Jump to content
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Recommended Posts

a tak spytam, jakąś majówkę w tym roku robimy łopiekunie? :hmm

Zróbcie w Polanicy :D

a tak spytam, jakąś majówkę w tym roku robimy łopiekunie? :hmm

Oczywiście że robimy. Niedługo będzie temat o otwarciu sezonu grillowego w Lubinie i podany będzie termin chociaż nie sądzę by był to długi weekend majowy na który większość ludzi planuje długie wyjazdy z rodziną.

BTW.

Kiedyś poprzedni opiekun napisał mi że organizować spoty może każdy i nie należy to do bezpośrednich obowiązków opiekuna

- - - - - aktualizacja - - - - -

połączmy z nysa, raptem miesiąc później :lol3

Jareczku jak chcesz się tym zająć to masz moje błogosławieństwo

Zróbcie w Polanicy :D

Mareczku pewnie ktoś się i ta wybierze ;)

Jareczku... Mareczku... :wmorde

Co Piotrusiu? :marecek

Tyle miłości :kwiatek

a ktoś się wybiera w ten weekend do zwierzaka ? ja przez chwilę o tym myślałem, ale tak samemu to kiepsko..

W ten weekend ny dy rudy chociaż plany były.

Krzychu co do Twojej wypowiedzi, to jak już się chcesz czepiac to po pierwsze czytaj uważniej bo napisałem 'robiMY' a nie Ty robisz.. a po drugie to jako opiekun wypadałoby chociaż jednego większego spotą ogarnąć - a potem pisać jak wyzej ;)

miłego dzionka

W ten weekend ny dy rudy chociaż plany były.

Krzychu co do Twojej wypowiedzi, to jak już się chcesz czepiac to po pierwsze czytaj uważniej bo napisałem 'robiMY' a nie Ty robisz.. a po drugie to jako opiekun wypadałoby chociaż jednego większego spotą ogarnąć - a potem pisać jak wyzej ;)

miłego dzionka

Przyjdzie czas to się ogarnie. Mam o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż organizacja spota. Każdy kto ma jakiś pomysł i chce zorganizować spota może liczyć na moją pomoc

Edited by mmissiek

polecam z rana melisę, albo znajdz chwilę na ploty w najblizszym czasie

ale ja jestem niesłychanie spokojny człowiek :lol za dużo mam zajęć, żeby się tu spinać.. no co Ty :lol

znajdz chwilę na ploty w najblizszym czasie

no to dawaj na bajerę, ja czas znajdę... ale Ty się tak zbierasz :P po klucze do skręcenia kolumny jedziesz już drugi tydzień :lol a u mnie już leży klucz pneumat i można temat ogarnąć :D

na przedluzonym weekendzie w londonie zdroju byłem :lol dzis wieczorkiem sie moze z bartem za to zabierzemy :) pneumatem nei chce, wole siłą rąk :)

pneumatem nei chce, wole siłą rąk

gdzie będziecie się bawić? pneumatem chociaz dociagniesz jak fabryka.. chyba ze znow chcesz wyjmowac zeby dokrecic za tydzien - ot taki sport vw'jowy :lol

wole siłą rąk

powiedział Wąski-suchoklates :haha

powiedział Wąski-suchoklates

hahahhaha :lol

:hyhy

jak będziemy "rzeźbić" to u Jarka w garage :) i nie, tam nie ma zasięgu :lol

tam nie ma zasięgu

to się gońcie :lol

zadzwoń do mnie przed zjazdem w te podziemia :D

Oczywiście że robimy. Niedługo będzie temat o otwarciu sezonu grillowego w Lubinie i podany będzie termin chociaż nie sądzę by był to długi weekend majowy na który większość ludzi planuje długie wyjazdy z rodziną.

Przez ostatnie trzy lata, Opiekun organizował Majówkę w Sobótce (najważniejszą naszą imprezę z rodzinami w komplecie) - widzę następna, która zamiast zostać tradycyjną w regionie - odchodzi do lamusa

połączmy z nysa, raptem miesiąc później

:lol :alko :D

Przez ostatnie trzy lata, Opiekun organizował Majówkę w Sobótce (najważniejszą naszą imprezę z rodzinami w komplecie) - widzę następna, która zamiast zostać tradycyjną w regionie - odchodzi do lamusa

Jeżeli ktoś uważa że grill w sobótce to tradycja niech podejmie sie organizacji w tym miejscu (rok temu nie byłem bo dwa lata temu przestała mi się ta impreza podobać w tym miejscu, a dlaczego to mówiłem o tym i pisałem nie raz). Może czas zmienić opiekuna skoro nie szanuje tradycji :hmm

Są odpowiednie tematy i każdy tutaj ma swoje zdanie, które większość szanuje a przynajmniej powinna. Gdyby ktoś chciał o tym porozmawiać to zapraszam do odpowiedniego tematu w naszym regionie ;)

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego piątku, który jak wiemy jest początkiem weekendu. PozdraVWiam

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy