Skocz do zawartości
kris22bln

ksenony bi-xenony Passat 3bg orginalne

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjdziesz na przegląd do mnie

:*

Dominik ja napewno do marca nie będę montował xenonków, myślę, że najwcześniej kwiecień maj no ale wszystko zależy od pogody

Patrz wyżej ;) teraz mam czas. :D ale nadal oferuję swoją pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrz wyżej teraz mam czas.

 

no ale ja nie za bardzo teraz z czsem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie poszukuję firmy zajmującej się przerabianiem reflektorów bi-ksenonowych na sterowanie ze środka bo koszt samopoziomowania w serwisie to 2000zł i to bez okablowania.A całej elektryki nie uśmiecha mi się wymieniać.Jak wiecie coś na ten temat to napiszcie plis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pomóżcie poszukuję firmy zajmującej się przerabianiem reflektorów bi-ksenonowych na sterowanie ze środka bo koszt samopoziomowania w serwisie to 2000zł i to bez okablowania.A całej elektryki nie uśmiecha mi się wymieniać.Jak wiecie coś na ten temat to napiszcie plis

firma WALWO w Brzezinach k.Łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego zadzwoniłem już i sie umówiłem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kolego zadzwoniłem już i sie umówiłem

I jak tam pochwal sie ,masz ju zrobione sterowanie z kabiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie za 100punków czy silniczki z lampy halogenowej bedą pasowaly do lampy ori hella xenon Etka mówi że maja być do zwykłej lampy hella 1H0 941 295E do ori xenu hella 3B0 941 295 chce mieć pewność bo nowy silniczek kosztuje 280zł a uzywek nima do xenu za cholere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanie za 100punków czy silniczki z lampy halogenowej bedą pasowaly do lampy ori hella xenon Etka mówi że maja być do zwykłej lampy hella 1H0 941 295E do ori xenu hella 3B0 941 295 cjhce miec pewność bo nowy silniczek kosztuje 280zł a uzywek nima do xenu za cholere.

jeżeli mówisz o b5 przed liftem to silniczki są te same, kolega ARECKY teraz wymieniał orginalne na lmpy na ori xenon i silniczki przypasowały i ma regulacje z kabiny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli 3BG to niestety jeszcze nikt patentu nie wymyślił, krążą tylko plotki o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mówisz o b5 przed liftem to silniczki są te same, kolega ARECKY teraz wymieniał orginalne na lmpy na ori xenon i silniczki przypasowały i ma regulacje z kabiny
Dziekuje bardzo za info Krzyś tak chodzi o B5 przed liftem :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo nowy silniczek kosztuje 280zł a uzywek nima do xenu za cholere.

 

Doprawdy?

 

silniczek1.th.jpg

 

silniczek.th.jpg

 

Połowa tego co w ASO + 0 zł KW będzie ok?

 

A silniczek po lifcie jak ktoś chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dalej niewiem czy podpasuja mi stare silniczki z lamp halogenowych od B5 do ori xenów Hella rozmawiałem z kolegą Arecky ale on miał już w lampach xen silniczki:( a najwyrażniej z fot są inne fotka od lewej silniczek do lampy zwykłej a po prawej do lampy xenonowej.No nic ja juz zamówiłem na allegro używane silniczki pod xenon do pasia i będzie OK tak jak ma być:)

1H0 941 295E.jpg

3B0 941 295.jpg

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm dalej niewiem czy podpasuja mi stare silniczki z lamp halogenowych od B5 do ori xenów Hella rozmawiałem z kolegą Arecky ale on miał już w lampach xen silniczki a najwyrażniej z fot są inne fotka od lewej silniczek do lampy zwykłej a po prawej do lampy xenonowej.

 

kolego na 100% bede pasować ,bo od 3bg niepodejdą bo tam masz silnik krokowy,

na zalączonym zdjęciu możliwe ,że jeden jest poprostu bardziej wysunięty ,najważniejsze aby pasowała ,,główka,, na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zalozylem ori xenonki i niemam oczywiscie regulacji co mnie wkurza i bede cos kombinowal,mysle ze powinien podejsc jakis zwykly od BMW chyba o numerze

8 372 381.nie bede sie rozpisywal.jak cos wymysle to dam znac.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka ciekawych linków i schematów do samopoziomowania może przydadza się :co prawda sa z Audi A4 i A6 ale mysle ze to taka sama instalacja grupy VAG :

http://www.guido-wittenauer.de/nachruesten.html

kilka schematów do A6 i zdjęć zamontowanych czujników samopoziomowania http://www.g-wittenauer.de/pics/Einbau1.PDF

http://www.g-wittenauer.de/pics/pin_belegung.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris22bln ta sterowanie z kabiny już zamontowane i wszystko działa bardzo sprawnie-zapłaciłem 400 zeta ale mam to już z głowy,spryski też zamontowane ale jeszcze nie podpięte trochę brak czasu a i auto potrzebne ale mam małe pytanko-zderzak który zakupiłem nie miał przy klapkach od wewnątrz takiego plastiku po jednej stronie-jak dla mnie wygląda to jak jakaś szyna która powoduje że zderzak ładnie nachodzi przy montażu-w kazdym razie z jednej strony jest lux a z drugiej gdzie nie ma plastiku zderzak odchodzi i nie idzie go przymocować-i tu moje pytanie czy można przełożyć ten plastik z innego zderzaka nie powodując wyłamania takich plastikowych bolców? Mam nadzieję że jasno sie wyraziłem:niewiem Mam też lampy po lifcie rok 2003 do sprzedania wszystko super łącznie z żarówkami osram night breaker w soczewkach i dwa ori silniczki z lampek biksenonowych Mam nadzieję że admin tego nie wytnie bo nie mogę jeszcze zamieszczać nowych wątków w dziale sprzedam Lampy są h7+h7

Edytowane przez Maniek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris22bln ta sterowanie z kabiny już zamontowane

A możesz powiedzieć co ta firma zrobiła aby to sterowanie działało? Widzisz jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz powiedzieć co ta firma zrobiła aby to sterowanie działało? Widzisz jakieś zmiany?

Zajmował się tym gość o imieniu Darek stałem przy nim i patrzyłem co robi silniczki były inne

z dłuższym trzpieniem a z tego co mówił musiał z dwóch złożyć jeden i połączyć kabelki wymiana jednego silniczka trwała ok godziny bo musiał trochę dopasować obudowę pod te silniczki bo tak od razu to nie pasują.A jesli chodzi o zmiany to wszystko działa tak jak w standardowych lampkach sterowanych ze środka autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak w standardowych lampkach sterowanych ze środka autka.

Kurcze do Łodzi daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze do Łodzi daleko

To nie leży bezpośrednio w Łodzi tylko pod Łodzią,ode mnie jest około 130km ale wolałem pojechać niż pakować prawie 3000zeta w samopoziomowanie.No chyba że ktoś chce mieć jak w ori to wtedy co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności