Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

 

przecież tam żadnego zaworu upustowego nie ma ?? odma zamarzła i wypycha gdzie mu lżej ciesz się ze uszczelniacza na wale nie wypchało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawie filtra jest zawór upustowy oleju (taka kulka na sprężynce). Popa daje większe ciśnienie niż jest potrzebne, zwłaszcza na zimnym, a co za tym idzie gęstym oleju i nadmiar zanim pójdzie na filtr wraca do miski. Ale odmę tak dla pewności też sprawdzę, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby to to było przyczyną.

Dam znać co i jak, ale wezmę się za to dopiero od niedzieli, bo teraz pracuję po 12 godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem passata b3 1.8 mono potrzebuje licznik z obrotomierzem kierunki u góry mam na zamiane licznik z obrotkiem ale kierunki na dole lub z zegarkiem wyskalowany do 240 od gt lub dam cos innego wzamian z czesci od passata POMUZCIE Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Pomurzemy :lol

 

Dziś za pług robiłem ten śnieg dobije mnie z obniżonym autem jeszcze nie było by tak źle ,ale dokładka przednia będzie raczej na wymianę na następny sezon :(

Ale napierdzieliło w nocy szok :D jak w górach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu bedziesz szukal tej dokladki miesiacami, ale ok odsniezaj odsniezaj:)zaskocz drogowcow:)

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie trzeba miesiącami ;) można wydać 800 zł na nią od zaraz i mieć ,ja nie chciałem i czekałem i staneła się za 100 zł ;)

e i tak potaniały widzę :Dhttp://allegro.pl/spoiler-pod-zderzak-przod-vw-passat-b6-r-line-i1326079923.html

ale nawaliło śniegu heheh w sobotę jak mróz zelży to lecę na sanki z młodym :D

 

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

 

A jak w Wawce ? doloty podobno zatkane były

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam i pracuje w raszynie praktycznie na granicy z wawa

we wtorek o 16 2km przejechalem 2 30 min wiec niezle...jutro lece do wrocka spadam od razu po robocie o 16 licze na w miare mozliwy wyjazd... ale powiem...we wrocku potrafia odsniezac w porownaniu do tego co tu jest. nawet rok temu jak wszystko zasypalo to we wro...no moze wtedy bylo porownywalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

We Wro są mniejsze opady niż za Wisłą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa kurde zamknęli Nam giełdę regionalna :( , za czarny handel :)

 

Moro obyś zdążył z tymi sankami, bo mnie słuchu doszły, że temperatura ma się zrobić dodatnia. No chyba, że nie potrzebujesz śniegu by jeździć na sankach z młodym :marecek

Edytowane przez super krowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Aż to łysy zamykacz :D przez ręce chcą żeby przełaziły tematy ;)

 

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

 

Nie potrzebujecie pługa na te osobowice chłopaki :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. :) Znacie może jakieś zakład, który obszywa porządnie kierownice skórą?? Najlepiej z okolicy Wałbrzycha, ale może być też Świdnica lub Jelenia Góra. :) z góry dzięki za info. :) Poza tym jakby ktoś słyszał lub znał osobę, która mogłaby być zainteresowana kupnem mojego Passata, to będę wdzięczny. Cena do ustalenia oczywiście. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swiebodzicach przy szkole( technikum drzewne) kiedys było i tam jest facet robi super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mieliśmy regionalną giełdę...

 

Na Wrocławskiej w W-ch jest zakład tapicerski, ale ostatnio jak się pytałem to krzyczał 300 za obszycie, robi to fajnie ale jednak ta cena to już lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Wrocławskiej w W-ch jest zakład tapicerski, ale ostatnio jak się pytałem to krzyczał 300 za obszycie, robi to fajnie ale jednak ta cena to już lekka przesada.

 

Byłem w jakimś zakładzie na Wrocławskiej na Szczawienku, powiedział, że 150zł, ale trzeba samemu ściągnąć kierownicę. Wolałbym, aby ktoś zrobił wszystko od A do Z...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdzcie sobie pracownika z petri lub tej obok firmy i za 50 zł obszywają

szukam licznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
150zł, ale trzeba samemu ściągnąć kierownicę

moge ci sciaganac za 150 :) paput nie badz lewus, jedną śrubke okrecasz odpinasz poduche i kera na wierzchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge ci sciaganac za 150 paput nie badz lewus, jedną śrubke okrecasz odpinasz poduche i kera na wierzchu

 

Spoko, już jestem ugadany na obszycie. :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzei zalatwiles i za ile? ja bede chcial po ziemie tez taki myk zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzei zalatwiles i za ile? ja bede chcial po ziemie tez taki myk zrobic

 

Znalazłem na Allegro namiary na gościa i potem się okazało, że mój kolega też u niego robił. Koleś jest z Wałbrzycha i się robi u niego, albo on dojeżdża, tylko dolicza wtedy za dojazd. Robi ładnie, bo widziałem na żywo jedno z aut. Za obszycie w moim Focusie chce 140zł. Jak obszyje, to dam fotki jak wyszło. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności