Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie to radio podobne jest do jvc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idzie podłączyć RCD 310 do B5 przed lift ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2017 o 11:08, yaro666 napisał:

A idzie podłączyć RCD 310 do B5 przed lift ?

Nie da się. Chyba że przerobisz całą konsolę środkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słabo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, jakie radio polecacie do B5 z podobnym podswietleniem i wyjsciem AUX. Może byc uzywane do 300-400zl. Zastanawiam sie nad Alpine, z tego co wiem jest jedna z lepszych. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup używane UTE-92BT i po sprawie. Podświetlenie sobie ustawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywane UTE-92BT czy CDA-9856R?

Ktore lepiej zagra? Duza jest roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno lepsze stare CDA, chodź ja mam i bardzo sobie chwalę wysokie modele CDE i UTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie radio (najważniejsze, by miało bluetooth) do 200 zł? Fajnie jakby nie trzeba było nic przerabiać. Ostatnio próbowałem wpiąć tam starszego pionera, jednak okazało się za duże :/

Edytowane przez vangrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy szukam radia 2 din budżet około 1tyś zł. Przeglądałem nawet chińczyki i trochę już zgłupiałem. Ktoś coś poleci?

wymagania: ekran kolorowy, usb, rds (niektore chinczyki go nie maja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzysta z takiego radia albo podobnego? Jaka jest jakość dźwięku i jak z tą kamerka na WiFi? 

https://allegro.pl/oferta/radio-7-mirror-link-android-kamera-wifi-bt-zestaw-7883496084?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, toż to jakaś stacja kosmiczna nie radio :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Obywatel napisał:

Ło matko, toż to jakaś stacja kosmiczna nie radio :o

sprzęt prosto z NASA heh :D a tak na serio miałeś jakieś doświadczenie z chińskimi radiami? Jak to wygląda z jakością dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Deff napisał:

a tak na serio miałeś jakieś doświadczenie z chińskimi radiami? Jak to wygląda z jakością dźwięku?

 

Forumowi audiofile zapewne zaraz Ci powiedzą, że to szmelc, załamka i w ogóle omijaj na kilometr.

Natomiast ja powiem tak - wszystko zależy od oczekiwań. Dla 95% użytkowników - zwłaszcza jeśli pozostałe elementy toru audio pozostawiamy seryjne - dźwięk, jaki da to radio będzie więcej niż wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzysta/ł ktoś z takiego Pionka? https://allegro.pl/oferta/pioneer-mvh-s410bt-radio-samochodowe-bluetooth-mp3-8352672636

Na plus przemawia do mnie ten zewnętrzny mikrofon. CD ani wyjścia na remizę w bagażniku nie są mi potrzebne.

Ewentualnie ALPINE UTE-200BT, bo to jednak uznana marka
https://allegro.pl/oferta/radioodtwarzacz-samochodowy-1din-alpine-ute-200bt-8155547268

Edytowane przez NeusZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozróżniajmy remize od dobrego suba;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłączam się do tematu ma ktoś godne polecenia radio 2 din z androidem , bluetooth em , zestawem głośnomówiącym , fajnie jak by miało wsparcie do OBD 2, żeby było można podłączyć oryginalną kostką ISO (kamera i inne dodatkowe odbiorniki nie muszą działać) ,żeby pasowało (ewentualnie jakaś ramka /kieszeń / przejśćiówki  ,żeby nie podwoiły ceny radia )takie za 3,4 stówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie radyjko na dziś dzień do paska b5fl z czerwono/niebieskim podświetleniem. Budżetowo, nie będę robił studia dźwiękowego w kabinie, chcę po prostu wymienić sypiącą się betę i odtwarzać mp3 na oryginalnych głośnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ukasz napisał:

Panowie jakie radyjko na dziś dzień do paska b5fl z czerwono/niebieskim podświetleniem. Budżetowo, nie będę robił studia dźwiękowego w kabinie, chcę po prostu wymienić sypiącą się betę i odtwarzać mp3 na oryginalnych głośnikach.

 

Nie ma radia dobrego do tego samochodu.

Oryginalna Gamma V + tzw. emulator zmieniarki albo zwykła zmieniarka 6CD albo w zasadzie obojętnie co, bo i tak nic nie pasuje do archaicznego kokpitu passata.

Jeszcze jedna opcja to 2DIN i jakaś stacja multimedialna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności