Skocz do zawartości
Gość jaro26

Pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

no to dzięki chłopaki,to teraz zrobię mały rajd po sklepach i dam znać jak coś się ruszy,pozdrawiam:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie na szybko. Padła mi pompa paliwowa w B4 1.8 ABS. Kupiłem kompletną używkę vdo 1.2 bar od B3. Teraz pytanie czy nie przeholowałem z kompatybilnością B3/B4? Na oko różnią się mocowaniem pływaka i podobno lekko wysokością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajność się zgadza, producent też więc powinno pasować. numerami się różnią ale raczej nie będzie problemów z montażem. masz pompę z całą obudową czy sam wkład kupiony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka rozwiązana. Pompa paliwowa(również jako komplet z deklem zbiornika itp.) 1,2bar, monowtrysk, z B3 pasuje do B4 1.8 ABS plug&play.

 

Pompę kupiłem całą. Różnią się mechanizmem pływaka, ten w B4 jest mocowany na takim plastiku do dekla baku, a w B3 jest bezpośrednio na pompie. Tak jak się przyglądałem to nie powinno być też problemu z pożenieniem dekla B4 z pompą B3. Swoją drogą dobrze, że padła, bo jak mechanik zobaczył jakie druciarstwo ktoś zastosował w celu jej ratowania, to się za głowę złapał. Dość powiedzieć, że sprężynka, która powinna być wewnątrz obudowy, była zawinięta wokół drutu pływaka, a resztki bebechów trzeba było ze zbiornika wyławiać :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
resztki bebechów trzeba było ze zbiornika wyławiać

Ja także przechodziłem wymianę pompy, z tymże mam silnik RP, ale to to samo, mi z kolei w baku pływał pływak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności