Skocz do zawartości
Gość Jajek

Centralny - wymiana przewodow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jajek

witam,

wiem, wiem, ze temat centralnego, co sie niedomyka, badz domyka nieustannie, badz wyskakuje, a nie powinien byl juz miliony razy przerabiany.

jednak wydaje mi sie, ze nie bylo tutaj jeszcze pewnego instruktazu - czy skoro stwierdzamy wstepna nieszczelnosc nie silownikow, a przewodow - to czy ich wymiana jest wykonalna? jesli tak, to czy da sie te przewody kupic "z metra"? :)

i gdzie zaczac szukanie pompy sterujacej calym tym wynalazkiem?

z gory dziekuje za opowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć kupić ? - na alegro

znaleźć w aucie ? - pod podłogą bagażnika ( w kombi ) pod tą mniejszą pokrywą metalową podłogi bagażnika.

 

Wymieniać przewody ? Chyba żartujesz, one są takie mocne, że nie ma prawa się z nimi cokolwiek stać. Jeśli już gdzieś pojawiła się nieszczelność to najprawdopodobniej w miejsu łączenia (przewody w kilku miejscach w aucie łączą się lub rodzielają za pomocą takich plastikowych trójników) mi tam właśnie pojawiła się nieszczelność - wyskoczył wężyk (włożyłem jeszcze raz na klej i wszystko śmiga). A jeśli masz jakimś cudem nieszczelny gdzieś sam wężyk to tylko łatasz go w tym miejscu i tyle. Ale wymieniać przewody ?? nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajek

dzieki za informacje, oszczedze sobie dzieki temu sporo czasu i niepotrzebnego zachodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

two pac - a mógłbyś opisać gdzie są łączne te przewody??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, bo nie rozbierałem całego auta. Ja znalazłem tylko dwa bo tyle musiałem. Słyszałem syczenie gdzieś w okolicy prawego, tylnego nadkola w bagażniku. Ile się namęczyłem, że by się tam dostać :mad: mkusiałem ściągać prawie wszystkie plastiki w bagażniku.. pierwsze łączenie było zaraz parę cm od schowka, więc jak tu by puściło to luuzik odkręcamy kilka śruek, odginamy z wyczuciem plastiki i dajemy radę. U mnie wyskoczył wężyk zaraz za tylną kanapą przy plastiku nadkola - jest tam właśnie taki trójnik i jeden wężyk się poluzował, docisnąłem mocniej i grało, ale dla pewności by się nie powtórzyło oblałem go klejem i gra gitata.. zajęło mi to pół dnia roboty :636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
two pac - a mógłbyś opisać gdzie są łączne te przewody??
Remek , poniżej rysunki instalacji centralnego zamka w B3. Będą pomocne w lokalizacji złącz. Powodzenia.;)

 

 

b3centralnyzameksq3.th.pngthpix.gifb3centralnyzamek1fb6.th.pngthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek na Ciebie można zawsze liczyć :)

:ok:

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności