Skocz do zawartości
Gość silas

jaka nawigacja współpracuje z automapą??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość silas

witam. szukalem podobnego temtu nie chcac go powtarzac ale niestety nie znalazlem nic takiego. pytanie mam takie jak w temacie, bo nie wiem juz teraz na jakiej navi automapa bedzie chodzic a na jakiej nie. z tego co wiem garmin i tomtom odpada. z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej optymalne rozwiązanie to zakup Lark Freebird 35.0 za 300 zL (np. poprzez allegro + karta pamięci 2 G (kupiłem 4 G I NIE CHODZIŁA!!) I AUTOMAPA PIĘKNIE CHODZI .

Obecnie użytkuję i jestem zadowolony

Lark Freebird 35.0 jest fabrycznie odblokowany nie kupuj innej wersji!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość silas

dzieki chlopaki. zobacze co i jak :) dzis jeszcze moze po sklepach pobiegam

 

sprawdzilem tego Larka na necie i ma on wyswietlacz 3,5 a mnie bardziej interesuje 4,3. moze mozecie polecic cos jest. moze byc drozszy.

Edytowane przez silas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automapa chodzi na każdym sprzęcie z Windows Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do larka to niektore sa fabrycznie odblokowane a niektorym trzeba pomoc :)

 

Ja kupilem Modecoma i bez problemu. Ogolnie kazdy ktory windowsa mobile czy ce - tak jak kolega wspomnial lacznie z symbianem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automapa na Symbianie chodzić nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i kilkunastu moich kumpli stało się szczęśliwymi posiadaczami NAVI z BIEDRONKI. Po drobnych korektach w ustawieniach Automapa śmiga ,że hey. Ostatnio kosztowała chyba 239 złotych.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Automapa na Symbianie chodzić nie będzie.

 

zgadza sie automapa na symbianie latac nie bedzie - ale kto wie :) co do symbiana to mialem na mysli np. tomtoma ;)

 

Pamietam ze za swoja pierwsza navi a w zasadzie palma Asusa A636N dalem 1800zl :) to byly czasy :D z auto mapa 3.7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwośc zakupienia za 1,22 zł w ramach promocji związanej z przedłużeniem umowy na neostradę w TP nawigację GPS - Lark z mapą Polski w zestawie. Czy będę musiał płacić za aktywowanie tej mapy czy tylko jak będę chciał uaktualnić ją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic płacić nie będziesz. Każde urządzenie ma wgraną w pełni funkcjonalną mapę. Zazwyczaj do takich map masz upgrade przez jakiś czas za free, w AM jest to np. okres jednego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nic płacić nie będziesz. Każde urządzenie ma wgraną w pełni funkcjonalną mapę.

Z tego co się dowiedziałem to faktycznie jest dostarczana mapa i polski interfejs. Dzięki za info. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie z jednym kolega ze automapa chodzi na kazdym windowsie mobile

tzn chodzic bedzie chodzic ale jest kilka nawigacji gdzie gps jest zablokowany i nie znajdzie sygnalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nawigację Navroad, mają AutoMapę i ponoć dobre to. Sam kupiłem ale jeszcze nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam lark 43.0, ja mam tomtoma automape i igo8 wrzucone, nie trzeba odblokowywac i wyswietlacz masz 4,3 - koszt jakies 350 zl i czytalem ze juz chyba wszedl lark 5.0 z wyswietlaczem 5cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź nawigację Navroad, mają AutoMapę i ponoć dobre to. Sam kupiłem ale jeszcze nie testowałem.

Ja tez mam Navroad z automapa i dział bez zastrzezen. Wielokrotnie przetestowane.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ans.Sklep

Jest kilka modeli nawigacji które maja wbudowana automapę,powyzej masz polecanego larka,więc poczytaj dokładnie opisy i coś sie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup navi firmy Blow i karte 2g,ładnie chodzi i elegancko wygląda a cena 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam lark 43.0, ja mam tomtoma automape i igo8 wrzucone, nie trzeba odblokowywac i wyswietlacz masz 4,3 - koszt jakies 350 zl i czytalem ze juz chyba wszedl lark 5.0 z wyswietlaczem 5cali

 

http://allegro.pl/item727030040_lark_freebird_50_1_mapa_mapamap_polski_fv_gw24.html

 

Miałem styczność z tym urządzeniem. Zdecydowanie lepsza jakość wykonania niż poprzednich produktów larka. Do tego wrzucasz nową auto mape + najnowsze poi i masz super zestaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kowal25

aż tak bardzo się różni? Mam model 35.6 bo akurat ten do neostrady dodawali, i przyznam się że nie sądziłem że jakieś widoczne zmiany są w innych modelach larka. No nic ważne że działają i prowadzą do celu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności