Skocz do zawartości
kubotek

Praca jako kierowca BUS itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Edytowane przez kubotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.jobrapido.pl

 

Szukaj tutaj, antologia wszystkich portali pracowych.

 

Pozdrawiam

 

D1MAE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podzwoń po regionalnych biurach firm kurierskich. Oni zawsze szukają busiarzy (przynajmniej w moich okolicach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej podzwoń po regionalnych biurach firm kurierskich. Oni zawsze szukają busiarzy (przynajmniej w moich okolicach).

 

Sorry ale za jakie pieniądze. Znam kurierów z firm DPD, DHL, UPS, Siódemka, Schenker itp itd. Najbardziej się opłaca oczywiście pracować dla nich na własnej działalności. Większość z tych firm tak naprawde nie posiada ani jednego własnego samochodu. Najczęsciej jezdzisz u kogoś kto ma z nimi podpisaną umowę. Zarobki ?? - 1200 zł - 1400 zł. Jednego dnia pracujesz od 7 do 14, drugiego od 7 do 20 w zależności od ilości paczek jaka jest do rozwiezienia i rejonu jaki posiada dany driver. Oczywiście jest jeszcze coś takiego jak kary za niedoręczenie przesyłek lub uwaga !! W Opeku za brak służbowego stroju (pantofelki + spodnie na kant) - 150 zł. Istna paranoja ogólnie ale jeśli ktoś coś lubi to prosze bardzo :) Oczywiście posiadając własną firme możesz dorabiać przy przeprowadzkach itp. dodatkowa kasa :D Ale decyzja należy do Ciebie

 

pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale za jakie pieniądze. Znam kurierów z firm DPD, DHL, UPS, Siódemka, Schenker itp itd. Najbardziej się opłaca oczywiście pracować dla nich na własnej działalności. Większość z tych firm tak naprawde nie posiada ani jednego własnego samochodu. Najczęsciej jezdzisz u kogoś kto ma z nimi podpisaną umowę. Zarobki ?? - 1200 zł - 1400 zł. Jednego dnia pracujesz od 7 do 14, drugiego od 7 do 20 w zależności od ilości paczek jaka jest do rozwiezienia i rejonu jaki posiada dany driver. Oczywiście jest jeszcze coś takiego jak kary za niedoręczenie przesyłek lub uwaga !! W Opeku za brak służbowego stroju (pantofelki + spodnie na kant) - 150 zł. Istna paranoja ogólnie ale jeśli ktoś coś lubi to prosze bardzo :) Oczywiście posiadając własną firme możesz dorabiać przy przeprowadzkach itp. dodatkowa kasa :D Ale decyzja należy do Ciebie

 

pozdrawiam !!

 

Najbardziej to faktycznie opłaca się pracowac na własnej działalności, lecz na takie coś to ciężko się załapać. Co do zarobków to nie wiem jak u konkurencji, ale już 1,5 roku temu w Olsztynie w firmie UPS płacili 1400, w Elblągu 1300. teraz w E-g minimum to 1700-1800 (UPS). Praca na zlecenie osoby, która ma podpisaną umowe z firmą kurierską ma tez swoje plusy. Mnie nie obchodziły koszty naprawy samochodu, a VW Lt35 do tanich nie należy, paliwo/spalanie mnie nie obchodziło - oczywiście nie mogłem robic przepałów, ale tez nikt mi nie mówił, że za duzo pali.

Drugi plus to doręczenia i odbiory. Pracując u kogoś masz stałą pensje i nie obchodzi Cie ile masz przesyłek i podjęć na dany dzień, czyli im mniej w ciągu dnia tym lepiej, bo sie nie narobisz, a wypłate dostaniesz taką samą :)

W przypadku zatrudnienia na własną działalność gosp. problemem jest samochód, trzeba go kupić i potem utrzymywać, czyli wszystkie naprawy, tankowania itp no, ale plusem jest to, że im więcej rozwieziesz i podjemiesz tym więcej zarobisz, a na dobrej trasie zarobek "na czysto" może sięgać 4-5 tysięcy, więc różnica jest kolosalna :)

Długo już nie pracuje w UPSie, ale cały czas mnie ciągnie żeby wrócić. Mimo tego, że pracowałem od 7 do 16-17 najlepsze było to, ze wyjeżdżając na trase nikt mi nie truł d**y, nie mówił co mam robić, jak i gdzie w pierwszej kolejności pojechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję jako kurier i sobię chwalę, firma państwowa :P

 

Bo praca ogólnie nie jest zła, tylko najgorsze są dni jak leje deszcz no i w zime lipnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję jako kurier i sobię chwalę, firma państwowa :P

 

Sądząc po nicku, to wozisz tych, co mają już blisko do spotkania ze św. ? ;):D. Czy jako inny VIP ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po nicku, to wozisz tych, co mają już blisko do spotkania ze św. ? ;):D. Czy jako inny VIP ? :)

 

Pocztex jak się nie myle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pocztex jak się nie myle :)

Exactly :)

 

Jak już wyjadę w teren to sam sobie jestem kierownikiem i pracownikiem - nikt nie przynudza i np nie patrzy ile czasu pale faję ;) Roboty wiadomo raz dużo, raz mało a do pogody idzie się przyzwyczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile idzie zarobić jak to nie tajemnica? Jezdzisz busem czy solówką? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności