Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za pomoc tylko teraz czytałem że są jakieśproblemy z radiem w tym modelu i jestem w kropce coś z rds em i bespieczniki pali ja wzmaków nie będe kupował to raczej się przegrzewać nie będzie ?

 

---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 08:53 ----------

 

Witam ponownie może wiecie skąd pewnie kupić takie radyjko co pokazałem wyżej chodzi mi o Alpinkę 9886 bo czytałem że są problemy z rds-em albo bespieczniki wybija nie chce latac potem po sklepach szczególnie że u nas takich radyjek niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja nie słyszałem o tych problemach. A jeżeli używkę chcesz to tylko 9855r sam ją mam i polecam jest na wypasie. A udało mi się wy haczyć nówkę sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja raczej gustuję w nówkach znalazłem dwie stronki ale jeszcze nie kuowałem drogich żeczy z alegro dlatego troche sie obawiam że coś może być nie tak i co ja z tym zrobie potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro właśnie to radyjko :) Ale oka jak będziesz miał nowe radio ni powinieneś mieć problemu. Odciążysz radio jak będziesz miał wzmacniacz. Wtedy nie bedzie pracował wzmacniacz radia i mniej będzie się obciążone owe radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak będe już co kolwiek miał to się do Was odezwę pewnie pomożecie co? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się te Pioneery komponują z kolorystyką paska B5.

Mam tylko pytanie, bo też sobie sprawię Pioneera, gdzie kupić taką ramkę?

Chodzi mi o to, że wyciągnę MCD a zamiast tego zostanie mi miejsce na radio 1 din, w reszcie chciałbym mieć zaślepkę - półeczkę.

Zamierzam montować radio w cenionym warsztacie, może będą tam mieli takie ramki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czekam na radyjko Alpine 9886r i chodzi mi o kostki z radia czy mogę podpiąć kostki jakie z auta wychodzą bespośrednio do radia czy musze jakieś przejściówki kupować? jak tam z tym wygląda? z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czekam na radyjko Alpine 9886r i chodzi mi o kostki z radia czy mogę podpiąć kostki jakie z auta wychodzą bespośrednio do radia czy musze jakieś przejściówki kupować? jak tam z tym wygląda? z góry dziękuję

wygląda na to że będzie plug&play :)

 

----------------------

 

a moje pytanie jest kupiłem wczoraj radyjko Pioneer DEH-P5050UB mógł by mi ktoś powiedzieć czy jest to dobre radio ???? z góry dziękuje Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem takie radio. To jest pioneer deh-4100sd. Posiadam również Alpine CDE-102Ri. Ten Alpine do Pioneer nawet do pięt nie dorasta.

DEHP4100SD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie moje audio wygląda tak:

 

20100504015.jpg

 

 

Jak już pisałem chciałem wymienić je na 1 din.

Jak wygląda sprawa z dostaniem ramki z półeczką pod 1 din?

Już prawie zdecydowałem się na radyjko Pioneera a muszę dostać taką ramkę?

Możecie mi polecić jakiegoś sprzedawcę?

 

Znalazłem coś takiego: http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?products_id=3017

 

Czy waszym zdaniem będzie pasować?

Czy może lepiej dorwać coś takiego?

 

http://www.allegro.pl/item992617882_ramka_konsoli_srodkowa_vw_passat_b5_lifting.html

Edytowane przez azymut38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Zdecydowałem się na wyższy model, zamówiłem CLARION CZ309E.

Po niedzieli, jeśli czas dopisze a majster znajdzie chwilkę, zaprezentuję jak się komponuje w pasiorze.

 

P.S. Radyjo ma mikrofon do bluetootha, gdzie waszym zdaniem najlepiej go umiejscowić? Zakładam, że kabelek wyjdzie zza konsoli albo od strony nóg pasażera albo od strony nóg kierowcy, wiem że od strony pasażera jest wystarczająca przerwa (kiedyś wsadziłem tam rękę i wypiąłem przewód od uchwytu nokia).

 

Mikrofon wygląda tak: CZ309E_micro,14.jpg

Edytowane przez azymut38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Radyjo ma mikrofon do bluetootha, gdzie waszym zdaniem najlepiej go umiejscowić?

 

Nie jestem zwolennikiem wszelkiego typu wisiorków, pachnących drzewek na lusterku, zwisających sensorów ruchu itp.

Moim zdaniem najlepsze miejsce, to przewidziana na mikrofon lampka sufitowa.

Po co sobie szpecić wnętrze.

Mam tak podłączony oryginalny mikrofon VW do Beckera. Nic nie widać i działa bez zarzutu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie radyjko /////Alpine9866r już kuipone a z montażem było tak że dostałem radyjko i jeszcze nie obczaiłem jak one wygląda a już miałem zainstalowane spieszyłem sie do pracy i jestem z nigo zadowolony dźwięk jest bardzo czysty nawet przy orginalnych głośnikach pozdrawiam wszystkich właścicieli Pasków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam radio Pioneera wczesniej wspomniane model DEH-2200 UBB. Kupiłem takie na stronie www.audiopioneer.pl za 255 zł. Także bardzo małe pieniądze a efekt jest niesamowity. Spasowanie z kolorystyką podświetlenia jest świetne. Dodatkowo dźwięk i moc tego radyjka w zestawieniu z fabrycznym audio (8 głośników) jest mocno zadowalające. Jak dla mnie żaden subwoofer ze wzmacniaczem nie jest konieczny. Fajna funkcja w radiu to możliwość podłączenia Pendrive'a. Nadmienie że zamawiając radio w tym sklepie następnego dnia miałem je już aucie. POLECAM!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pwlkwcnsk a czy ja mógłbym prosić Ciebie o foto jak to w passacie wygląda ? :) z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Zdecydowałem się na wyższy model, zamówiłem CLARION CZ309E.

Po niedzieli, jeśli czas dopisze a majster znajdzie chwilkę, zaprezentuję jak się komponuje w pasiorze.

 

P.S. Radyjo ma mikrofon do bluetootha, gdzie waszym zdaniem najlepiej go umiejscowić? Zakładam, że kabelek wyjdzie zza konsoli albo od strony nóg pasażera albo od strony nóg kierowcy, wiem że od strony pasażera jest wystarczająca przerwa (kiedyś wsadziłem tam rękę i wypiąłem przewód od uchwytu nokia).

 

Mikrofon wygląda tak: CZ309E_micro,14.jpg

 

Ja mam z blutem PIONEER FH-P80BT , a mikrofon mam założony na lewym słupku , wieczorem postaram się wrzucić zdjęcie miktofonu:lol

DSC00397a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mikrofonu.

DSC00461.JPG

DSC00458.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z wyborem do radia. Początkowo zdecydowany byłem na Pionka deh-2200, ale w przyszłości chciałbym dołożyć jakieś w miarę dobre głośniki, wzmaka i suba, tylko nie chcę by się okazało, że gra średnio przez radio i tu pojawia się pytanie. Czy warto dorzucić pare ziko (powiedzmy do 400 zł- prosiłbym o propozycje) i kupić coś lepszego, czy ten pioneer wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to założyłem Clariona:

 

20100518021.jpg

 

 

Kolorystycznie pasuje średnio ale jest fajne. W związku z montażem nowego radyjka mam kilka pytań. Kobieta mi się uskarża, że wygląda to bez sensu. Chciałbym półkę wsadzić tam gdzie jest sterownik klimy, ci co mi montowali nie chcieli tego ruszać i zlali temat. Półka została w środku i trochę bez sensu to wygląda.

 

P.S. Doczytałem już, że panel climatronica osadzony jest na czterech śrubach, więc chyba musiałbym wymienić ramkę na taką z półką na dole, miejscem na radio w środku i mocowaniem dla panelu climatronica na górze - jak poniżej:

 

 

100fa9aafcef5319.jpg

 

Czy wymiana ramki na taką jak powyżej jest skomplikowana? Jak taka ramka jest osadzona? Jest sens się bawić? Czy waszym zdaniem nowy wygląd panelu w moim aucie jest tak beznadziejny jak utrzymuje moja kobieta?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez azymut38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to założyłem Clariona:

Było założyc takiego PIONIEERA jak kolega Czarek "falkikc" i by wszystko wyglądało i było idealnie ! :) Pasuje jak był by montowany oryginalnie :))

attachment.php?attachmentid=29908&d=1273754372

 

Ja mam z blutem PIONEER FH-P80BT , a mikrofon mam założony na lewym słupku , wieczorem postaram się wrzucić zdjęcie miktofonu

Dokładnie w to samo miejsce bym zamontował taki mikrofon. W passacie to chyba jedyne miejsce na takie mikrofony i, aż sie prosi by tam były.

 

Czy wymiana ramki na taką jak powyżej jest skomplikowana? Jak taka ramka jest osadzona? Jest sens się bawić? Czy waszym zdaniem nowy wygląd panelu w moim aucie jest tak beznadziejny jak utrzymuje moja kobieta?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wymiana ramki nie ejst aż tak skomplikowana i trudna :) Dla chcącego nic trudnego trzyma się bodajże na 4 śrubach i niewielkich zatrzaskach wychodzi ładnie. A tą Twoją obecną ramkę co planujesz wymienić sprzedaj komuś z forum bo na pewno i bez najmniejszego problemu, znajdzie się jakiś chętny z forum :)

Edytowane przez Potek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności