Skocz do zawartości
mhipo

elektrycznie składane lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać posiada. Trzeba wcisnąć oba klawisze jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem posiada.
Jak widać posiada. Trzeba wcisnąć oba klawisze jednocześnie.
Dzięki panowie, pytam ponieważ włącznik posiada tylko 4 piny, ale skoro piszecie że posiada to jest :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki panowie, pytam ponieważ włącznik posiada tylko 4 piny, ale skoro piszecie że posiada to jest

Jeśli numer katalogowy tego przełącznika to:

1J1959565E - EU

lub

1J2959565E - UK

to posiada on funkcję składania lusterek.

Jeśli numer jest inny, to podaj go tutaj-wówczas zweryfikujemy ten przełącznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli numer jest inny, to podaj go tutaj-wówczas zweryfikujemy ten przełącznik.
3b1 959 565 a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3b1 959 565 a

 

Z kolei ten numer nie wskazuje na przełącznik z funkcją składania.

Chyba z zielonym podświetleniem nie było przełączników ze składaniem.

Da radę wcisnąć dwa przyciski jednocześnie w nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z kolei ten numer nie wskazuje na przełącznik z funkcją składania.

Chyba z zielonym podświetleniem nie było przełączników ze składaniem.

Dokładnie, ETKA mówi: Przełącznik elektrycznie ustawianych lusterek (kolor podświetlenia zielony). Nawet nie ma informacji o podgrzewaniu lusterek w tym przełączniku.

Trzeba zainwestować w ten przełącznik: http://allegro.pl/przelacznik-regulacji-lusterek-vw-golf-4-passat-b5-i1705769016.html

Tylko on ma czerwone podświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da radę wcisnąć dwa przyciski jednocześnie w nim?
Da radę, tylko że w przełączniku bez ikonki składania też można wcisnąć dwa jednocześnie.

 

Potrzebuję przełącznik "talerzyk" z funkcją składania lusterek w kolorze czerwonym, logicznie rzecz biorąc te z ikonką mają taką opcje, a te "zwykłe" nie...

Edytowane przez Alvares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem silniczki (ze sterownikami) z opcją składania lusterek, ale jest mały problem: włączony zapłon, naciskam dwa przyciski jednocześnie ("L" i "R" na talerzyku), lusterko się składa (jak narazie mam tylko prawe el. składane) jednak po chwili się rozkłada...

Odłączyłem sterownik, podłączyłem ponownie, zapłon wyłączony, naciskam L i R - lusterko się składa i tak zostaje, włączam zapłon - lusterko się rozkłada, naciskam L i R - lusterko się składa dopóki trzymam L i R, puszczam L lub R i lusterko się rozkłada...

Ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje? Kodowanie sterownika, modułu komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz według twojego opisu to działa prawidłowo, jak wychodzisz z auta wyjmujesz kluczyk składasz lustra i tak zostają. Przychodzisz włączasz zapłon i się rozkładają, dobrze zrozumiałem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktoś napisać co podłączyć i gdzie aby lusterka składały się automatycznie wraz z włączeniem/wyłączeniem zapłonu bądź centralnego? mam wszystko ori [lusterka podgrzewane, elektryczne i pamięć foteli], czy to pójdzie tylko na przekaźniku od a4? czy na passatowym też? wcześniej ktoś wrzucił schemat, ale nie napisał czy to tak będzie działać... czy ktoś może rozgryzł temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam wszystko ori

A silniki podnoszenia szybek pod lustra masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz według twojego opisu to działa prawidłowo, jak wychodzisz z auta wyjmujesz kluczyk składasz lustra i tak zostają. Przychodzisz włączasz zapłon i się rozkładają, dobrze zrozumiałem??
Nie do końca: żeby złożyć lusterka muszę nacisnąć L i R, włączam zapłon i lusterko się rozkłada. Ale gdy ponownie naciskam L i R to lusterko składa się tak długo jak trzymam wciśnięte L i R (a powinno się złożyć do końca gdy tylko "dotknę" L i R), gdy puszczam L i R to lusterko się rozkłada, a powinno być złożone. Prawidłowo działa tylko raz po podłączeniu kabli do sterownika (aby zadziałało prawidłowo muszę rozłączyć kable od sterownika i podpiąć ponownie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A silniki podnoszenia szybek pod lustra masz?

 

chodzi Ci o elektryczne szyby? mam... ale co to ma wspólnego z lustrem? :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci o elektryczne szyby? mam... ale co to ma wspólnego z lustrem? :zeco

Chodzi o dany model silniczków które współpracują z lusterkami składanymi elektrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o dany model silniczków które współpracują z lusterkami składanymi elektrycznie

 

aaa... no tak. chodzi o ten moduł co jest w drzwiach, tak? da radę to jakoś szybko sprawdzić [VAG?], czy trzeba rozbierać drzwi? i jaki musi być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaa... no tak. chodzi o ten moduł co jest w drzwiach, tak? da radę to jakoś szybko sprawdzić [VAG?], czy trzeba rozbierać drzwi? i jaki musi być?

Najlepiej rozebrać drzwi i sobie sprawdzić-to jest 10 minut roboty.

Jeśli chodzi o numery silniczków, to są one przez mnie wypisane w tym temacie-poczytaj w okolicy 60 postu, to będziesz wszystko wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko bo dzis sciagalem obudowy lusterek i jedno jest el. skladane, posiada silniczek do tego, mam tez wlacznik do takich lusterek, ale myslalem ze ktos zalozyl taki bo nie mial innego, i teraz pytnie czy jak jest tylko jedno to powinno sie one skladac ? czy musza byc dwa takie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko bo dzis sciagalem obudowy lusterek i jedno jest el. skladane, posiada silniczek do tego, mam tez wlacznik do takich lusterek, ale myslalem ze ktos zalozyl taki bo nie mial innego, i teraz pytnie czy jak jest tylko jedno to powinno sie one skladac ? czy musza byc dwa takie ?
masz pamięć foteli i silniczek elektrycznych szyb przystosowany do składanych lusterek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektryczne siedzenia mam ale nie dziala pamiec i nie wiem dlaczego, ale to inna historia, silniczek nie wiem za chwile lece rozebraz dzwi i sprubuje zamienic stronami to powinno sie wyjasnic czy silniczk doby, no i zczytam numery katalogow

 

 

zamienilem stronami lusterka i nic, wiec dam sobie spokuj, a moze orientyjecie sie jakie numery silnikow powina miec skoda superb aby bylo ok ? dodam ze przy tym lusterku skladanym sa wszystkie miejsca w kosce zajente, a ta kostka co doprowadza ma tylko 5, tak powinno byc ?

Edytowane przez Michałysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności