Skocz do zawartości
kiarka

Samodzielny montaż modułu Bluetooth do RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

ruszam kabelkami i nic dalej jakos cicho. jakies inne sygestie plis bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bardzo cicho jest kiedy do ciebie dzwonią? Cichy jest sygnał dzwonka czy głos osoby z drugiej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to i to. Jak jade szybciej niz 60 km/h to nic juz nie slysze po prostu masakra. Czy moze to miec cos wspolnego z softem 2600 w rns510. Czy cos sie ustawia vagiem?

 

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

 

czy sa jakies ustewienia w ukrytym menu w rnsie, ktore rozwiazaly by moj problem.

 

Plis

 

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

 

czy moze miec rowniez znaczenie ze mam pol FISa i nie mialem zadnego bluetootha wczesniej.

 

Pomozcie jak mozecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierka

witam gdzie fotostory z montazu tak jak napisałes ze bedzie a tu lipa

ja mam moduł 3c0 035 730A i wywala mi jakies błedy czy BT bedzie w nim jak nie podłaczę anteny od telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To mój pierwszy post na forum- wczoraj przesiadłem się z Mondeo Mk5 na Passata więc (zwłaszcza na początku) mogę zadawać dziwne dla niektórych pytania za które od razu przepraszam :)

Chcę uruchomić zestaw głośnomówiący w aucie- ustaliłem już że panel z radiem i nawigacją to RNS 510, wyświetlacz między zegarami jest czerwony, nigdzie nie znalazłem też żadnego uchwytu na telefon. W co więc muszę zainwestować by móc delektować się rozmową w czasie jazdy z Nokia N8 lub iPhone 4?

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W co więc muszę zainwestować by móc delektować się rozmową w czasie jazdy z Nokia N8 lub iPhone 4?

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

 

czytaj ten wątek od początku a będziesz wiedział że np moduł 5N0 035 730 D + antena gsm + mikrofon + wiazka + kodowanie.

Wszystko jest na forum, poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałem się założyć sprzęt dedykowany do B6 który ma w sobie wszystko blututa, dvd, navi, i chyba wszystkie bajery jakie mogą być obecnie w sprzęcie audio car.

 

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

 

* Odtwarzacz DVD/DVD-R/VCD/CD/CD-R/CD-RW/DivX/MP3/MPEG4

 

* 6.5 calowa cyfrowa matryca dotykowa TFT-LCD (800x480)

 

* Wbudowany system GPS obsługiwany przez ekran dotykowy (OS: Windows CE 6.0)

 

* Funkcja Dual Zone(możesz słuchac radia gdy w tle wyświetlaja się obrazy z nawigacji )

 

* Wbudowany interfejs Bluetooth (zestaw głośnomowiący, książka adresowa)

 

* Złącze USB

 

* Dwa sloty kart SD (jeden dla GPS drugi dla danych np. film, mp3)

 

* Kabel dla odtwarzaczy iPod - sterowanie urządzeniem z ekranu

 

* Wbudowany tuner TV

 

* Sterowanie podstawowymi funkcjami z kierownicy

 

* Pełna funkcja sterowania OSD - ekran dotykowy

 

* Radiowy odbiornik stereo FM/AM

 

* Wzmacniacz 4*50 W

 

* Jedno wejście Video

 

* Dwa wyjścia Audio/Video

 

* Elektroniczny i mechaniczny system Anti-Shock

 

* Automatyczna funkcja włączania obrazu z kamery cofania (kamera jako opcja)

 

* Bezinwazyjny montaż, łącza i kostki (CANBUS) pasujące do fabrycznych.

 

* Obsługiwane Mapy: AutoMapa, TomTom, itp.

 

* System operacyjny: Windows CE 6.0

 

* Procesor: SAMSUNG High performance S3C2440A-40, częstotliwość: 400MHz

 

* Pamięć RAM: 64MB SDRAM

 

* Pamięć ROM: 128MB NAND FLASH

 

* Wyjście wyświetlacza: CVBS + S-VIDEO (Rozdzielczość: 800*480) lub wyjście symulacji RGB

 

* Wyjście audio: Stereo RCA

 

 

czy ten sprzęt rns510 ma taki paramerty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ten sprzęt rns510 ma taki paramerty ?

Raportuj zły post

 

Takich nie ma RNS 510, ale podobne, kilku funkcji w ogóle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ten sprzęt rns510 ma taki paramerty ?
To, co opisałeś, to nie jest RNS510, tylko zamiennik zewnętrznej firmy. Generalnie chińszczyzna. Ma wszystko, "krawaty wiąże, usuwa ciążę", ale jakością wykonania sporo odbiega od pierwowzoru. Chociaż niektórzy są zadowoleni z tego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten sprzęt który mi proponuje mój kolega nie jest chińszczyzną tylko markowym sprzętem z gwarancją i za to 2700 zł brutto. Znam jego firme od 15 lat nigdy dziadostwa nie zakładał sam ma to samo w swoim samochodzie i śmiga super od 2 lat.

Przedewszystkim ma blututa i książke adresową oraz podłączenie pod ipada hymm chyba nie ma co sie męczyć z przeróbkami rns510 nad którym już praktycznie byłem zdecydowany kupić. I w tej cenie mam mape aktualną mapemap zgrna na tewardy dysk nie musi być płyta żadna.

 

Pytanie jaka mapa jest w rns510? można tam wgrać jaką sie chce ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ zapewniam Cię, że to chińszczyzna.

Do RNSa można wgrać mapy przeznaczone do RNSa. RNSa nie da się przerobić. Można odblokować pewne funkcje w jego oprogramowaniu, ale cudów się nie zdziała. Generalnie, jak się tak spojrzy na RNSa i tego całego Ciam-Cianga, to RNS wypada z pozoru bidniutko i bledziutko. Ale jak bym się na tai wynalazek jednak nie zdecydował. Z jakiegoś powodu VW nie wkłada do swoich samochodów takich wszystkomających urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe że masz racje będe w takim razie pierwszym testerem jak zamontuje to zapodam fotki jak to wygląda etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze co to za sprzzęt chcesz zamontować. Jakąś nazwę chyba ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestet kolega który sie tym zajmuje jest za granicą tego co udało mi sie dowiedzieć jest to sprzęt który niebawem zostanie wprowadzony do salonów VW, seat, skoda. Jako opcja dodatkowa przy konfiguracji aut. Zapewne jest to porządne urządzenie skoro w salonie ma to kosztować ok 4 tyś. Kurna nazwy nieznam czekam aż mi odpisze na sms sam jestem ciekaw. Ma mieć nawet przglądanie stron www jak w ipad dotykowo. Będe coś wiedział więcej dam znaka.

 

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

 

z tego co mi jeszcze powiedział jest to urządzenie które działa bezkolizyjnie z multifunkcją i nie wywala błędów na komputerze jak te czing czang czong.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne: Zenec NC2010. Też się nad nim zastanawiałem, ale cena za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj pa.sko to właśnie mój kolega to będzie min. dystrybutorem tego w polsce niech wróci to go zaraz ścisne o super PRICE. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę z dziurą zamiast radia... Chcę jak najszybciej coś zakupić. A kiedy on wraca?

Już prawie na RNS510 sie zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allu widze że za 1600 zeta można kupić ładną używke.

 

za 2 tygodnie niestety.

 

zastanawiam sie sam czy nie kupić tego na allu. ale wydaje mi sie że to jeszcze inny sprzęt niż ten zenec jutro będe wiedział dokładnie i tez podejmuje decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TIGI

Witam serdecznie forumowiczów. Nie wiem czy w dobrym wątku jestem ale mam kłopot z bluetoothem....

zakupiłem ostatnio 03.2011 nowego VW Tiguana i chce zamontowac bluetootha do niego ,mam kabelek łączący RNS 510 z modułem i tu jest MOJE PYTANIE..czy nie bedzie to z niczym kolidowało jeśli zamontuje do niego moduł nr 1K8 035 730 D?? bo z tego co tu poczytałem to 5n jest dedykowany do Tiguana. Prosze o jakąś podpowiedz.

ps. autko ma rns 510 i wybieranie glosowe funkcji RNSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za moją wypowiedz wybaczcie ale porównujecie jakis tam wynalazek z ryzu lub jakis chinczyk składa to w szopie w polsce z rns 510 troche to chore bo aktualnie rns 510 kosztuje jakie 11 -12 tys mam pytanko jak bedzie te wasze cudenko obsługiwało czujniki parkowania ????? nowy panel klimy ??????? licznik ???? po prostu d... blada

a wiec jaki to ma byc wielki zamienik słynego na cały swiat Rns 510

wątpliwą sprawą jest aby taka marka jak VW audi skoda czy seat montowali chinskie zabawki

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności