Skocz do zawartości
Gość zajec

B5 - potrzebny schemat pinów do podgrzewania foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zajec

witam serdecznie ..spędziłem wczoraj w szukajce dwie godziny , przeczytałem wszystkie posty , jest tego sporo lecz głównie do dokładanych mat , kupiłem skóry z 2004r. które są grzane , zaopatrzyłem się już w włączniki , kostki itp. potrzebuje tylko rozpiski pinów do włącznika z regulacją (6pinów) i do kostki fotela (zielonej 4 piny ) ..dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajec ;

 

Proszę bardzo. Powodzenia.;)

 

b5podgrzewanefotele2ie6.th.pngthpix.gifb5podgrzewanefotele3mt2.th.pngthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

wielkie dzieki ..piekny schemat , tylko ze nic nie kminie ( słaba znajomosc niemieckiego) ale może kogoś znajde kto mi to troch przybliży ...jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki ..piekny schemat , tylko ze nic nie kminie ( słaba znajomosc niemieckiego) ale może kogoś znajde kto mi to troch przybliży ...jeszcze raz dzieki

 

Poczytaj post # 2 w poniższym wątku.;)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

hmmm. teraz już dojde ...wielkie dzieki ...jeszcze raz mam prośbe do JurekW , nigdy nie przyznawałem punktu , a z wielką chęcią przyznałbym Ci za fatyge i cierpliwość i oczywiśćie wiedze , lecz nie wiem jak to zrobić ...może mała sugestia ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm. teraz już dojde ...wielkie dzieki ...jeszcze raz mam prośbe do JurekW , nigdy nie przyznawałem punktu , a z wielką chęcią przyznałbym Ci za fatyge i cierpliwość i oczywiśćie wiedze , lecz nie wiem jak to zrobić ...może mała sugestia ..

 

Odpowiedź poniżej.;)

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=32030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

hmmm... prawie już rozkminilem ten schemat , ale prawie robi wielką różnice .. jeśli miłałby ktoś jeszcze rozpiske w który pin co przychodzi (łopatologicznie) to byłbym wdzięczny ..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

może ktoś mi wytłumaczy , na schemacie powyżej włacznik posiada oznaczenie pinów od1-6 , natomiast włączniki w praktyce posiadaja piny od 1-7 tyle ze czwarty pin jest pusty (6 pinów do podłaczenia ) jak mam to podłączyć jeli oznaczenia pinów się nie zgadzają ... pliss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś mi wytłumaczy , na schemacie powyżej włacznik posiada oznaczenie pinów od1-6 , natomiast włączniki w praktyce posiadaja piny od 1-7 tyle ze czwarty pin jest pusty (6 pinów do podłaczenia ) jak mam to podłączyć jeli oznaczenia pinów się nie zgadzają ... pliss
Podaj nr kat wytłoczony na obudowie włączników, które kupiłeś. Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

3b0 963 563 c, 3b0 963 564 c

Edytowane przez zajec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

3B0 963 564 C , 3B0 963 563 C ..teraz dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3b0 963 563 c, 3b0 963 564 c

 

Powyższe włączniki "pasują " do schematów , które zamieściłem.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

na właczniku mam pin nr 7 którego nie ma na schemacie ... na włączniku mam pin nr 4 pusty , nie wiem jak to ugryzc ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na właczniku mam pin nr 7 którego nie ma na schemacie ... na włączniku mam pin nr 4 pusty , nie wiem jak to ugryzc ..
No to będzie problem.Poszukam ,ale nie obiecuję, że znajdę.;)

EDIT

 

Do regulatora-włącznika musisz dokupić wtyczkę 2 szt 8L0 971 972.Widok taki jak poniżej na fotce , również jak widzisz jest 6 stykowa.

 

b5wtyczkaregulatorapodgxo1.th.pngthpix.gif

 

Piny 1,2,3 podłącz tak jak na schemacie , natomiast na pin 5 podłącz sygnał z 4 na schemacie,na 6 z 5, na 7 z 6.

 

Zresztą poczytaj- był taki sam problem.

http://forum.gute-fahrt.de/archive/index.php/t-45.html

 

Powodzenia.;)

Edytowane przez JurekW
Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może alternatywny schemacik coś pomoże:

 

http://bcnet.eu.org/vw/Heated_Seats.pdf

 

Pytanie do JurekW - z jakiego programu/źródła są schematy które zamieściłeś ?

 

Niestety nie - również ten sam układ styków ( 6 ), ponadto jest to instalacja na przód i tył.

Moje pliki są z serii Wiring Diagram .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

wielkie dzieki JUREK .. oby więcej takich takich jak TY , a życie bedzie łatwiejsze ... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ANWROC2116

Dzień dobry. Bardzo ciekawi mnie jak to wszystko działa. Jaka jest kolejność wykonywanych czynności i jakie jest prawdopodobieństwo popełnienia błędu, który rzutuje później na efekty końcowe. Czy ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam może ktoś odświerzyć linki i zdjęcia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli śmiecie ale moze to wynik mojej nieznajomosci schematów i brak foto w temacie - potrzebuje opis pinow wylacznika zalezy mi aby tylko podswietlic je czy to beda piny 1 i 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności