Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej Sobie zostaw większość ma czyste ale jak będziesz miał pecha możesz dostać i 20 pkt za jednym razem

 

nie strasz nie strasz ...

 

Muszę w domu sprawdzić jaka kasa za punkt, bo w robocie to mam pół neta zablokowane. Jeszcze się nie skapnęli że na forum siedze bo zostałoby tylko gazeta.pl i inne gówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolek jakie masz te 14"??mozesz mi pokazac jakas fote??

 

motomaniakwielkie dzieki za fachowe zalatwienie sprawy;)

 

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

 

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/pb95-juz-479-euro-i-nowy-podatek,1577555,415

fajny art...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
motomaniakwielkie dzieki za fachowe zalatwienie sprawy

 

Żaden problem :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze zrobic foty, moze jutro mi sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
musze zrobic foty, moze jutro mi sie uda

dzwoniłeś do Bimbasza w sprawie kabla ?

Ja dziś bawiłem się i mierzyłem w aucie różne wartości- przeglądałem sterowniki ,zmieniałem ustawienia świateł ,skórki nawigacji ale to dobre jest urządzenie ;)

Jutro zaczynam robić logi statyczne i może dynamiczne ale do tego to lepiej na autobana zajechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki Moro juz dawno o tym było głośno, wystarczy że powiesz ze nie wiesz kto prowadził to dostajesz mandat bez punktów

Ktoś sie orientuje gdzie we Wrocku szukać desek snowboardowych używek ? oprócz pałacyku i teatralnej?

Bang bang czy ty pracujesz w wypozyczalni Panek? dzisiaj cie chyba widziełem jak z renowki wysiadałeś w ich kurtce.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś sie orientuje gdzie we Wrocku szukać desek snowboardowych używek ? oprócz pałacyku i teatralnej?

 

Chyba na kurkowej jest sklep,jak rano będę grzał do tyrki to kuknę na szyld :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłeś do Bimbasza w sprawie kabla ?

 

Jeszcze nie dzwoniłem, możemy się jakoś na jutro ustawić aby sprawdzić czy to wszystko u mnie żyje? czy kiedy Ci pasuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jeszcze nie dzwoniłem, możemy się jakoś na jutro ustawić aby sprawdzić czy to wszystko u mnie żyje? czy kiedy Ci pasuję?

możesz do mnie podjechać jutro do chaty o 19.30 np. albo później i podepniemy ,jak pasuje to napisz podam ci adres na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra mi czas około 19:30 - 20.00 zajadę na Twoją dzielnie, podaj namiary na PW ładnie Cię proszę :D a jutro zadzwonie Ci potwierdzić telefonicznie przed tymi godzinami, że zbliżam się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie dzwoniłem

 

Rozmawiałem z Bimbaszem,mówił że oferta aktualna-myślałem że olałeś sprawę :) więc kabel kupiłem :blady ,jak coś to będziesz wpadał do mnie,mam też obd2 z Polski Vag 2.5,Vag 4.9,Vag com 311-2 do twojego modelu,jak coś kumasz z diagnozy to zrobisz wszystko.pozdr

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałem z Bimbaszem,mówił że oferta aktualna-myślałem że olałeś sprawę :) więc kabel kupiłem :blady ,jak coś to będziesz wpadał do mnie,mam też obd2 z Polski Vag 2.5,Vag 4.9,Vag com 311-2 wszystko do twojego modelu,jak coś kumasz z diagnozy to zrobisz wszystko.pozdr

To już wiem do kogo będę jeździć, żeby się podłączyć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko moja strata - nie chciałem kolegi omamiać, że kupie jak będzie mi to działało i go zwodzić czy coś, więc spoko, ważne że tafiło do kolegi z forum :) Dzięki Moro za namiary tak czy siak :) jutro tam zajade obadamy temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już wiem do kogo będę jeździć, żeby się podłączyć

 

Moro będzie nasz menager handlowy bo ma lepszą wagę,serce z kamienia i ,,jude'' zmysł do interesów. :lol2 Umawiać się na priva :lol Po aktualny cennik dzwonić do aso :kciuki przewidziane niewielkie rabaty :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no i to mnie się podoba :D

to komu diagnostykę ? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i to mnie się podoba :D

to komu diagnostykę ? :lol

Macie taki sam taryfikator??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie taki sam taryfikator??

 

Cena z ASO x2 , a potem dzielimy się po połowie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności