Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji jak już piszę to wszystkim kolegom z regionu życzę wszystkiego najlepszego na nowy rok 2011 no i bezawaryjności :*

 

Zapraszam do gadżetów... smycze nadal dostępne, piękne, pachnące :D no i jakie tanie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro, napisałem do kolegi, którego podałeś, wiem co i jak, ale chciałem przed zakupem sprawdzić czy twój zestaw będzie mi działał, tzn czy po wpięciu w auto kabla, będzie się paliła dioda led na kablu, bo ty masz CAN HEX prawda? po nowym roku moglibyśmy się jakoś ustawić na test?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Moro, napisałem do kolegi, którego podałeś, wiem co i jak, ale chciałem przed zakupem sprawdzić czy twój zestaw będzie mi działał, tzn czy po wpięciu w auto kabla, będzie się paliła dioda led na kablu, bo ty masz CAN HEX prawda? po nowym roku moglibyśmy się jakoś ustawić na test?

jasne możemy się spiknąć i podepniemy :D

kołpakosy od razu wezmę ;)

 

pisał Ci o zabezpieczeniach że trzeba plik odpalić który zapobiega pobieraniu aktualizacji ,później wyłączyć w programie pobieranie i cały czas net wyłączony gdy kabel podpięty.żebyś pamiętał bo w innym wypadku programowo uwali kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm jak tu przyznać komuś punkcik "pomógł" ? Gdyż koledze Jolek zdecydowanie się należy. Jeszcze raz dziękuję za załatwienie sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

pkt można przyznawać w wątkach technicznych ,znajdź jego post gdzie się wypowiadał i daj pkt pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, chciałem kliknąć za załatwienie kołpaczków, ale tu chyba nie da rady. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, krówka niema problemu, mam jeszcze trochę do wydania jak by ktoś chciał od 14 do 16 cali :)

 

Moro, pisał coś o zabezpieczeniu, że są patenty ale narazie chciałem sprawdzić czy po podpięciu się łączy, tzn czy zapala się kontrolka na wtyczce :) więc po nowym roku jakoś się ustawimy jakis gratis przywiozę i będzie Pan zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

mi tam gratisów nie trza ,spoko luzik ,przez te kutafony jeden dzień osrany łaziłem bo nie wiedziałem że to auto dyrektora heheh także panowie ostrożnie bo np.porysuje właściciel klapę przy ściąganiu i kiszka jeżeli widział że naklejałeś taka mała przestroga bo też byłem nie świadomy ;)

spikniemy się włączy się kabel zrobi test i oblukamy błędy przy okazji.Napisałem tak żebyś nie pożyczał kabla jak coś bo ci ktoś nie wiedząc o tym ufajczy hehe ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blop zrób tak żeby zgasły kontrolki od esp i wspomagania po odłączeniu akumulatora ,śmignij z 200 metrów

 

Jak tylko wyjechałem z garażu to po około 100metrach same zgasły.dzięki.pozdr.

p.s. kołpaki dają radę :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jak tylko wyjechałem z garażu to po około 100metrach same zgasły.dzięki.pozdr.

p.s. kołpaki dają radę :ok

no to bardzo mnie to cieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, życzę udanego Sylwestra i Najlepszego w Nowym Roku :)

a kac żeby nie był zbyt ogromny :564:

 

Mam nadzieję, że w styczniu uda się zorganizować jakiegoś spota co by można było się poznać :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie jaki ten rok dla Was był, ale wiem, że życzę Wam udanego skoku w rok 2011 i oby nie był on gorszy od tego który mija.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!

życzy Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę, wszystkie najlepszego Panowie :)

 

Przedwczoraj tankowałem W8 za skromne 5:15 za litr, ciekawe ile w nowym roku będzie kosztować jak Vat będzie 23% :D ale ogólnie elegancko się zapowiada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

będziesz latał nim tylko do kościoła ,albo gazior :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie macie paliwko...

W Kraku na Neste 4,73 litr 95 ale tez nie przewiduję spadków, a wbrew pozorom 1,8T nie "wącha" jak kosiarka do trawy:D Szczególnie w korkach.

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w nowym roku i nie pić za dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziesz latał nim tylko do kościoła ,albo gazior

 

gaziora mu nie założe, to tak jak bym mu napleta uciął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gaziora mu nie założe, to tak jak bym mu napleta uciął

 

Co tam napleta,jajka, :rozpacz będzie jeździł do przodu i tyłu a i tak gów...o z tego będzie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tam napleta,jajka, :rozpacz będzie jeździł do przodu i tyłu a i tak gów...o z tego będzie :lol

 

:haha trafne :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania że gaz przy dzisiejszych cenach benzyny jest super alternatywą,jeździ sie tak samo i taniej a jak chce sie poszaleć to poprostu przełącza sie na benzyne i rura . :dobrze

 

Wszystkiego najlepszego w nowym roku zdolnoślązacy. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności