Skocz do zawartości
Gość jarrry

radio delta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarrry

witam ,mam paska a w nim radio delta.no i wszystko po niemiecku.poszukuje instrukcji do programowania ,może jakiś opis lub obojętnie co .proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może TU popatrz. Co do programowania to jest podobnie jak w Gammie, instrukcja po polsku wkrótce :626:

 

I dodaj czym jeździsz :640:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarrry

fakt zapomniałem. mam paska 1,9TDI ,kombi ,czarny z 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarrry, dodaj tą informację w swoim profilu - tam masz pole "podpis". będzie nam i Tobie łatwiej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fabrycznie zamontowane radio delta w pasku z 2005. Problem w tym że instrukcja jest w języku francuskim . Czy mógłby mi ktoś pomóc w rozszyfrowaniu (skan polskiej wersji językowej)?Przeglądałem dużo wątków i nic nie znalazłem. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy delta jest aż tak rzadkim radiem ... . Nikt nie ma polskiej instrukcji ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy delta jest aż tak rzadkim radiem ... . Nikt nie ma polskiej instrukcji ???

 

Jest rzadkim ale prawie niczym nie różni się od gammy. Na plus ma dolby w kaseciaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? w delcie nie ma przecież magnetofonu tylko jest odtwarzacz płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś polską instrukcje do Delty 6 Ewentualnie gdzie taką zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzam temat radia DELTA

Mam takie pytanie , od kilku dni moje radyjko samo sie z cisza i przełancza stacje radiowe a dziś zaobserwowałem , że jak właczyłem płytę to również mi samo przerzucało między odtwarzaniem utworu z płyty i audycji radiowej .

Ponadto mam pytanie jak rozpoznać czy radio ma kod - moje radyjko to delta passat B5 2005 rok. Nie odłaczałem do tej chwili aku wiec nie miałem problemu . w dokumentacji auta nic nie ma na temat kodu radia .

 

 

No sorki nie doczekałem się pomocy więc musiałem samemu sobie radzić

No i poradziłem sobie HEJ

Edytowane przez meriam3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dołączam do tematu mam radio delta 6 i brakuje mi jednego przycisku radio passat b5.jpg, nie wiecie gdzie można cos takiego dostać??

Edytowane przez Garscik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie odnosnie radia Delta . Da rade ustawic tak zeby pokazywalo przy odtwarzaniu CD tylul piosenki a nie ciagle tylko przykładowo track 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności