Skocz do zawartości
jarucki

[B5] Słupek dla Wksaźnika Turbo Boost - Zrób To Sam!

Rekomendowane odpowiedzi

moja nie drga wogole tylko nie jest idealnie na zerze jak zgasze silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem bar bosst za 170 zł mam nadzieje że nie będzie niespodzianki ;) będzie na słupku i co z nim malowac czy skura na niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło to tak:

 

201108171287.jpg

 

A tak z zegarami:

 

201108171300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę kotleta możecie mi powiedzieć jakie wskaźniki za wyjątkiem boost można jeszcze założyć do passata b5 BGW 136KM i które najbardziej pasują kolorem do ori zegarów z góry całuje po stopach ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze bede zakladal cisnienie i temperatura olejku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z nadmiaru wolnego czasu takze postanowilem umiescic wskaznik w slupku. Zastanawiam sie jeszcze jaki jest koszt flokowania tak przerobionego slupka?

A moze oddac go do tapicera? Chcial bym takze zeby wykonanie nie roznilo sie zbytnio od tapicerki w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy drzenie wskazówki jest normalne?deko wkurzajace,co prawda na krótko spialem i przewód deczko dlugi,ale mysle ze to nie ma znaczenia.Czy to zeczywiscie slaba jakosc czy tak ma byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy drzenie wskazówki jest normalne?deko wkurzajace,co prawda na krótko spialem i przewód deczko dlugi,ale mysle ze to nie ma znaczenia.Czy to zeczywiscie slaba jakosc czy tak ma byc?
jesli chodzi Ci o drganie to spowodowane jest to brakiem takiej malej jakby srubeczki/krucca /zatyczki z dziorka jak igla w trojniku po drodze do wskaznika, powinna byc juz na miejscu w zestawie , bez tego wskazowka bedzie skakac .pozder M8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekòwa,mialem tylko trojnik ale nie uzylem go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zatyczki z dziorka jak igla w trojniku po drodze do wskaznika
Jak robiłem do motocykla wakuometr różnicowy, to celem eliminacji drgań spowodowanych pulsacją ciśnienia - w przewód wpasowywało się skróconą i dopasowaną do średnicy przewodu przez opiłowanie igłę do zastrzyków, jak najcieńszą. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto efekt mojej pracy:

069cef742e53ee84m.jpg

7c980bb6d7ec617fm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny na coś takiego wyrzeźbiłem dla siebie...ale pojawił się drugi wskaźnik i trzeba było robić od nowa:

4504760698.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dobzre mam podlaczonego wezyka? (wskaznik zakladal poprzedni wlasciciel) podłączonu pod to wystające na zdjęciu

2014-09-19 15.11.36.jpg

2014-09-19 20.50.02.jpg

2014-09-19 15.11.38.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszło kolego,efekt mega ;) a takie pytanko jakiej firmy polecacie "gajgerki" ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności