Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ukasz napisał:

Panowie jakie radyjko na dziś dzień do paska b5fl z czerwono/niebieskim podświetleniem. Budżetowo, nie będę robił studia dźwiękowego w kabinie, chcę po prostu wymienić sypiącą się betę i odtwarzać mp3 na oryginalnych głośnikach.

Alpine UTE-200BT, na OLX można kupić używane za 200-250 z przesyłką. Nie ma CD, ale ma BT i USB. Poza tym, jak na Alpine przystało, całkiem porządny dźwięk. Podświetlenie ustawiane osobno dla wyświetlacza (ja mam na niebiesko) i do przycisków (mam na czerwono) i zgrywa się to idealnie z resztą zegarów. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2021 o 19:26, ukasz napisał:

Panowie jakie radyjko na dziś dzień do paska b5fl z czerwono/niebieskim podświetleniem. Budżetowo, nie będę robił studia dźwiękowego w kabinie, chcę po prostu wymienić sypiącą się betę i odtwarzać mp3 na oryginalnych głośnikach.

 

Jeśli nie interesuje Cię lepsza jakość dźwięku to poprostu kup takie które Ci się podoba i ma co potrzebujesz - USB, BT, AUX itp

Jak chcesz, żeby głośniki czyściej zagrały i chcesz mieć pełne możliwości ich wysterowania to dorzuć do http://www.kenwood-electronics.pl/car/receivers/bt-receivers/KMM-BT306

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam rozbudowy nagłośnienia w aucie - może jedynie wymianę podstawowych głośników zamontowanych przez vw na lepsze.

No i podstawowe pytanie teraz :)Kenwood KMM-306BT za 359 czy ALPINE UTE-200BT za 379zl na allegro.

StreamHD aż taka jest słyszalna różnica w jakości  dźwięku na korzyść Kenwooda?

Kurcze nie mogę się zdecydować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem instrukcje jednego i drugiego radia. 

Alpine jest prostym radiem przy możliwościach Kenwooda, które znam bo mam wyższy model, ale możliwości konfiguracji mają prawie takie same.  Masz tam od groma ustawień i możliwości, a Alpine ma bardziej podstawowe, więc wybór jest prosty. 

Tym bardziej przyda jak jakbyś wstawiał jakieś lepsze głośniki.    To sprawdzone i polecane radio. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu aby zaktualizować.

Jakie radio 2DIN proponujecie do 650zł (ok 150e)? Aktualnie posiadam RNS 300, chcę iść z duchem czasu.

Edytowane przez Dariusz1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Passata B5 FL z 2001 i chciałbym wymienić betę na coś z Bluetooth. 

Czy ktoś może mi polecić radio, które będzie znośnie grało (niczego innego w nagłośnieniu wymieniał nie będę), będzie proste w montażu i posiada wbudowany mikrofon (nie chcę ciągać kabli)?

Takie Sony będzie ok?

https://allegro.pl/oferta/sony-dsx-a410bt-radio-vw-golf-4-passat-b5-bora-t4-7065061566

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności