Skocz do zawartości
Krynio

przednia poduszka pod silnikiem silnik 1Z

Rekomendowane odpowiedzi

ETKA on line-dostępna dzięki forum vw-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak moje niedoczytanie. dziękuje bardzo za numery:):D

aha i chciałem jeszcze zapytac, ktora z poduszek powinna byc olejowo- gumowa? bo patrze w internecie to febi sa gumowe i inne zreszta tez. mi pani w sklepie proponowała jakies hansa cos tam.. co o tym myslicie? bo febi 2 poduchy lewa i prawa tylna kosztuja łacznie prawie 400zł;/

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hansa cos tam

hans pries = topran = $%@^@$%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ogólnie mowiac badziewie? bo wszyscy polecaja febi, ale roznica cen jest olbrzymia w tym wypadku.. ja bym chciał wymienic na takie zeby były wmiare dobre w stosunku co do ceny. a mam jeszcze takie pytanie jak najlepiej ocenic zuzycie tych tylnych poduszek? bo czytam ostatnio duzo na ten temat i ludzie pisza ze czasem to nie wina podusze tzn te drgania tylko np sie wyrabia jakis klin przy wale itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak najlepiej ocenic zuzycie tych tylnych poduszek?

Potrzebujesz pomocy drugiej osoby. Jedna osoba siada za kierownicą, zaciągnięty ręczny, bieg, i tak jakby próba ruszenia to w przód, to w tył. Druga osoba w tym czasie siedzi w kanale i obserwuje jak się zachowują poduszki. Mogą się np rozwarstwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, mam mały problem bo nie wiem jak te poduszki wygladaja dokładnie, tzn chodzi mi o lewa i prawa tylne. byłem dzisiaj w intercarsie i z tego co mi pan powiedział to za te obie tylne jedna lempforder 160zł i druga corteco 120zł. tylko nie był dokonca pewien czy to te a w ciemno zabardoz nie chce kupowac. bo patrzyłem tez na stronie intercars wg. tych numerów ktore podaliscie i sa z kazdej firmy po 3 rodzaje i dalej nie wiem ktora.

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia manualna

Poducha pod skrzynię: 3A0199402 - lemforder LMI10190, corteco CO21652428, boge 87-552-A

poducha przednia: 1H0199609J - corteco CO21651938, boge 87-811-A

Tylna prawa poducha: 357199262D - (co za poronione ceny :eek: ) boge 87-812-A, lemforder LMI14492, febi FE04676

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie:) no fakt ceny sa tragiczne;/ wszystko ponad 200zł za jedna poduche;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wymieniłem na febi, ale mam jeszcze jedno pytanie czy na poduszce pisze jakas nazwa febi? bo po wyjęciu starych i porównaniu to pisze numer seryjny taki sam na nich tylko w miejscach gdzie jest nazwa vw i miejsce produkcji jest fabrycznie wytarte na niej i nic niepisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś znający się ocenić poduszki z tej aukcji? Czy są warte zakupu czy lepiej kupić nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą sprawdziłem ceny i zastanawia mnie skąd taka różnica, oczywiście ceny z tego samego sklepu

 

np. poduszka z tyłu po prawej (357 199 262 D):

 

CORTECO - 134 zł

FEBI BILSTEIN - 190 zł

 

czym one się różnią, jest sens dopłacać do tej droższej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności