Jump to content
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Recommended Posts

Już mi aktualizacje danych na PW ślij

poszło synek

U mnie młody coś z przedszkola przyniósł i teraz razem z Kasią "wywołują Wodnika" z kibla

coś czuje że szykuje mi się extra nocka

za to wujek górnik załatwi mu wszystko free na spocie w jedlinie

poszło synek

Dojszło to znowu jesteśmy in tacz :lol

208km i trzeba było hamować

jednak w niemczech jest bardzo dobra ropa a nie to co u nas gnojownik

ale tak napylałeś że aż pusty bak się zrobił :lol - na fotce widać...."żyd aż razi po obiektywnie" :D

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:12 ----------

3 dni dzwoniłem i pisałem sms !!!!

"rzeki przepłynąłem, góry pokonałem .... :D"

Radziu, co Golfa kupiłeś na zimę?? ;)

Witajcie. Potrzebuję wykres charakterystykę silnika paska B3/B4 1,8 66kW. Potrzebne na już, także jeśli ktoś dysponuje takim czymś, to baaaardzo proszę o pomoc. Dziękuję.

Radziu, co Golfa kupiłeś na zimę?? ;)

Golf już od dawna w rodzinie ;)

Tyle, że nieco przeciekać zaczął w tym momencie :(

Golf już od dawna w rodzinie

Tyle, że nieco przeciekać zaczął w tym momencie

aaa, qrde szkoda, że akurat to metalowe, bo jakby to plastik był to za grosze byś znalazł :/

ale w porównaniu do nowszych aut to to taniocha :)

aaa, qrde szkoda, że akurat to metalowe, bo jakby to plastik był to za grosze byś znalazł :/

ale w porównaniu do nowszych aut to to taniocha :)

A zdziwisz się, poniżej 200 PLN nie znajdziesz i to nie ori tylko jakość "Q" czyli klepana w stodole u Władka ;)

A zdziwisz się, poniżej 200 PLN nie znajdziesz i to nie ori tylko jakość "Q" czyli klepana w stodole u Władka

wycwanili się "kowale" :) i ceny windują :)

swoją drogą można się wqrwić, bo taka cena za kawałek wyprofilowanej blaszki to przesada, drzwi mogłyby tyle kosztować, maska a nie podszybie

Guest Moro
    Witajcie. Potrzebuję wykres charakterystykę silnika paska B3/B4 1,8 66kW. Potrzebne na już, także jeśli ktoś dysponuje takim czymś, to baaaardzo proszę o pomoc. Dziękuję.

Łooo stary opiekun ,założyciel tego tematu :P co tam Paput gdzies sie zamelinowal w tym focusie heh

wycwanili się "kowale" :) i ceny windują :)

swoją drogą można się wqrwić, bo taka cena za kawałek wyprofilowanej blaszki to przesada, drzwi mogłyby tyle kosztować, maska a nie podszybie

Za 200 to mam idealne drzwi do swojego paska !!!

Łooo stary opiekun ,założyciel tego tematu :P co tam Paput gdzies sie zamelinowal w tym focusie heh

Siemasz. :) Tak nie do końca zamelinowany w foce, bo nigdy na nic czasu nie mam, łącznie z przeglądaniem forum. :) Tylko uczelnia, dom, praca, nauka i tak w kółko. :D A posta odnośnie charakterystyki napisałem, bo już szału dostaję, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę, a potrzebuję to mieć jak najszybciej. Także jak ktoś dysponuje to błagam o pomoc. :D

A posta odnośnie charakterystyki napisałem, bo już szału dostaję, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę, a potrzebuję to mieć jak najszybciej. Także jak ktoś dysponuje to błagam o pomoc.

Ciężko będzie teraz dostać - to ma być konkretnie wykres, czy dane o maksymalnej mocy, maks mom obrotowym, prędkości, spalaniu, itd??

Guest Moro

trzeba by poszukać w moim pasacie tego silnika może ktoś ma szkoda tylko ze to nie podzielone modelami bo tak to gówno :(

trzeba by poszukać w moim pasacie tego silnika może ktoś ma szkoda tylko ze to nie podzielone modelami bo tak to gówno :(

Hop hop czy leci z nami mielke ;)

Guest Moro

są schematy instalacji :Phttp://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1446000.html#7097874

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

Hop hop czy leci z nami mielke ;)

*****ć żę też o Rafałku zapomniałem :lol już mu klepnę posta ,on będzie wiedział na bank gdzie szukać :hyhy

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

ma ktoś link do Niego bo nie mogę namierzyć ?

*****ć żę też o Rafałku zapomniałem już mu klepnę posta ,on będzie wiedział na bank gdzie szukać

na pewno już szuka :) tylko to nie takie proste to się nie ujawnia

ma ktoś link do Niego bo nie mogę namierzyć ?
    jestem panie profesorze :lol

Guest Moro

jest i On kolega w potrzebie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/33955-Rozmowy-na-ka%C5%BCdy-temat-bez-pytan-technicznych!!!-Istnieje-opcja-SZUKAJ/page1628?p=1539627&viewfull=1#post1539627

pomóż nam bośmy bezradni ;)

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

po omacku chadzamy i nic :lol marność nad marnościami i wszystko marność hehe tak mawia mój kolega Kura jak ma dość już picia :lol

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

łoszszz kutwa przelali mi trzy paczki z zakładu pracy :hyhy chyba że się ktoś pomylił bo wypłata już była 10 tego hehe szybko lece wypłacać :lol jakby się ktoś upomniał :lol

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

może jakaś premia na święta czy cóś muszę to jutro zaraić z głupa, albo nie ,nie ma co pucować :P

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy