Skocz do zawartości
mhipo

elektrycznie składane lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam ze tak dlugo ale padalo i nie byla zabardzo czasu zeby zajrzec do dzwi, a wiec silniczki posiadaja numer 1c1 959 802, czy obsluguja skladane lusterka ? dodam ze to superb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega krawcol pisał wcześniej że trzeba posiadać takie numery silniczków :

 

drzwi kierowcy-1c0959801

drzwi pasażera-1c0959802A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kumple

Edytowane przez bonita99
przypływ nadtchnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy modół

3B4 837 752 EH

------------- EJ

bedzie obsługiwał ele.skladane lusterka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykłe podgrzewane ale nie składane niby włacznik mam na drzwiach mam ale to tylko sam włacznik moze ktos wie gdzie znalesc taki silniczek albo jakie link z takini lusterkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na Allegro :)

To, że masz włącznik od elektrycznie składanych lusterek wcale nie oznacza, że masz takie lusterka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam zwykłe podgrzewane ale nie składane niby włacznik mam na drzwiach mam ale to tylko sam włacznik moze ktos wie gdzie znalesc taki silniczek albo jakie link z takini lusterkami

 

Powiedz ile kabelków ma twoja wtyczka od lusterka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak to sprawdzic

Zdemontować boczek z drzwi i policzyć kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

 

 

mam problem

 

ponieważ zakładałem

 

sterowniki dzwi do b5 fl pod elektrycznie składane lustra

 

kierowca 1c0959801 001 oraz pasazer 1c0959802A 001

 

strona kierowcy działa proawidłowo a strona pasazera nie

 

tzn szyba sie otwiera lustro składa grzeje da sie niem tez sterowac

 

ale nie ma informacji o otwartych dzwiach pasazera na fisie a mam pełny fis oraz nie zaświeca sie lampka

 

napewno krańcówke mam dobra i zamek tez bo jak załoze stary moduł to wszystko działa i jest komunikat o otwartych dzwiach pasazera i lampki sie tez zapalaja jak załoze ten pod elektrycznie składane lustra

 

nie ma wyswietlanej informacji na fisie ze dzwi otwarte ani lampki sie nie zapalaja

 

stary moduł ma numer 1c0959802 i on działa poprawnie nowy 1c0959802A 001

 

ten nie daje wskazań o otwartych dzwiach

 

moduł dzwi jest zły czy trzeba go zaprogramowac do modułu komfortu

 

 

 

 

Proszę o pomoc:(

Edytowane przez Mutus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów

 

 

mam problem

 

ponieważ zakładałem

 

sterowniki dzwi do b5 fl pod elektrycznie składane lustra

 

kierowca 1c0959801 001 oraz pasazer 1c0959802A 001

 

strona kierowcy działa proawidłowo a strona pasazera nie

 

tzn szyba sie otwiera lustro składa grzeje da sie niem tez sterowac

 

ale nie ma informacji o otwartych dzwiach pasazera na fisie a mam pełny fis oraz nie zaświeca sie lampka

 

napewno krańcówke mam dobra i zamek tez bo jak załoze stary moduł to wszystko działa i jest komunikat o otwartych dzwiach pasazera i lampki sie tez zapalaja jak załoze ten pod elektrycznie składane lustra

 

nie ma wyswietlanej informacji na fisie ze dzwi otwarte ani lampki sie nie zapalaja

 

stary moduł ma numer 1c0959802 i on działa poprawnie nowy 1c0959802A 001

 

ten nie daje wskazań o otwartych dzwiach

 

moduł dzwi jest zły czy trzeba go zaprogramowac do modułu komfortu

 

 

 

 

Proszę o pomoc

Ogarnij się człowieku, mail, PW i post na forum-ciekawe ile osób zawaliłeś bezpośrednio tym pytaniem oprócz mnie :?:

Jak dla mnie jest uwalony zamek drzwi. A najlepiej podłącz VCDS i odczytaj błędy-wtedy będzie wiadomo, gdzie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się uzuskać najwiecej informacji wiec pisałem:) gdzie tylko mogłem zdam relacje jak podłacze vaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staram się uzuskać najwiecej informacji wiec pisałem:) gdzie tylko mogłem zdam relacje jak podłacze vaga:)

 

Napisz co i jak sam będę wymieniał lustra i silniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz co i jak sam będę wymieniał lustra i silniczki

Zajrzyj do tego tematu w okolicach 60-70 postu i tam masz wszystko przeze mnie opisane, wraz z numerkami :) Czego chcieć więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak jestem już po podłaczeniu vaga i nic stary moduł 1c0959802 oraz 1c0959802A 001 nie wykazuja żadnych błedów moduł komfortu nic nie pokazuje żeby był zamek uszkodzony albo krańcówka nie mam pojęcia co z tym dalej robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak jestem już po podłaczeniu vaga i nic stary moduł 1c0959802 oraz 1c0959802A 001 nie wykazuja żadnych błedów moduł komfortu nic nie pokazuje żeby był zamek uszkodzony albo krańcówka nie mam pojęcia co z tym dalej robić

Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć drugi moduł z literką A na podmianę i drugi zamek. Ja bym się jednak doszukiwał usterki w zamku, bo po podłączeniu modułu lusterka działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek231

Witam. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Mam w pasku elektrycznie składane lusterka, lecz nie wiem z jakiego powodu prawe się nie składa. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Wiecie co może być tego powodem? Co ewentualnie sprawdzić/wymienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Mam w pasku elektrycznie składane lusterka, lecz nie wiem z jakiego powodu prawe się nie składa. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Wiecie co może być tego powodem? Co ewentualnie sprawdzić/wymienić?

 

Sprawdź okablowanie , może styki w kostce albo przy silniczku . Musisz sam pokombinować a potem pisać na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie

 

Wiec tak mój problem jest już chyba jasny

 

Silniczek dzwi pasażera miałem fabrycznie 1c1959802.

 

Zmieniłem silniczek kierowcy na 1c0959801A 001 oraz dzwi pasażera 1c0959802A 001 ten dzwi pasazera nie daje komunikatu o otwartych dzwiach nie wiem czy te moduły komunikuja sie nawzajem ale zostało mi tylko kodowanie modułu komfortu bo zamek sprawdzony własnie na module 1c1959802

 

Miedzy czasie miałem na podmiane moduł 1c0959802 od skody superb ale on mi nie chciał wogóle działać i lustro się nie składało .

 

 

Napewno moduły które maja opcje składania luster to:

1c0959801A 001 strona kierowcy

1c0959802A 001 strona pasażera

 

Te wyżej mam w swoim aucie wymienione z 1c0959801 strona kierowcy na 1c0959801A 001 oraz dzwi pasazera 1c1959802 wymieniony na 1c0959802A 001

 

1c0959801A strona kierowcy

1c0959802A strona pasażera

 

1c0959801A 004 strona kierowcy

1c0959802 004 strona pasażera

 

Jest jeszcze moduł 1c1959802 001 ale nie mam pojęcia czy on ma opcje składania luster

 

Moje pytanie jak ja mam teraz ten moduł przekodować???:((

Edytowane przez Mutus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności