Skocz do zawartości
Zbych58

Zmiana baterii w pilocie

Rekomendowane odpowiedzi

Passsat 3BG kombi 2003 rok.

Mam pilota z zamykanym kluczykiem , nie mogę go otworzyć aby zmienić baterię. Instrukca do tego samochodu opisuje (w języku niemieckim) obsłudę kluczyka tradycyjnego.

Może ktoś spotkał się z tym problemem? :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję "kubotek18"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję "kubotek18"
:619:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbych58, KUBOTEK jestem :D a ten kubotek 18 to mój nick na skype ;)

 

 

POZDRÓWKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olred

A jak rozebrac kluczyk który nie ma na tylnej częsci rowka do włożenia srubokręta ?

Czy trzeba odkleić znaczek i odkręcić śubke i dopiero wtedy bede wstanie wymieć baterię ? Jeszcze jedno pytanie w kluczyku nie dziłą mi otwieranie klapy bagaznika co mogło się stać ? Jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie masz objawy tego nieotwierania pokrywy bagażnika. Ja po próbie włamania miałem też klopoty z otwarciem pokrywy, klucz obracał się i nic. Obyło się bez wymiany mechanizmu zamka, wizyta u znajomego cpeca od zamków (otwiera na zlecenie policji zamki w samochodach) i 1 browar jako wynagrodzenie. Jest takie chytre zabezpieczenie w zamku bagażnika, niemce dobrze to wymyślili (merca ma podobnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olred

sprawa wyglada tak mam dwa kluczyki kazdy z kluczyków ma 3 guziki wiadomo otwarcie zamknięcie zamka oraz na środku kluczyka mam otwarcie klapy bagaznia z pilota i mimo wciskania nie otwiera mi klapy z jednoego kluczyka otwiera z drugiego nie a bardzoj mi zalezy na tym kluczyku któy nie otwiera klapy ponieważ jest nie pościerany chyba ze mozesz mi polecić nową obódowe do kluczyka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olred

na kluczyku mam 3 guziki zmiknięcie i otawrcie zamka oraz otwercie klapy z pilota ale pierwsze dwa działają beż zarzutu natomiast jak wciskam otwarcie klapy bakażnika nic sie nie dzieję czy to może być wina baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności