Skocz do zawartości
Gość jaro26

Pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaro26

Chyba właśnie padła mi pompa paliwa bo pali sie bezpiecznik od jej zasilania, jak zdejmę wtykę z pompy to jest ok. (jeżdżę na gazie)

Mam pytanko: czy ktoś kiedyś może kupował podróbę i jak ona się sprawuje bo nie mam zamiaru wydawać prawie 1000 zł za nową oryginalną(bo tyle mi powiedzieli w slkepie) a używki nie chcę. Dodam że mam VDO. Na allegro znalazłem nową podróbę za przystępną kasę http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=108259282

Pytanko brzmi: Czy te pompy nadają się do użytku???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi78

A wyglada tak samo jak Twoja oryginalna? U mnie padla pompa, a oryginal kosztuje bagatela 1600zl, wiec kupilem troszke inna, bo zamiennikow nie robia i mechanik mi ja przerobil za zezwoleniem sprzedawcy, u ktorego pompa byla kupiona wiec gwarancja jest nadal. Koszt takiej pompy to okolo 370zl, przynajmniej w moim przypadku. Na Allegro szukalem roznych, ale zadna nawet troche nieprzypominala mi oryginalu. Narazie mi dziala, a ma juz przejechane jakies 30tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Czy te pompy nadają się do użytku???????????????
Pompa z allegro za 160zl. (sam wklad) jezdzi juz jakis czas w Audi B4 2.8 jak na razie nic ja nie boli :)

Ps:Upewnij sie czy pompa na pewno spasi!!!

Ps2: Cisnienie robocze musi miec 3 bary!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maly2rafcio

A jaka pompa powinna być do Passata 1.8 RP. Chyba mi padła bo ostatnio było ją dosyć glośno słychać (takie mruczenie) a teraz całkowicie ucichła i samochód przestał jeździć na benzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

A jaka pompa powinna być do Passata 1.8 RP
1.2 bar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jednopunktowego wtrysku 1.2 Bar i pompa z czarnym króćcem, do wielopunktowego 3-4 Bar i pompa z szarym króćcem 1 HO 906 091 to symbol wkładu pompy.

 

Pomp z Allego made in china (trzy dni i nima) nie polecam. Lepiej kupić oryginalną używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu wymieniłem bo mi się spaliła oryginalna. Kupiłem zamiennik chyba marki TOPRAN jest niemieckiej produkcji kosztowała 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly2rafcio, zamiast kupować u nataliafs, lepiej daj na tace :) na jedno wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wkład do pompy paliwa właśnie u użytkownika nataliafs, działa... już dwa lata :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Wolski

Mam Passata B4 95r. 2,0 16V , jak wyciągnąć pompę ze zbiornika ,odkręciłem górę, ale reszty nie mogę wyjąć. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vander

Proszę, powiedzcie czy do paska 1.8 PF muszę kupić pompę 4 bar? Są dwa rodzaje pomp na Allegro. Np:

 

1: http://www.allegro.pl/item360559399_pompa_paliwa_kompletna_vw_passat_t4_mpi_4bar.html

 

2: http://www.allegro.pl/item361898163_pompa_paliwa_vw_golf_iii_passat_vento_seat_3_bar.html

Czy jestem zmuszony do kupna tej droższej pompy czy nie? Cienko z kasą jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maly2rafcio

Trochę odgrzewam temat ale w końcu postanowiłem wymienić sobie pompę paliwa. Poprzednia umarła jakieś 2 lata temu i od tamtej por jeżdżę tylko na LPG. A więc czy taka pompa podejdzie do 1,8 RP?

 

http://allegro.pl/item665672090_pompa_paliwa_vw_transporter_t4_passat_0580453016.html

 

Dodatkowo czym wyczyścić wnętrze obudowy pompy, bo w środku porozpuszczały się te gumowe uszczelki i pełno jest kleistego syfu.

 

Dzięki

Edytowane przez maly2rafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg opisu aukcji ma pasować, może ktoś w etce sprawdzi po numerze.

Do mycia benzynka ekstrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Toledo też pasuje, ja taką mam, coś tam się różni - chyba pływakiem, ale wkład jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam używkę pod RP 1,8 sprawna tylko ten dekielek co podpina się węże jest połamany. Jak cię interesuje to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności