Skocz do zawartości
Charakterek

Użytkownicy forum

Rekomendowane odpowiedzi

Może swojego posta zbyt dosadnie napisałem ;) Forum nie pada i nie padnie tylko trzeba przeprowadzić "reformę" ale to już rozmowa nie w tym temacie :-P

 

Ogólnie to chodzi o to że forumowiczów przybywa z dnia na dzień, jak dwa lata temu wyłączałem kompa dajmy na to o północy to do ósmej rano postów było kilkanaście a teraz :?: kilkadziesiąt. Swego czasu czytałem 100% postów, dosłownie wszystkie i był czas na odpowiedź a teraz :?: jak 10% to max.

Oczywiście ciesze się że forum się rozrasta żeby nie było :-P Mi tam się podoba choć czasami są gorsze dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pogadacie sobie w swoim gronie i coś poradzicie, wierzę w was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moderatorów moim zdaniem za mało

 

nie widze problemu :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie widze problemu
No dokładnie, chyba znajdzie się jeszcze paru chętnych?

Tylko prawda jest taka, że jest to spora odpowiedzialność. Co z tego że będziesz miał kolorek zielony i prestiż. Trzeba mieć czas dostęp ciągły do kompa i dużą wiedzę na temat forum i informatyki. To że wielu by chciało być zielonymi myślę że nie tutaj problem. Problem w znalezieniu odpowiednich ludzi. Oj chyba zrobiliśmy niepotrzebny OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek odebrałeś chyba mój post jako zgłoszenie na ochotnika, jestem daleki od tego by się pchać samemu, taką decyzję niech podejmują admini w zaciszu domowym ;)

Pisząc chyba znajdzie się jeszcze paru chętnych? nie miałem na myśli że jeszcze paru chętnych obok mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to tylko było moje zdanie a wyznaczając moderatora "głosujemy" wszyscy zieloni i czerwoni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ops, 3273 user:D

trza nam moderatora ktory bedzie zagladał do dzialu technika->B2 - ciagle ktos pisze o B5 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Charakterek ruszył wierzchołek góry lodowej. Nie dajmy się panowie. Co ja na tym zadupiu będę robił bez forum? :P

 

Pammiętaj, że wierzchołek zawsze się topi na końcu!

 

Starzy, mierni, ale wierni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak 10% to max.

i jeszcze walczysz za wolność Iraq :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...

445... chyba nie jest aż tak źle :)

 

gdzie to się patrzy :?:

 

ja zrobiłem tak: znalazłem datę kiedy się zalogowałem, a następnie szukałem sie na liście ( po dacie) którą przygotował Charakterek....

odnalazłem sie na 15 stronie i następnie pomnożyłem 30 (bo tyle wyswietla sie userów na każdej stronie) razy 14 (bo tyle "pełnych" stron było = 420; a na 15 stronie byłem na 25 pozycji :)

 

425 + 25 = 445 user

 

:))

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A cóż może się dziać :?: Stara gwardia powoli "odchodzi" Nie tylko Marek ale i jedrus, kubelt, hha i inni...

Przyczyn może być kilka, praca, rodzina, zmiana skryptu na forum na nowy, uciążliwi nowi użytkownicy, ciągłe powtarzające się posty i klepanie w kółko to samo itd, itp....

Ja osobiście rzadko już się udzielam na forum bo zamiast coś napisać, poszukać to zajmuje się moderacją bo roboty jest bardzo wiele a moderatorów moim zdaniem za mało I ciągle te same posty, w kółko to samo a później tłumaczenie się dlaczego temat jest w koszu. Każdy kiedyś ma "dość" ale jakoś tam się to kręci i dopóki dam radę to będę na forum... :D

oki ;) tylko, że Marek był osobą z tyc nielicznych (elity), która w vag'u wypowiadała się prawie codziennie, służyła pomocą a tu nagle z dnia na dzień poprostu znikła. od kwietnia go nie widać, a był naprawdę osobą za którą można potęsknić za forum, bo naprawdę znał się chłopak na rzeczy - a wszystko wygląda taj jakby się obraził....

marcinie, zerknij sobie że nie dośc że nie pisze postów, to nawet nie zagląda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki ;) tylko, że Marek był osobą z tyc nielicznych (elity), która w vag'u wypowiadała się prawie codziennie, służyła pomocą a tu nagle z dnia na dzień poprostu znikła. od kwietnia go nie widać, a był naprawdę osobą za którą można potęsknić za forum, bo naprawdę znał się chłopak na rzeczy - a wszystko wygląda taj jakby się obraził....

marcinie, zerknij sobie że nie dośc że nie pisze postów, to nawet nie zagląda :/

Szkoda ludzi ale ich nie zmusisz do zaglądania na forum. Mało tego ludzi spotykają różne przygody i niespodzianki w życiu, zmieniają swoje przyzwyczajenia, miejsce zamieszkania a także auta i po prostu nie mają potrzeby zaglądać na forum. Taka jest kolej rzeczy. I nic na to nie poradzimy. Chyba że zaczniemy ich odszukiwać i jeździć do nich pytać. Tylko po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmieniają swoje przyzwyczajenia, miejsce zamieszkania a także auta i po prostu nie mają potrzeby zaglądać na forum. Taka jest kolej rzeczy.

Sądzę, ze zmiana adresu zamieszkania nie ma tu nic do rzeczy. A ja na przykład zaglądam tu dla rozrywki :D Nawet jak auto zmienię, choć nie sądze, ze to będzie coś innego niż VW, bo przymierzam sie do 3BG :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

425 + 25 = 445 user

 

to jest chyba 450... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ops:o 9637 user

ale za to nie na samym końcu bo lista rośnie z dnia na dzień, a wszystkich jest ok. 13800:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba 450... :P

Dobrze liczył, tylko źle napisał, bo wcześniej mu 420 wyszło w mnożeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze liczył, tylko źle napisał, bo wcześniej mu 420 wyszło w mnożeniu :D

Albo późno liczył albo mocno pijany albo już mu się wszystko pieprzyło przed oczami.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo późno liczył albo mocno pijany albo już mu się wszystko pieprzyło przed oczami.:D

 

ble ble ble.... czepiacie sie :)

 

późno było i chciałem szybko napisać by zdążyć na TdP by Night.... i mi się troszkę pokiełbasiło......

 

:)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś by zrezygnował. Cholera 13-sty jestem. Co prawda nie mam już passata ale na forum zostałem i nie zamierzam się wypisywać więc jak ktoś liczy na moje miejsce to sorki. Od początku jestem tu stałym (czytaj starym) gościem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności