Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w godzinach 19.00 -22.00 na ulicy kamiennej we wrocławiu przy parkingu nowym budynku Ganta zostal skradziony passat b5 kombi ciemny niebieski bez prawego lusterka. Natomiast w nocy z dnia 30 grudnia na 31 w tym samym miejscu co do metra ,bylo wlamanie to mojego takiego samego paska, lecz cos frajerow sploszylo i samochod mam, natomiast mojemu sasiadowi juz sie nie poszczesciolo chodz podejzewam ze po 4 dniach przyszli po mojego !!!

Edytowane przez xmalpa23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no to ładnie się robi ,kumplowi golfa 4 w kombiaku zakosili w dzień sylwestra

 

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

 

 

Kocko wymieniałeś, może u siebie żarnik? prawda to, że trzeba zderzak w 3BG ściagąc i wyjmować lapmy aby żarniki wymienić? bo dziś mi jeden zaczął świecić na różowo :D

 

jest manual do tego ;)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=94086&highlight=wymiana+%BFarnika+3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocko za troche wiecej to bym mial auto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
który żarnik ?

Żarnik = Żarówka od Xenona, Już tu Moro odpisał, co i jak, ale fotka jest z TDI, u mnie pewnie jeszcze mniej miejsca :D to jak będę miał lampy na zewnątrz to może je wypoleruję? zna ktoś we Wro dobrego fachowca od polerowania lapmp?

 

Jak dla mnie to nie masz konkurentów

 

:)

 

Napisał jolek Zobacz post

potem licze na zDolnyŚląsk

 

parę złoty dasz pomyślimy

 

Niema to jak dobre wsparcie kolegi z grupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jolek ja poleruje lampki, tylko trzeba mi je przywiezc heh:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem dogadany, wymienie 2 żarniki na orginały w 2 lampach, i wypoleruje klosze, przeczyszcze soczewki w lampach itp full robota - jak robić to robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie pisze w imieniu kolegi, posiadacza B4 w Dieaselu, który to mieszka we Wrocku. Kolega jest zarejestrowany na forum ale z racji statusu " świeżego" nie za wiele może :D

Otóż kolega ma problem z passkiem i poszukuje kogoś z Vagiem kto by mu zdiagnozował samochód tak po koleżeńsku bez zdzierania skóry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kocko za troche wiecej to bym mial auto

konkrety Kresku konkrety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie pisze w imieniu kolegi, posiadacza B4 w Dieaselu, który to mieszka we Wrocku. Kolega jest zarejestrowany na forum ale z racji statusu " świeżego" nie za wiele może

Otóż kolega ma problem z passkiem i poszukuje kogoś z Vagiem kto by mu zdiagnozował samochód tak po koleżeńsku bez zdzierania skóry

 

Mam kabelka, o ile na forum pisza co trza dokladnie vagiem zczytac (311.2) a nie tylko same kody bledow, to za odpowiednik flaszki w postaci LPG mozna sie spotkac i pomajstrowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
I ja też wiem na którego passka pójdzie mój głos :kciuki

Ile Wam zaproponował ? bo mi jeszcze nic :lol

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo mi jeszcze nic

 

Będzie musiał odpracować przy najbliższej możliwej okazji :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

:bleblehttp://moto.wp.pl/kat,23681,title,Bezkarni-piraci-drogowi,wid,13011826,wiadomosc.html?ticaid=1b8f1

 

Co to oznacza w praktyce? Jak możemy przeczytać w DGP, jeśli teraz kierowca otrzyma mandat za przekroczenie prędkość na podstawie zdjęcia wykonanego przez straż miejską bądź gminną, będzie mógł wnieść o anulowanie mandatu. Co ciekawe strażnicy, którzy wystawili taki dokument narażają się również na zarzut przekroczenia uprawnień.
:bleble

 

 

Widziałem dziś we Wro nowego pasiora i powiem szczerze że bok jeszcze jako tako po chińsku ;) ale przód to zjeba$%! strasznie widziałem tego bez ledów na zwykłych lampach i wygladał jak kupa w porównaniu np z mondeo stojącym na światłach ,Masakra

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem dziś we Wro nowego pasiora i powiem szczerze że bok jeszcze jako tako po chińsku ale przód to zjeba$%! strasznie widziałem tego bez ledów na zwykłych lampach i wygladał jak kupa w porównaniu np z mondeo stojącym na światłach ,Masakra

 

Ja już jeździłem nowym passkiem - w porównaniu do b6 nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o prowadzenie. wewnątrz wygląda niczym pass cc albo b6 już z końca produkcji :dupablada jedyną widoczną zmianą jest w porównaniu do 3C jest zegarek w miejscu włącznika świateł awaryjnych. czyżby nawiązanie do mondziaka?

Z zewnątrz? O ile tył jeszcze ujdzie, to przód ni chu chu.

Już niedługo będzie zmiana oznaczenia z B7 na B6FL :lol

 

A co do mandatów, to o ile dobrze pamiętam to nigdy mandaty wystawiane przez straż miejską/gminną za przekroczenie prędkości nie były do końca zgodne z prawem. Ja dziwnym trafem nigdy nie potrafię wskazać kierującego pojazdem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki!

 

A gdzie ja zanabędę coś takiego lub podobnego we Wrocławiu?:

http://allegro.pl/ringi-bmw-angel-eyes-e30-e36-e38-e39-e46-tuning-i1369581991.html

są to ringlighty na ledach (niby) pod instalację 12V - potrzebne mi to do fotografi makro i stock :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

już wklejałem Piotrek tu info i nikt nie che :) bezrobocie duże w regionie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już wklejałem Piotrek tu info i nikt nie che

Ja sobie wezmę :P poszło PW ws. zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalendarz fajny ale czerwiec psuje całość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kalendarz fajny ale czerwiec psuje całość

 

czy to passek na iście szatańskich nr rejestracyjnych kolegi Moro? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności