Skocz do zawartości
Majcin

[Archiuwm]Spot - I Muzeum Wsi Lubelskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Wpiszcie mnie na listę - chętnie wpadnę.

 

Trasa mi znana - rainman777, musimy się jakoś ustawić i pojechać może wspólnie? Z tym że raczej na dwa samochody bo nie wiem czy nie zabawię w Lublinie na dłużej.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

a jaką trasą będziecie jechać bo jeśli nie będe miał zjazdu to postaram się pojawić i moglibyśmy się gdzieś zjechać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

 

To może jak już się wszyscy zjedziemy, to przed skansenem jest dosyć spory parking, na którym można by było zrobić jakieś wielkie zbiorowe zdjęcie z Pasiorami w roli głównej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damianko, ja zazwyczaj jeżdżę przez Sandomierz (z Krakowa) bo jakoś mi droga bardziej odpowiada. Nie wiem tylko czy rainmanowi nie bardziej będzie odpowiadało przez Kielce - to jeszcze do dogadania, trochę czasu jeszcze jest.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przez Kielce to będziecie się musieli tłuc przez dziury troszkę... a czy przyłącze się w Kielcach czy w Sandomierzu to już rybka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no przez Kielce to będziecie się musieli tłuc przez dziury troszkę...

 

jakie dziury :?: Krk --> obwodnicą Kielc ---> Radom --> Lublin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie dziury :?: Krk --> obwodnicą Kielc ---> Radom --> Lublin

 

 

ale ten tego... ja myślałem o tej krótszej drodze na Kielce czyli przez Zawiercie a tam już tak wesoło nie jest..

Edytowane przez damianko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian 3 miechy temu wracałem ze śląska przez Sosnowiec Zarwiercie wyjechałem w Jędrzejowie dobrze się jechało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damian 3 miechy temu wracałem ze śląska przez Sosnowiec Zarwiercie wyjechałem w Jędrzejowie dobrze się jechało :P

 

 

ale jest tam taki kawałek z szalonymi koleinami i np mnie strasznie auto tam nosi... ale i tak tamtędy jeżdżę do Wrocławia do rodziny bo przez Kraków straszne kolano jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

 

Marcin dopisz do listy na razie mnie i Zyndrama :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry

Oczywiście ja sie pisze na 100%...bez noclegu :) Oczywiście osób dwie :D

Edytowane przez Ogry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha coś na grilla i do grilla(%) przywozicie sami czy my tutaj kupimy i jakaś drobna zrzutka później :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej sami moze, kazdy wezmie to co lubi :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy niewpisanie się na listę a pojawienie się będzie linczowane? :) niestety do 25 mam siedzieć w delegacji a z doświadczenia wiem że takie delegacje czasami mi się niechcący wydłużają. za to jak bym zjechał do kraju na czas to bym podjechał. U mnie to trasa z Radomia więc nie dalego, poza tym nocleg w Lublinie mam a i miasto znam jak własna kieszeń (pare lat się Studiowało tam ;> ) więc jestem całkiem samodzielny itd.. Nigdy na zloty się nie wbijałem, mimo że już 2giego paska męczę za to jakoś nabrałem ochoty popatrzeć jak innym takie maszynki pracują itd. Tak więc czekam na info czy na krzywy ryj choć z wkładką można się wkręcić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy na krzywy ryj
z wkładką można się wkręcić?

owszem owszem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "prowiantu" to myślę że najlepiej jak każdy sam coś sobie upoluje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mile widziani :)

im więcej tym lepiej

także bezproblemowo wbijajcie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się doczekać spotu, a tu klops :( Właśnie była siostra cioteczna i zaprosiła nas na ślub.

 

Majcin, wykreśl nas z listy. Nie przyjedziemy. Miłej zabawy wszystkim życzę.

001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłem się doczekać spotu, a tu klops :( Właśnie była siostra cioteczna i zaprosiła nas na ślub.

 

Majcin, wykreśl nas z listy. Nie przyjedziemy. Miłej zabawy wszystkim życzę.

 

no szkoda szkoda :/

 

 

EDIT

 

razem z Majcinem wysłaliśmy ~900 prywatnych wiadomości (nie licząc masowych korespondencji), Marcin z 500 i ja z 400, więc jak ktoś teraz powie że nie widział o zlocie to chyba "po łbie dostanie" :D

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no szkoda szkoda :/

 

 

EDIT

 

razem z Majcinem wysłaliśmy ~900 prywatnych wiadomości (nie licząc masowych korespondencji), Marcin z 500 i ja z 400, więc jak ktoś teraz powie że nie widział o zlocie to chyba "po łbie dostanie" :D

 

ja nie dostałem hehe. naprawdę:confused:

nie mówię że przyjadę, bo jest za wcześnie, ale w końcu mam ochotę się pojawić więc jak nic się nie wydarzy to postaram się choć na chwile wpaść, więc proszę mnie jeszcze na liste nie wpisywać.

dam znać

 

ps a czy ktoś będzie z dziciakami? bo ja bym z córą wpadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostałem hehe. naprawdę:confused:

nie mówię że przyjadę, bo jest za wcześnie, ale w końcu mam ochotę się pojawić więc jak nic się nie wydarzy to postaram się choć na chwile wpaść, więc proszę mnie jeszcze na liste nie wpisywać.

dam znać

 

ps a czy ktoś będzie z dziciakami? bo ja bym z córą wpadł...

 

a co to za miasto co nazywa sie LUB? :D ja o takim nie słyszałem :P

 

jak czasi będzie to pewnie zapadanie z rodzinka (zona + 2,5 letnia córeczka), kto jeszcze nie wiem, ale często bywa że ludzie przyjeżdżają z rodzinami. Powinniśmy właśnie do tego dążyć, by spoty stały sie dużymi rodzinnymi imprezami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności