Skocz do zawartości
mhipo

elektrycznie składane lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

to ile taka impreza wynosi? tzn. te silniczki jaki koszt jest?

Oba silniczki kosztowały mnie dokładnie 118zł plus przesyłka.

Tylko trzeba znaleźć odpowiednie-z tym jest najciężej.

A poniżej krotki filmik, jak to teraz u mnie działa:

[ame]

[/ame] Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ostatecznie zrobiłem tak jak Krawcol82, czyli wsadziłem sterowniki z opcją składania. Miałem robić składanie z kluczyka na przekaźniku od audi (nawet go zakupiłem), ale trafiły się sterowniki więc zrobiłem oryginał. Poza tym przy opcji z kluczyka lusterka zamykałyby się i otwierały raczej często, po pewnym czasie można by mieć tego dość.

Sama wymiana sterowników to pikuś, ja nie demontowałem silniczków.

Najpierw wsadzamy sterownik bez obudowy a później obudowę na niego i jest ok. Inaczej nie chce wejść bo zawadza o blachę.

 

Aha stare sterowniki mogę komuś odsprzedać za parę groszy, można z nich przelutować potrzebne układy do składania lub na przekładkę do anglika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie prościej i taniej zamontować przekaźnik składanych lusterek? n aallegro koszt 40zł + podstawka i kilka przewodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie prościej i taniej zamontować przekaźnik składanych lusterek? n aallegro koszt 40zł + podstawka i kilka przewodów

jakby mozna bylo prosciej, dla zwyklych ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w passacie nie działa składanie lusterek po przekręceniu gałki na pozycję składania. Ustawianie elektryczne Lewe i Prawe jest ok, podgrzewanie też. Miał ktoś podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie prościej i taniej zamontować przekaźnik składanych lusterek? n aallegro koszt 40zł + podstawka i kilka przewodów
kolega opisuje instalacje składanych lusterek tzw samoróbkę nie ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki przypadek,

mam fabrycznie składane lusterka ale się nie składają

zamykałem centralnym cudowałem i się nie składają ma ktoś jakieś pomysły?????? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ostatecznie zrobiłem tak jak Krawcol82, czyli wsadziłem sterowniki z opcją składania.

 

Ja zrobiłem przeszczep brakującego scalaka z Twoich starych sterowników do moich ;-) . Przekodowałem je za pomocą programu VDC_PRO.

Całość fajnie działa.

Mam tylko pytanie, do tych, którzy robili taką modyfikację - czy możecie złożyć lusterka w czasie jazdy?

U mnie można, nawet przy dużej szybkości.

Kolega, który ma fabrycznie składane lusterka w A4 twierdzi, że w czasie jazdy nie może złożyć lusterek.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox, dobrze że się przydały.

I ja też mogę złożyć lustra w czasie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja też mogę złożyć lustra w czasie jazdy.

Widocznie tak ma być. Pewnie to ukłon dla wielbicieli eko-drivingu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka szukam do sowjego FL takich lusterek......... może ktoś ma, i czy może z fotochromami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hejka szukam do sowjego FL takich lusterek......... może ktoś ma, i czy może z fotochromami
to do dzialu kupie.

jak znajdziesz za duzo to daj znac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, ja znalałzem nówki lusterka skladane w rónych pocjach i do FLki sa po 315zł skąłdane z bajerami i 390zł z pamięcią, oczywiście do malowania z gwarancją:D

 

za to ja szukam schmeatu jak je podłaczyć. i coś na temat co steruje ich pamięcią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z bajerami
a konkretniej? co ro zumiesz po tym pojeciem?
za to ja szukam schmeatu jak je podłaczyć.
a przegladal watek od poczatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemka, ja znalałzem nówki lusterka skladane w rónych pocjach i do FLki sa po 315zł skąłdane z bajerami i 390zł z pamięcią, oczywiście do malowania z gwarancją

Ale chwalisz się czy żalisz?

Lepiej zapodaj jakiś namiar na to źródło..

 

Pany, to jak to w końcu jest z tym modułem komfortu?

Jak fabrycznie nie było elektrycznie składanych lusterek to po kombinacjach z modułami silniczków szyb na starym module będzie to latało?

Czy może jest to istna loteria?

 

Chcę się pobawić w montaż tego bajeru w MK4, z tym, że nie wiem czy pchać się w koszta i kombinować z modułami silniczków szyb czy też zrobić to z obejściem wszystkiego poprzez przycisk składanych lusterek i zwykły przekaźnik zmieniający biegunowość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1C0 959 799 B daje się zaprogramować na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy do Passata przed liftem podejdą silniczki 1C0 959 801 i 1C0 959 802 A czy muszę szukać 1J0 959 801 H i 1J0 959 802 J tak jak podaje etka?

2. Jeśli 1C0 nie podejdą to czy można przelutować brakujący układ TPIC0108B z angielskich 1J0?

3. Czy można przełożyć silniczki składające lusterka (te wewnątrz lusterka) z lusterek <2003r. do lusterek z kierunkowskazami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w B5 z '99 były składane elektrycznie lusterka? Na moje oko nic na to nie wskazuje ale mogę się mylić- może mam coś spitolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam składane elektrycznie :) zobacz ile masz kabli we wtyczce od lusterka , jesli masz skladane lusterka to we wtyczce jest chyba 12 kabli a jak nie masz skladanych to 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tylko nie wiem gdzie tej wtyczki szukać, nie rozbierałem nigdy lusterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności