Skocz do zawartości
baster

Silnik sterujący klapy przepływu powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

VAG wypluł błąd :

 

1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71

uszkodzenie

 

Znalazłem na allegro takową część w dobrej cenie i ... sprzedający domaga się numeru części ... bo ma kilka różnych tych silniczków.

 

Teraz pytanie jaki to jest nr części ?

Posiadam klimatyzację ... i proszę o pilną pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak edycji ... ale nikt nie może pomóc ?

Nikt nie wie jaki to jest nr części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za brak edycji ... ale nikt nie może pomóc ?

Nikt nie wie jaki to jest nr części ?

8D1 820 511 E

cena około 395 zł.;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc climatronik bo przeciez w manualnej nie ma silniczkow. Zobacz w etce: http://www.vagcat.com jaki nr czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8D1 820 511 E

cena około 395 zł.;)

Ślicznie dziękuję za pomoc, na allegro znalazłem sprawne używki po 50 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś jak się do niego dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pomozcie jak mozecie.Moj klimatronik grzeje goraco nawet gdy ustawie 18 stopni. zawsze daje goracym.Dopiero gdy ustawie na lo czyli na nazimniejszy to daje jak z lodowki. moje bledy- 603 silownik klapy przestrzeni dol./odmraż.-V85 . Nastepny- 1271 silnik sterujacy klapy temperatury-V68,brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem-BLAD SPORADYCZNY. Nastepny- 1274 silnik sterujacy klapy przeplywu powietrza-V71,brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem. A jak wejde w licznik to pokazuje- 476 Nie znany kod bledu magistrala can,brak sygnalu.Niewiem czy ta magistrala ma zwiazek z klima.Szukalem wpisow i jest tego pelno.Jedni pisza ze te silniczki trzeba sprawdzic,inni ze inna rzecz.A ja bym chcial trafna podpowiedz.Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Pomozcie jak mozecie.Moj klimatronik grzeje goraco nawet gdy ustawie 18 stopni. zawsze daje goracym.Dopiero gdy ustawie na lo czyli na nazimniejszy to daje jak z lodowki. moje bledy- 603 silownik klapy przestrzeni dol./odmraż.-V85 . Nastepny- 1271 silnik sterujacy klapy temperatury-V68,brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem-BLAD SPORADYCZNY. Nastepny- 1274 silnik sterujacy klapy przeplywu powietrza-V71,brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem. A jak wejde w licznik to pokazuje- 476 Nie znany kod bledu magistrala can,brak sygnalu.Niewiem czy ta magistrala ma zwiazek z klima.Szukalem wpisow i jest tego pelno.Jedni pisza ze te silniczki trzeba sprawdzic,inni ze inna rzecz.A ja bym chcial trafna podpowiedz.Z gory dziekuje

 

podczas zmiany tem. na panelu włóż dłoń pod pulpit i sprawdź jak zachowują się silniki... ale sadzę że nie ominie Cię wyciąganie i ich reanimacja :) ale piwko i jakieś 4 godzinki a silniczki będą chodziły jak nowe. (mi tyle to zajęło) i zero błędów nic nie szlaje pod deską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod schowkiem?tam wyczytalem ze sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś źle wyczytałeś. Jest na ten temat cały obszerny opis, wystarczy poszukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten obszerny opis czytalem, i pisza ze trzeba zdemontowac schowek zeby sie do tych silniczkow dostac.Kolego Dariusz tego nie zrozumialem (podczas zmiany tem. na panelu włóż dłoń pod pulpit)jakim panelu?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

One sa tylko z prawej strony pod schowkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden za schowkiem, jeden obok, 2 pod konsolą. Da się wyjąć wszystkie bez ściągania deski, potrzebny kluczyk płaski 5,5mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło mu, że latem tak ma tylko nie dopisał tego... Mniejsza z tym, bo sam borykam się z tym problemem i na LO lodówka, a +18 już ciepłe wieje. Zdarza się to sporadycznie więc jeszcze tych klap nie ruszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze jest powiedzmy na zewnatrz +18 a ja ustawie 21 to grzeje chyba 100 stopni. ogolnie nie dzialaja ustawienia od 18 do najwyzszej .jest albo gorac ,albo zimno. jedynie klima latem dziala

Edytowane przez wajda83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam to samo, ale serwomotory powyciągam jak będzie ciepło. Proponuję zamienić potencjometry w silniczkach miejscami, będą pracować w innym zakresie i nie tak zużywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powalczylem z tymi silniczkami od klimy.Ten od odmrazacza szyb znajdujacy sie kolo pedalow ,wymontowalem przeczyscilem,jest ok.A dwa pod schowkiem zaraz za radiem tez przeczyscilem.I ten blizej radia jest ok.a z kolei ten blizej grodzi zachowuje sie dosc dziwnie,czyli jakby nie chodzil w pelnym zakresie ,od jednej strony do drugiej.Ale gdy go przelozylem do wtyczki to tego silniczka blizej radia to chodzi elegancko.I teraz pytanie?czy ma tak byc,czy cos klima nie tak?niby chodzi ale nie do konca.A do tego V71 nie dostalem sie iz dopadla mnie ciemnosc.Robie to na zewnatrz,pod blokiem. Niemam pojecia jak go wyciagnac.Wykrecilem ta 1 srubke ale to widocznie zamalo.Teraz mam inny problem,heh.Gdy probowalem zapalic auto to nie dalo rady bo bateria padla.Zapalilem na kable i pokazaly mi sie bledy,-: 1321 sterownik airbag, 476nie znany kod bledu magistrala can brak sygnalu,jezeli wejde w licznik. 18044 magistrala can zabezpieczenie-brak sygnalu brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem(ten blad gdy wejde w silnik).1312 magistrala danych uszkodyenie-blad sporadzcynz,tu jezeli wejde w airbag.532 napiecie zasilania sygnal za slaby blad sporadyczny,tu jezeli wejde airbag.1312. Pomozcie nieda sie ich wykasowac.Poducha swieci na okraglo.Nic innego nie ruszalem,jak tylko wypinalem wtyczki od tych siniczkow.Pewnie to przez rozladowany akumulator.Czy moze sie myle?Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o pomoc - bo nie mogę się doszukać oznaczeń do silniczków do mojego passata B5 3BG z 2003 r. Silnik AVF 1,9TDi 4motion. W Internecie i na forum natrafiam na różne oznaczenia i nie chcę przez przypadek zamówić błędnych. Nie wiem czy to te same oznaczenia co przy b5 przed FL ??

 

Potrzebuję:

Silnik nastawczy klapy dławienia V71

Silnik nastawczy klapy temperatury V68

 

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - widzialem na forum ze ludzie je reanimuja - natomiast osobiscie nie czuje sie na silach i poza tym z czasem ciezko a mechanik Powiedzial ze nie podejmie sie reanimacji, dlatego szukam czegos na alledrogo.pl

 

Bede wdzieczny za te oznaczenia vw

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zgadza sie - widzialem na forum ze ludzie je reanimuja - natomiast osobiscie nie czuje sie na silach i poza tym z czasem ciezko a mechanik Powiedzial ze nie podejmie sie reanimacji, dlatego szukam czegos na alledrogo.pl

 

Bede wdzieczny za te oznaczenia vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności