Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Zróbcie w Polanicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak spytam, jakąś majówkę w tym roku robimy łopiekunie? :hmm

 

Oczywiście że robimy. Niedługo będzie temat o otwarciu sezonu grillowego w Lubinie i podany będzie termin chociaż nie sądzę by był to długi weekend majowy na który większość ludzi planuje długie wyjazdy z rodziną.

 

BTW.

 

Kiedyś poprzedni opiekun napisał mi że organizować spoty może każdy i nie należy to do bezpośrednich obowiązków opiekuna

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

połączmy z nysa, raptem miesiąc później :lol3

 

Jareczku jak chcesz się tym zająć to masz moje błogosławieństwo

 

Zróbcie w Polanicy :D

 

Mareczku pewnie ktoś się i ta wybierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jareczku... Mareczku... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jareczku... Mareczku... :wmorde

 

Co Piotrusiu? :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle miłości :kwiatek

 

 

a ktoś się wybiera w ten weekend do zwierzaka ? ja przez chwilę o tym myślałem, ale tak samemu to kiepsko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend ny dy rudy chociaż plany były.

 

Krzychu co do Twojej wypowiedzi, to jak już się chcesz czepiac to po pierwsze czytaj uważniej bo napisałem 'robiMY' a nie Ty robisz.. a po drugie to jako opiekun wypadałoby chociaż jednego większego spotą ogarnąć - a potem pisać jak wyzej ;)

 

miłego dzionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hugster polecam z rana melisę, albo znajdz chwilę na ploty w najblizszym czasie :kumple :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ten weekend ny dy rudy chociaż plany były.

 

Krzychu co do Twojej wypowiedzi, to jak już się chcesz czepiac to po pierwsze czytaj uważniej bo napisałem 'robiMY' a nie Ty robisz.. a po drugie to jako opiekun wypadałoby chociaż jednego większego spotą ogarnąć - a potem pisać jak wyzej ;)

 

miłego dzionka

 

Przyjdzie czas to się ogarnie. Mam o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż organizacja spota. Każdy kto ma jakiś pomysł i chce zorganizować spota może liczyć na moją pomoc

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam z rana melisę, albo znajdz chwilę na ploty w najblizszym czasie

ale ja jestem niesłychanie spokojny człowiek :lol za dużo mam zajęć, żeby się tu spinać.. no co Ty :lol

 

znajdz chwilę na ploty w najblizszym czasie

no to dawaj na bajerę, ja czas znajdę... ale Ty się tak zbierasz :P po klucze do skręcenia kolumny jedziesz już drugi tydzień :lol a u mnie już leży klucz pneumat i można temat ogarnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przedluzonym weekendzie w londonie zdroju byłem :lol dzis wieczorkiem sie moze z bartem za to zabierzemy :) pneumatem nei chce, wole siłą rąk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pneumatem nei chce, wole siłą rąk

gdzie będziecie się bawić? pneumatem chociaz dociagniesz jak fabryka.. chyba ze znow chcesz wyjmowac zeby dokrecic za tydzien - ot taki sport vw'jowy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wole siłą rąk

powiedział Wąski-suchoklates :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedział Wąski-suchoklates

hahahhaha :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hyhy

 

jak będziemy "rzeźbić" to u Jarka w garage :) i nie, tam nie ma zasięgu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tam nie ma zasięgu

to się gońcie :lol

 

zadzwoń do mnie przed zjazdem w te podziemia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że robimy. Niedługo będzie temat o otwarciu sezonu grillowego w Lubinie i podany będzie termin chociaż nie sądzę by był to długi weekend majowy na który większość ludzi planuje długie wyjazdy z rodziną.

 

Przez ostatnie trzy lata, Opiekun organizował Majówkę w Sobótce (najważniejszą naszą imprezę z rodzinami w komplecie) - widzę następna, która zamiast zostać tradycyjną w regionie - odchodzi do lamusa

 

połączmy z nysa, raptem miesiąc później

 

:lol :alko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez ostatnie trzy lata, Opiekun organizował Majówkę w Sobótce (najważniejszą naszą imprezę z rodzinami w komplecie) - widzę następna, która zamiast zostać tradycyjną w regionie - odchodzi do lamusa

 

Jeżeli ktoś uważa że grill w sobótce to tradycja niech podejmie sie organizacji w tym miejscu (rok temu nie byłem bo dwa lata temu przestała mi się ta impreza podobać w tym miejscu, a dlaczego to mówiłem o tym i pisałem nie raz). Może czas zmienić opiekuna skoro nie szanuje tradycji :hmm

Są odpowiednie tematy i każdy tutaj ma swoje zdanie, które większość szanuje a przynajmniej powinna. Gdyby ktoś chciał o tym porozmawiać to zapraszam do odpowiedniego tematu w naszym regionie ;)

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego piątku, który jak wiemy jest początkiem weekendu. PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek weekendu koniec i początek.

 

Ale Mikstat zorganizujecie mondziołki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności