Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

kolego a jakie sa mozliwosci podlaczenia do tego radia np malego lcd i ogladania filmow? tylko dvd??a divx??wogole sie nie orientuje a interesuje mnie to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio posiada wyjście na monitor (czincz). Odtwarza to co normalne DVD czyli dvd , vcd ,mpg nie wiem co jeszcze Divx nie sprawdzałem raczej nie.

Do tego z audio to audio cd, mp3 ,WMA, DTS, Dolby Digital, MPEG Audio.

 

Więcej można poczytać tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszedł nowy model Pioneer DEH-2200UBB ale nie wiem jak się komponuje z zegarami showPicture.aspx?productID=4557586

DEH-2200UBB.jpg

Edytowane przez michaloski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad kupnem Sony CDX-GT730UI

sony 730UI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kolega miał farta albo nie wiem co

c804a280c259b011m.jpg

bo u mnie to podświetlenie nie wygląda jak u niego.

U mnie wygląda jak fiolet w fotce wyżej wygląda całkiem przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim b5 98 jest beta ale kaseciak , chciałbym wymienić ale na coś oryginalnego , słyszałem że był montowany również grundig , poprostu chodzi mi o odtwarzacz cd , a nie srebrne SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Witam!;)

Nie wiem czy to odpowiedni dział ale chciałbym zapytać o radio:)

Chciałbym zakupić taki oto egzemplarz: http://www.allegro.pl/item937466372_sklep_model_2009_lcd7_dvd_mp3_tv_bluetooth_4x60w.html

I czy po zamontowaniu go w ramkę nic nie będzie nigdzie odstawać? I czy wejdzie w ramkę całe?? Bo różnie to z takimi radiami bywa i widziałem u paru osób że nie wchodziło do końca i chamsko wystawało:( Dlatego pytam:)

Z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio z linku to przerobiona Canva na Navihevena, polecam nowszą Canvę z 7' wyświetlaczem-tańsza i ma ładniejszy interfejs-nawet tapety mozna zmieniać.

A wystawać musi (ta kjest radio zbudowane-ta czarna ramka właśnie wystaje poza kieszeń blaszaną) bo inaczej monitor nie pochyli się na kokpit (inne marki samochodów),te typy tak mają że nie zgrywają sie w lini prostej z dechą w aucie.

Prawie trzy lata temu kupowałem u TEGO gościa radyjko--konkretny sprzedawca po rozmowie telefonicznej tak stwierdziłem,inni jakoś byli mało elokwentni --i wysyła za pobraniem, daje własną gwarancje (no na chinoli to bym nie liczył) i instrukcje po polsku.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Jaki kolor do mej "tapicerki" :)

A myślałem że radio ma za zadanie grać a nie wyglądać :D

Edytowane przez maikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Na pewno nie kupujcie nowych radioodtwarzaczy za "stówkę" bo miałem z dwoma do czynienia i dźwięk żenada, brak cyfrowych procesorów dźwięku Obydwa miały wejście Aux In na jacka 3,5 i gdy podpinałem ipoda to powiem że wtedy całkiem przyjemny dźwięk ale z Radia czy z CD/mp3 masakra...

 

Pewnego dnia była wyprzedaż a Media mark po 2 stóweczki Radyjko LG LAC-6710R USB i powiem że bajeczka, ładny dźwięk i z radia i z płytek czy USB, nawet wyglądało, troszkę słabe wykonanie ale nie przeszkadzało i żałuje że poszło ze starym autem;] Szkoda że Stoi teraz po 3 stówki ;/

http://www.allegro.pl/item956280792_rms_lg_lac_6710r_moc_50wx4_usb_gwarancja_okazja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda moje radyjko

 

Moc wyjściowa 4x50 W MOSFET

 

Odczyt płyt CD-R/RW, MP3, WMA oraz AAC

 

Inteligentny system RDS

 

Przednie wejście USB

 

Przednie wejście AUX

 

iPod Ready

 

Bluetooth Ready

 

2 V - wyjście przedwzmacniacza

 

Kolor panelu: czarny

 

Kolor wyświetlacza LCD: czarny

cq_rx300nbig.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wygląda to tak:)

16052009383.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Beckera Traffic Pro (niestety ze złotym podświetleniem- coś takiego: http://www.allegro.pl/item931643295_nawigacja_becker_traffic_pro_komplet.html) i ja wiem czy jakość dźwięku była powalająca? MFD ver. D gra o niebo lepiej od tego Beckera- głos w nim jest przytłumiony... Zresztą jakby ktoś chciał to mogę go sprzedać za niewielkie pieniądze, bo gdzieś leży niepotrzebny (wraz z antena gps i plytka stara ori na niemcy i nagrywana najnowszą na PL). Jeżeli ktoś zainteresowany to pisać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabanosik

masz moze jeszzce to radio na sprzdedaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.strefakierowcy.pl/product/id/135,alpine-cda-9886r co Wy na te radyjko?

 

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

 

mam zamiar kupićhttp://www.strefakierowcy.pl/product/id/953,alpine-cda-105ri jeszcze takie ale musze na kase poczekać

 

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:20 ----------

 

teraz problem które wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz problem które wybrać?

9886r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności