Skocz do zawartości
Gość tutus

Woda na dywaniku

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zabieram sie za dokładne zasilikonowanie kompa i filtra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To od razu wywal te gumowe badziewie spod aku i serwa,oraz przeczyść pożądnie odpływ pod kompem ;)

 

u mnie pod serwem nie ma otworu za to jest "korek" nie wiem czy go wyjmować.... ?

 

---------- Dodano o 13:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:16 ----------

 

Linka zaklejona klejem,korki zrobione juz dawno silikonem teraz wyjalem aby ta woda uciekala a szyba chyba byla wymieniona tak twierdzi kolega,ale jak teraz sprawdzic gdzie tą szybą leci. ?

 

 

a czy korki lepiej wyjąc oblać sylikonem i wsadzić, czy starczy tylko po wierzchu, boje się ich wyciągać, co prawda nie mam tam przecieku ale to "zalanie" już mi się ułupało

 

---------- Dodano o 13:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:33 ----------

 

Zacznij od;

- czytaj forum

- wyczyść podszybie dwa otwory odprowadzające wodę , pod aku i pod serwem

- uszczelnić drzwi

- sprawdzić czy woda nie dostaje się przez linkę od maski , uszczelnić

 

To tak na szybko.

 

Dokładnie jak to zrobić jest w warsztacie

 

moja uszczelka od linki siedzi mocno, ale czy w takim razie może cos tam popuszczac?

 

---------- Dodano o 13:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:35 ----------

 

a i jeszcze jedno dzisiaj wsadziłem rękę pod wykładzinę w okolicach pedałów, blacha była mokra na tej części najbardziej do góry wysuniętej, nie wiem jeszcze czy to wilgoć z wykładziny bo ta jest tam jeszcze wilgotna, muszę auto osuszyć do końca, no ale zajadając ze stamtąd leci to z czego to może wpadać? podszybie mi już nie zalewa bo wszytko przetkane, może to szyba, bo była wymieniana tylko jak do tego dojść nie patrosząc auta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności