Skocz do zawartości
misiek 528

mocniejsze sprzęgło do awx

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadzone sprzęgło Valeo Kit4.sztywne koło miękka tarcza.Sprawuje sie pierwszorzednie niewyczuwam różnicy miedzy dwumasem a tym zestawem:-)

a ja wyczuwam,szarpie trochę ,nawet czasem mocno,może u Ciebie nie szarpie że założyłeś dopiero,poczekaj za kilka tygodni jak się ułoży, powiem szczerze że jakbym miał nie dłubany mocno silnik to bym nie wsadzał jednomasa,na dwumasie ori do 170KM i 360Nm bez problemu można jeździć(oczywiście umiejętnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja wyczuwam,szarpie trochę ,nawet czasem mocno,może u Ciebie nie szarpie że założyłeś dopiero,poczekaj za kilka tygodni jak się ułoży, powiem szczerze że jakbym miał nie dłubany mocno silnik to bym nie wsadzał jednomasa,na dwumasie ori do 170KM i 360Nm bez problemu można jeździć(oczywiście umiejętnie)

 

 

oby nie;-)Zrobilem prawie 400km. trasa miasto i narazie ok.No ale zdania sa podzielone:-)jednym zle biegi wchodza innym szarpie a jeszcze innym drgania za duze przenosi;-)pękł już tysiączek i nadal ok:-)

Edytowane przez emil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam problem z moim paskiem! jest po chipe na 170km! zalozylem skrzynie z passata 2.5tdi-6tka dwumas nowy i po 15tys zaczal sie rozlatywac! jaki mocniejszy pasuje? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec albo komplet z BRD (170 koni) albo tarcza kuta w jakas organike i DM wzmacniany np, firma Avaniti Kielce robi cos takiego i cena przystepna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebuje kotleta :)

tak czytam i czytam auto w przyszłym tygodniu idzie na strojenie + turbo BRD + FMIC i chce się przygotować jak sprzęgło klęknie bo już nalatane ma bardzo dużo.

B5 FL Silnik AWX skrzynia 5 czyli sprzęgło 228 i 23 zęby

Zakupiłem już za psie pieniądze całe sprzęgło z zamachem od Audi 80 B4 1Z TDi które miało iść do wzmocnienia ale Radzikowski woła 1300PLN Znalazłem ofertę za 600zł czyli dołożenie sprężyny w docisku i tarcza organiczna ale opinii żadnych o zakładzie a gość powiedział że spróbuje...

 

Ale tak czytam i czytam i padło kilka razy info o sprzęgle z Sharana VR6 i jak się doszukałem to w sharanie z lat 1996 - 2000 siedzi

 

Zestaw sprzęgła

3000 786 001

SACHS Sprzęgło kpl. 228 VW SHARAN 2,8 VR6 (mot.AAA)/FORD GALAXY

 

Dodatkowe informacje katalogowe

Średnica [mm] 228

Ilość zębów 23

 

Czy to podejdzie i zniesie 400Nm z zapasem? Chyba zamówię i na stole porównam z tym moim z audi i pomierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwumasa nowa zniesie 400 Nm ;)

A jak chcesz jednomas, to wyslij do radzikowskiego, dużo ludzi śmiga na tym i nie narzekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odgrzebuje kotleta :)

tak czytam i czytam auto w przyszłym tygodniu idzie na strojenie + turbo BRD + FMIC i chce się przygotować jak sprzęgło klęknie bo już nalatane ma bardzo dużo.

B5 FL Silnik AWX skrzynia 5 czyli sprzęgło 228 i 23 zęby

Zakupiłem już za psie pieniądze całe sprzęgło z zamachem od Audi 80 B4 1Z TDi które miało iść do wzmocnienia ale Radzikowski woła 1300PLN Znalazłem ofertę za 600zł czyli dołożenie sprężyny w docisku i tarcza organiczna ale opinii żadnych o zakładzie a gość powiedział że spróbuje...

 

Ale tak czytam i czytam i padło kilka razy info o sprzęgle z Sharana VR6 i jak się doszukałem to w sharanie z lat 1996 - 2000 siedzi

 

Zestaw sprzęgła

3000 786 001

SACHS Sprzęgło kpl. 228 VW SHARAN 2,8 VR6 (mot.AAA)/FORD GALAXY

 

Dodatkowe informacje katalogowe

Średnica [mm] 228

Ilość zębów 23

 

Czy to podejdzie i zniesie 400Nm z zapasem? Chyba zamówię i na stole porównam z tym moim z audi i pomierzę.

 

mi Daron robil 2 lata temu program na brd,190km i chyba 380nm,sprzeglo i kolo zapodalem nowe,zrobilem 50tkm spalanie w miescie 10L :) hula dalej,co prawda deczko sie wystraszylem bo zaczelo tlepac przy ruszaniu na 1wszym biegu a akurat bylem w austii wiec bylaby lipa,ale cos minelo,wg mnie seria ogarnia brd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia powiem, że nawet prawie nowe BRD obite swieżo kevlarem, uślizguje sie powyżej 250 kucy, i 470 nm...

Mam kolege który ma grubo pomodzone Coraddo ARL 300+ (z wlaczonym nitro 350+) i wszystko ogarnia na SERYJNYM sprzegle od Sharana....a to sie slizga... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności