Skocz do zawartości
Łysy

Pożegnanie Lata 2008 - Bitwa paintballowa: Z-Pom. vs Pom./27.09. g.12:00, Jarosławiec

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie czas pożegnać kończące się lato 2008. W pamięci mamy III Ogólnopolski Zlot w Spale, parę spocików przy których razem się bawiliśmy, czas więc kolejnym miłym spotkaniem zakończyć jakże ciekawy w wydarzenia sezonik.

 

 

Po ustaleniach i wyczyszczeniu wątku:

Przy koszalińskim parku linowym jest możliwość zabawy w paintball. Koszt wynajęcia stroju ochronnego - 30zł/os.; 100 kulek - 20 zł/os.

Miejsce parkingowe na ~20 aut. Chętnych proszę o wpisywanie się w tym wątku.

 

Lista uczestników Z-Pom.:

1. Ariel - potwierdzony udział

2. Artmin - potwierdzony udział

3. Derlysy - potwierdzony udział

4. J@cek - potwierdzony udział

5. Siwy - potwierdzony udział

6. Leo - potwierdzony dział

7. Weso - potwierdzony udział

 

 

 

 

 

 

LISTA POM.

 

Mapki dojazdu trzeba kliknąć z prawej na "Wyznacz trasę", bo targeo nie chce zrobić linka do już gotowej):

- od strony Gdańska

- od strony Szczecina

 

Kontakt do organizatorki:

Małgorzata Drab

tel. 661 222 344

[email protected]

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy :D:D Kolacyjka zjedzona piwko zimne się pije ;) 4 siniaki naliczone w tym jeden już mega czarny :hyhy: Ale było zajepiście..czekamy teraz na fotki Jacentego. Dzięki wszystkim obecnym za udział i jak to Pawcio pisze - tradycyjnie kto nie był niech żałuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie kto nie był niech żałuje ;)

 

Świnte słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem melduję się . Siniaki zaliczyli moi ludzie czyli żonka i synuś. Potwierdzam kto nie był niech żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie kto nie był niech żałuje
Potwierdzam kto nie był niech żałuje.

Eeeech, żałujemy z Magdą, żałujemy. Ale fajnie fajowo było się z Wami zobaczyć w drodze na bitwę, no i minąć się z Wami w drodze powrotnej :D. Z Damianem to sobie nawet pomachaliśmy i potrąbiliśmy, bo mijaliśmy się na wahadle :D

J@cuś, czekamy na foty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się i my :)

Dzięki wszystkim za obecność i możliwość nabicia kilku siniaków, Damian za organizacje, a w szczególności Krzyśkowi za moderatorowóz :):

Zabawa przednia, warto było przyjechać na kacu (Jacuś dzięki za barszczyk :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 siniaki naliczone w tym jeden już mega czarny

 

a te siniaki to od kulek czy od zaliczonych kilku gleb? :D

 

my też meldujemy szczęśliwy powrót...

...z teatru

żałujemy, że nie mogliśmy uczestniczyć w jakże ciekawym spocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spocik fajny, strzelanka first classss:), żałuje ,że musiałem tak szybko uciekac:(, mam nadzieje,że jeszcze sobie postrzelamy!! Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja sie melduje:) 440 km zrobione:)), Ariel jest za mocny, artmin nie ma sprawy za podwiezienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ariel vel predator :D

 

bardzo fajna zabawa ... w sumie mam tylko jednego siniaka - ale za to na głowie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie na srodku?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja dostalem od kolegi z zach-pom w srodek czola. zaj... siniak sie z tego zrobil. pamiatka z spotu na cale dwa tygodnie.... bylo extra. dzieki za spocik....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja dostalem od kolegi z zach-pom w srodek czola. zaj... siniak sie z tego zrobil. pamiatka z spotu na cale dwa tygodnie.... bylo extra. dzieki za spocik....

Nie martw się co cię nie zabije to cię wzmocni. Będzie i twoje zdjęcie (przynajmniej wiem kogo zaanonsować). Obserwujcie bo siedzę i wrzucam zdjęcia na forum. Fotki z opisem wydarzenia przeniesione do działu zloty ogólnopolskie.

Wiadomość z ostatniej chwili a właściwie 2-3 godzin. Ze względu na zniecierpliwienie niektórych.

Panowie te zdjęcia które wrzuciłem to dopiero część. Za pomocą Zmudzika wrzucam spakowane zdjęcia przez jakiś program 292,65 MB dopiero po 2-3 godzin weszło ok 107,37 MB i jest napisane że szybkość transferu 12,91 KB/s i czas do końca 4.03.57 dlatego zaprzestałem wrzucania przez fotosika (groźba odłączenia mnie przez szefa od neta). Ponieważ ograniczenie dotyczyło pliku do 300 MB. Wywaliłem część mniej wyraźnych zdjęć i zdjęcia dotyczące dojazdu i powrotu ze spota. Jak załaduję na ten serwer dam znać a potem znowu po kolei będę ładował do wątku który zacząłem z opisami. Pozdrawiam
Edytowane przez J@ceq
Dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was za nieobecnosc ale z samego rana dostalem fona od wujasa ze musze przewiesc jego małzonke do szpitala i kicha ze spotu :( Jak pech to pech, ale zdrowie najwazniejsze. Pozazdroscic tylko zostaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kończymy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności