Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o doradzenie. Posiadam Passata B5 FL z wbudowanym radiem mcd(navi, cd). Nie dość że nie łapie mi żadnej stacji radiowej nawet w centrum miasta to do tego odtwarzanie płyt (wyłącznie audio-cd) także nie rzadko przysparza problemów. Chciałbym wymienić całość na inne radio odsługujące mp3, usb i mocy 4x50, a przede wszystkim pasujące w miejsce obecnego.

Edytowane przez Matek87
dodanie słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i proszę o doradzenie. Posiadam Passata B5 FL z wbudowanym radiem mcd(navi, cd). Nie dość że nie łapie mi żadnej stacji radiowej nawet w centrum miasta to do tego odtwarzanie płyt (wyłącznie audio-cd) także nie rzadko przysparza problemów. Chciałbym wymienić całość na inne radio odsługujące mp3, usb i mocy 4x50, a przede wszystkim pasujące w miejsce obecnego.

 

jakim funduszem dysponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Mam problem z wyborem radia i naturalnie proszę o prośbę.

Mam na oku Pioneer AVH X8500BT

AVIC-F950BT

Erisin ES7836A

Pierwsze dwa naturalnie potrzebują ramki tylko obawiam się czy za daleko nie będą wystawać?

Ostatni Chinczyk będzie pasował jak ulał tylko ze Chinczyk może się wieszać i psikusy płatać z podłączeniem czego się obawiam.

Jak widać wszystkie maja wyciągane panele przed kradzieżą na tym tez mi bardzo zależny bo RNS 510 już pan ,,długie palce"podprowadził.

Tego modelu już nie chce reakcja była niezadowalająca porównałem z Pioneer starszym modelem,dużo szybciej reagował na dotyk i czuły jak Smartphon jeden delikatny dotyk wystarczał by poruszać się po panelu.

Moja prośba jeżeli ktoś ma z tych modeli by coś napisał czy Pioneer dużo wystaje przed ramkę,jaka reakcja jest w Erisin czy się wiesza-czesto,jak działa navigacja-navigon.

Najlepiej zdjęcia lub Video.

Dzieki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramki? A ta od ori navi nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakim funduszem dysponujesz?

 

Myślę o czymś w przedziale 600-700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramkę muszę mieć bo Pioneer jest kanciasty a mam B6 tam już są zaokrąglone katy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie - czy istnieje jakiekolwiek nie oryginalne vw radio, które będzie pokazywało dane na komputerze w zegarach? albo chociaż jakiś sposób na to, żeby było połączenie między zegarami a radiem :)

 

aktualnie posiadam alpine cde-123r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co proponujecie zamiast fabrycznego radia z navi MCD? żebym mógł mieć w tym tez navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bo jestem w zamiarze zakupienia passata b5 i zastanawiam się czy wsadzenie takiego radia jak to jest możliwe w każdej wersji passata czy tylko w B5 FL z navi ?? http://allegro.pl/pioneer-avh-x5500bt-dealer-pioneer-dsv-sklep-i3829747707.html?source=mlt

 

nie chodzi mi konkretnie o to radio tylko o taki rozmiar radia :) Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę o czymś w przedziale 600-700 zł

A ciut więcej.

http://www.neo24.pl/?p=pioneer_avh_x1600dvd

Ale ten

AVH-X5600BT z funkcją AppRadioMODE byłby najlepszy, choć nie wiem czym się różni od MirrorLink (AVH-X1600DVD niby go ma) która przenosi obraz ze smartfona na radio a to już niezły bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i wtedy wsadzam climatronic na dol a radio wyzej tak jak w wersji z navi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ciut więcej.

http://www.neo24.pl/?p=pioneer_avh_x1600dvd

Ale ten

AVH-X5600BT z funkcją AppRadioMODE byłby najlepszy, choć nie wiem czym się różni od MirrorLink (AVH-X1600DVD niby go ma) która przenosi obraz ze smartfona na radio a to już niezły bajer.

 

Ten model jest bardzo fajny jednak wole normalny wyświetlacz bez dotykowych dodatków, no i kwoty jaką podałem przekroczyć nie mogę;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Noszę się z zamiarem wymiany radiu w moim pasku (B5 FL). Mam fabryczne gamma i gdyby nie to, że nie odtwarza CD to bym je zostawił. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby nowe radio miało CD, odtwarzało mp3, USB jest dodatkowym atutem. W wyborze kieruję się głównie estetyką - jak nowe radio dopasuje się do panelu climatronica. Tym sposobem wyselekcjonowałem modele Blaupunkt. Na prawdę nie jest ważna dla mnie super jakość dźwięku. Waham się pomiędzy modelem San Francisco 320 i London 120

http://allegro.pl/blaupunkt-san-francisco-320-aux-mp3-sd-usb-4-50w-i3832116180.html

http://allegro.pl/blaupunkt-london-120-aux-mp3-usb-x-bass-4-45w-i3856932387.html

Jak widać to drugie jest 100zł tańsze ale nie potrafię sobie odpowiedzieć dlaczego. Nie potrafię odszyfrować oznaczeń z opisu aukcji. Czy nie będzie jakiegoś problemu z montażem tych odbiorników?

 

Dzięki

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest droższe ponieważ czyta karty SD.Fajna sprawa,gdyż nic nie wystaje poza panel.Jeśli estetykę stawiasz na pierwszym miejscu to dla Ciebie będzie dobry wybór.Zresztą teraz jakbym miał kupować radio to rozglądał bym się za takim które czyta karty SD.Druga ważna sprawa(przynajmniej dla mnie)... na karty SD można nagrywać FLAC-ki(nie wiem czy akurat te modele mają możliwość odtwarzania).Z USB nie odtworzysz tego bezstratnego formatu.

Edytowane przez c-k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/pioneer-fh-x700bt-radio-2-din-bluetooth-usb-new-i3857994370.html

Ma może ktoś takie radio?? Wejdzie do b5fl bez problemów jak myślicie?

 

Bardzo fajne radio w przystępnej cenie. Podpinam się pod pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam radia 2 DIN które by dogadywało się z Fisem bo szkoda było by mieć pół wyświetlacza martwego cena max do 2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy szukam radia 2 DIN które by dogadywało się z Fisem bo szkoda było by mieć pół wyświetlacza martwego cena max do 2000zł

MFD, ma ,,gadane,, z licznikiem. :haha

.... i grubo ponad tysiaka w portfelu zostawi. :hyhy

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności