Skocz do zawartości
Gość Kass

spinki mocowania tapicerki drzwiowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kass

Gdzie to kupić? Kupuje się w zestawach czy na sztuki? Wszystkie są takie samie czy muszę sprawdzać które puściły? Ile to kosztuje

 

Z góry dzięki za info & pzdr

 

ps. jak by ktoś wiedział gdzie takie coś w Gdańsku dostać (poza aso), chyba że wogóle sie nie opłaca kombinować i od razu do aso uderzać

Edytowane przez Kass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to kupić? Kupuje się w zestawach czy na sztuki? Wszystkie są takie samie czy muszę sprawdzać które puściły? Ile to kosztuje

 

Z góry dzięki za info & pzdr

 

ps. jak by ktoś wiedział gdzie takie coś w Gdańsku dostać (poza aso), chyba że wogóle sie nie opłaca kombinować i od razu do aso uderzać

Kass ;

 

3B0 868 243 - klip szt 12/ drzwi. Cena ok. 2,0 zł/szt

N 105 168 01 - nakrętka rozprężna F5 szt 2/ drzwi.Cena ok. 0,60 zł/szt.

;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kass

dzięki, a te nakrętki rozprężne to do czego służą? muszę kupić i to i to? 12 szt - to znaczy że tylko w komplecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki, a te nakrętki rozprężne to do czego służą? muszę kupić i to i to? 12 szt - to znaczy że tylko w komplecie?
Nakrętki rozprężne są wciśnięte w blachę drzwi i przykręca się boczek wkrętem.Kupisz to co potrzebujesz.Wydaje mi się , że na sztuki też kupisz bez problemu- najtaniej w ASO Skoda.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświerze. Moje pytanie jest takie: czy ma ktos nr czesci tego elementu na ktorym mocowana/wkładana jest spinka? ten czarny prostokąt z wycieciem :P bo 1 mi brak i nie mam jak zamontowac nowej spinki a zaczyna mi skrzypiec tapicerka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświerze. Moje pytanie jest takie: czy ma ktos nr czesci tego elementu na ktorym mocowana/wkładana jest spinka? ten czarny prostokąt z wycieciem bo 1 mi brak i nie mam jak zamontowac nowej spinki a zaczyna mi skrzypiec tapicerka ....

 

------------

a to nie o to chodzi??

N 105 168 01 - nakrętka rozprężna F5 szt 2/ drzwi.Cena ok. 0,60 zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświerze. Moje pytanie jest takie: czy ma ktos nr czesci tego elementu na ktorym mocowana/wkładana jest spinka? ten czarny prostokąt z wycieciem bo 1 mi brak i nie mam jak zamontowac nowej spinki a zaczyna mi skrzypiec tapicerka ....

Tego to raczej nie sprzedają oddzielnie, ponieważ to jest zgrzewane z boczkiem drzwi. Etka także nie wyróżnia takiego elementu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raffdo

Spinki mocowania tapicerki drzwiowej dostałem za darmo w zakładzie zajmującym się przyciemnianiem szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić ??? zamówić nakręytki rozprężne do boczków drzwi ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można oderwać - rozebrać drzwi bez urywania spineK? jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy można oderwać - rozebrać drzwi bez urywania spineK? jakiś sposób?
Gdzie mogę kupić ??? zamówić nakręytki rozprężne do boczków drzwi ? Pozdrawiam

 

Przykładowo tutaj sobie kupcie nowe spinki i inne pierdołki i rwijcie stare bez cackania się.

http://www.auto-spinka.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie coś co można dopasować do boczków w B5 - chodzi o urwane mocowania boczków. Jedyny problem to konieczność zgrzania spinki z boczkiem. Ja do tego uzywam małej dmuchawki Hot-air

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności