik jezeli temperatura jest do 25 w powietrzu pokazuje mi 70 stopni a spala przy 90km/h 4,5,

o tych sprezynach wzmacnianych do ciezszego baku to nic nie mowcie ja ciagam towar i załozyłem takie bo prawa była inna niz lewa to wymieniłem i nic nie zastapi orginału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio kolo wlał 70 litrow a mam na wskazówe 70 i powiedzialem mu ze wiecej tu nie przyjade,

wersja skandynawska to znaczy ze co ma, jak wyglada to webasto bo mam na przodzie cos takiego z 3 bolcami i nie wiem do czego pozatym klima i el szyberdach, el szyby przod ,klima, a i silnik jezeli temperatura jest do 25 w powietrzu pokazuje mi 70 stopni a spala przy 90km/h 4,5,

o tych sprezynach wzmacnianych do ciezszego baku to nic nie mowcie ja ciagam towar i załozyłem takie bo prawa była inna niz lewa to wymieniłem i nic nie zastapi orginału

nic z tego nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to malutko pali ten skandynaw mój 1,9D przy jezdzie 90 do 120 wychodzi od. 5.4 do 5.7 w ruchu mieszanym a do zbiornika pod korek koło 90 litrów wchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam skandynawska - spryski lamp, grzane spryski szyb, automatycznie światła się włączają, zbiornik nie wiem ile ma - bo to benzyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie to jedziesz pod dystrybutor i tankujesz do pełna:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności